Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
19. aug 2013

@lienka_1
este cakam na mrchu, mala by dorazit. snad tento tyzden ak si da nacas 🙂

nelly3
19. aug 2013

@amali
aha, lebo tie z reprofitu su hnedej farby, take tenucke.

nelly3
19. aug 2013

@yanka1
2 prasky riedis jednou vodickou 😉

amali
19. aug 2013

@nelly3 ved to je v podstate jedno...len aby nebolelo...tie orandzové sú tenké ako inzulínky

lubicaligocka
19. aug 2013

@lenka2013 uz je spat a vlastne to som si poplietla s machacom. Upss

lenka2013
19. aug 2013

@lubicaligocka Takže má ešte dovolenku ,spať je Dr.Macháč?

falin
20. aug 2013

@tinka9075 - dakujem Tinuska. Ja som tiez relativne flegmatik, len co sa tychto neuspechov tyka, tak ma to zacina strasne odrovnavat, nikedy som to znasala podstatne lepsie. Ale asi to ide s vekom, lebo si hovorim ze cas rychlo leti a doba pocas ktorej budeme skusat sa skracuje 😖 Ale ked vidim tvoje dvojicky, a aj ostatne fotky babätiek na fore, tak si poviem ze oplati sa bojovat aj ked je to niekedy velmi tazke.

@nelly3 - no to som prekvapena, lebo jedine tam sa mi podarili zohnat 😖 Daj vediet ako si dopadla v meste, kde sa ti podarilo kupit, lebo ja budem tiez casom potrebovat. Len este nemam lieky, vcera sa objavil v teme mam/nemam lieky menopur, necelu hodku po pridani prispevku som pisala a uz nebol 😖 , ide ako na dracku.

Baby nezostal niektorej z vas merional, menopur a pod, ktory uz nepotrebujete? Zhanam na dalsiu stimulku

@bergalm -dakujem moja za srdiecko, potesila si ma. Ja viem, ideme dalej a podari sa to raz. A urcite aj vam, uz mas lieky na stimulku?

@lubicaligocka - drzim palceky, utros vkladas aj rano pred ET

@strapula27 - super, som rada ze ste v poriadku

@zibi - vitaj, silno drzim palce. Ja tiez chodim iba na odber a vklad, inak chodim svojmu gyndosovi a hlasim im vysledky. Vela zdaru prajem 😉

@yanka1 - ano, ked pichas 2 ampulky, tak ich riedis iba 1 vodickou, aby si nemusela taky velky objem pichat 😉

zibi
20. aug 2013

@nelly3
@lienka_1
dakujem baby

zibi
20. aug 2013

baby bereite aj nieco na sliznicu? ja sa bojim aby som po tom clostyle nemala nizsku sliznicu myslite ze vinko pomaha?? 😝 😉

zibi
20. aug 2013

@falin dik moja..no uvidime ako to dopadne 😉 v piatok idem na ultrazvuk 🙂

nelly3
20. aug 2013

baby tak kedy testujete halo?

nomxxx
20. aug 2013

@zibi podľa mňa vínko pomáha 🙂 ja som mala na prvom sone 4,2mm a o dva dni (1fľaša vína) som mala 7mm, potom pri vklade mi ju už nič k sliznici nehovorili, tak to bolo asi v pohode. Ale užívala som aj Fe, D3, kyselinu listovú, a pila som alchemilkový čaj, tak možno to bola aj dobrá kombinácia.

nelly3
20. aug 2013

@falin
jasne,. ze dam vediet, snad zozeniem niekde tie ihly. a inac sa mi nic nechce. idem si dat kavicku 😉 riuska by nas mohla prist aj pozdravit a speranza ta je kde?

melisska
20. aug 2013
melisska
20. aug 2013
stastenka42
20. aug 2013

Dobre ranko🙂🙂🙂 KDE su nase tehulky? Dafy,Sarasota,vy nas pekne napinate...

yanka1
20. aug 2013

@falin neboj, pozbieras vsetky sily a ides dalej - ved predsa nic nie je silnejsie, ako zena, ktora tuzi po dietati 🙂
kedy planujes zacat dalsiu stimulku ? ja mam merional a ak mi zvysi, mohla by som ti ho posunut ...

@tinkatinulka tinka, dakujem este raz - aj za veci navyse, ktore si mi poslala : ), balicek som si vcera vyzdvihla na poste ...

@zibi ty z nas budes momentalne prva, ked uz v piatok ides na utz ... drzim palce, nech je vysledok co najlepsi ... ku komu chodis ? ja budem na sliznicu urcite aj to vino a skusim aj chilli a alchemilkovy caj : )

@nelly3, @zibi, @bergalm ... vypravime novy tehu vlak 🙂 🙂 🙂

vsetkym ostatnym drzim palce a pekny den 🙂

dafy
20. aug 2013

11deň no je slabunká dosť ale veríme 🙂

vivianamk
20. aug 2013

@dafy nevadí, ale je 🙂 ja som mala tak isto a aj HCG aj sono ukazalo. drzim palce

natali225
20. aug 2013

@dafy supeeer, je taaaam 😀 a bude silnieť 😉

dafy
20. aug 2013

@vivianamk
@natali225 no bola som aj na krv dnes na ten 11 hcg je 50 zatial uvidime no ale tesím sa 🙂

tinkatinulka
20. aug 2013

@dafy tešíme potichúčku neboj ono to pojde pekne hore 🙂

tinkatinulka
20. aug 2013

@yanka1 dufam že potešilo a mne už nebude treba 🙂

nomxxx
20. aug 2013

@dafy to je skvelá správa 😀 konečne ďalšia tehuľka, len nech sa ten náš tehu vláčik plní 🙂 teším sa s tebou 🙂))

dafy
20. aug 2013

@tinkatinulka
@nomxxx no dievčatá dufam ze to stupne hore 🙂

natali225
20. aug 2013

@dafy na 14. deň ideš na kontrolné HCG?

dafy
20. aug 2013

@natali225 asi áno

ria191
20. aug 2013

@dafy 😀 poslala som ti srdco 😀 😀 😀
@nelly3 som tu s vami a všetkým silno držím palce, ale teraz mám život na chuja ťažký a hektický, tak si ani neviem predstaviť žeby som išla v takomto stave na KET 😠 😠 😠

dafy
20. aug 2013

@ria191 dakujem Riuš 😉 🙂

nomxxx
20. aug 2013

dievčence, asi ste všetky po transféroch brali Utrogestan, aj vás denne pichalo v podbrušku? Ako keď máte ovuláciu, alebo keď prechladnete, že pichá aj v maternici? Včera som sa až zlomila v páse od bolesti. Tak neviem, je to normálne? Však aj predtým som to brala, ale toto si nepamätám 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre