Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gaga83
8. nov 2013

@sona_fit supeeer tesim sa s tebou, konecne niekto zacal tehu vlnuuuu😀😀😀
@miscok prosim prosim tehuuuu grcky take poriadne nech zaucinkuju;););)

jjajka
8. nov 2013

Dievcata, neviete kolko stoji IVF native v Reprofite. Pripadne kolko by nas to stalo ak by ku vkladu vobec neprislo, ze by sa to nevyvijalo?

miscok
8. nov 2013

@gaga83 Otevrel ma zlate rucicky,nam pricaroval nase drobciatko 😵 Verim,ze budes coskoro vidiet // 🙂 Posielam urodickuuuuu..

lusipe
8. nov 2013

@gaga83 moooc drzim palceky 😉 nech sa im velmi paci 😉

monikak1
8. nov 2013

@sona_fit Soniiiiiiiiii krasa tesim sa, zacala si novu tehu vlnu 😵 😵 😵 , zo srdca blahozelaaaaam, boze to je super sprava!!! Uzivaj a vychutnavaj ten nadherny pocit!!!

monikak1
8. nov 2013

@ria191 dííík aj Tebe držím palce, myslím že testuješ deň po mne, to by bola sila, keby sme všetky postupne nastúpili do tehu vlaku deň po dni🙂 tak si držíííme všetky palce a píšeme si 🙂 🙂 🙂

monikak1
8. nov 2013

@melisska vitajte doma zlatíčka 😵 😵 😵 prajem aby bobáčik prvú nocku doma a samozrejme aj tie ostané dobre buvinkal 😉

lienka_1
8. nov 2013

@gaga83 Silno drzim palce! Dostala si aj intralipidy?

gaga83
9. nov 2013

@lienka_1 dakujem , ano ale vo stvrtok u svojho na klinike. Este jedna mi ostala tak dufam ze ju vyuzijem😀😀😀.

tlucka
9. nov 2013

Dobré ranko kočeny 🙂 Tak rada by som sa aj ja s vami podelila s pozitívnou správou...
Tak nevydržala som do zajtra a teraz som testovala.. A výsledok ? Velké ... nič 😒 Keď sa však na test lepšie zadìvam, je tam slabuliiinky duch. Ale začala som silno krvácať, takže tento cyklus do tehu vláčika nenasadám
😒 ☹
Všetky kočeny vo vláčiku, Sonička aj Monika, držte mi miesto, po novom roku si kupujeme miestenku 😉

nomxxx
9. nov 2013

Ahojte kočeny, len jedna otázka. V stredu som bola na KET, vkladali mi 2HB a dnes ráno (3 deň) som mala veľmi jemné špinenie. Mrcha má prísť za 10 dní, tak neviem, či si pre toto jemné špinenie mám vôbec robiť vrásky. Stretli ste sa s tým? Ďakujem 🙂

ludinka
9. nov 2013

@nomxxx ja som teda este na ivf nebola, ale pokial viem hovori sa ze tak vyzera to implementacne spinenie....takze bud v pohode a pozitivne mysli , podla mna je to dobry znak 😉

lusipe
9. nov 2013

@nomxxx ahoj urcite to bude zahniezdovanie 😉 pekne odpocivaj, na menzes je velmi skoro 😉 a preco si si dala vlozit dve?prepac ze sa pytam lebo ja pojdem o 2 tyzdne a mas velmi kvalitne embrya,tak preto ma to zaujimalo 😉

jjajka
9. nov 2013

@tlucka no skoda, ale aspon ta to dlho nenatahuje a nenechava v neistote. V novom roku to pojde ako po masle 😉
@nomxxx - ja myslim, ze je to dobre znamenie, urcite to nema este nic spolocne s menzesom 🙂

Ja som sa tu vcera dopytovala na ten Nativ, ale uz som zistila, ze cena je rovnaka ako pri softe. Dievcata, ja som asi vadna, ale ja nemam strach, z toho, ze by som pri softe mala malo vajok, ja mam strach aby som ich praveze nemala vela. Chceme uz len 1 dietatko (ak by sa inak nedalo tak 2) a nechcem aby mi zostali mrazaciky.
Tak premyslam o softe len s clostylom, alebo o native. Je tu este niekto, kto takto uvazuje???

bergalm
9. nov 2013

krasny den dievcence mam otazku je tu niektora z Vas co berie Ascorutin a je tehu?ja ho beriem odkedy som dosla z nemocnice 3krat denne mi kazali a teraz len tak z nudy som citala pribalovy letak a tam sok ze tehotne ho nesmu neviem co robit???????????????????????????????????

bergalm
9. nov 2013

v Pondelok idem svojmu gyndosovi ale neviem ci mam ist napisat Stelclovi ale vikend ktovie ci tam bude?

vlasatica
9. nov 2013

@bergalm ahoj moja kamoska ties berie ascorutin a uz je v piatom mesiaci.

bergalm
9. nov 2013

@vlasatica aha dakujem no ale urcite sa aj spytam svojho gyndaka volajako som ostala zaskocena neviem dokedy to mam brat ked uz nekrvacam

gaga83
9. nov 2013

@bergalm ja som ho tiez brala cez tehu a teraz ho zas beriem uz 2 tyzdne. Je to v poriadku neboj

bergalm
9. nov 2013

@gaga83 dakujem za info 🙂

stastenka42
9. nov 2013

@bergalm bud v klude berie sa uplne normalne..neboj je to na spevnenie cievok...je viac takych liekov ktore sa vaberu bez ohrozenia hoci na letaku pisu nieco ine..@sarasota ako sa maš mamina?

melisska
9. nov 2013

Pozdravujeme vas dievčatá a silneee držíme palceky 🙂

mimika1973
9. nov 2013

@bergalm ahoj moja, radsej ho este ber, ale spytaj sa aj gyndaka ze dokedy to treba brat pre istotu.
Inac, krvacala si ci spinila len? a odkedy ti to zacalo asi a ako dlho to bolo? ten ascorutin ti vlastne stopol krvacanie ci spinenie, ze?
Si na PN ci robis? reku ci si pekne v klude a oddychujes 😉

mimika1973
9. nov 2013

@melisska bubacik zlatucky ako si pekne spinka 😵

jjajka
9. nov 2013

@melisska ten je nadherny...

bergalm
9. nov 2013

@mimika1973 cau krvacala cca skoro pred 3tyz.to som bola aj v nemocnici trvalo to tak 1den a potom uz 2dni spinila hej asi stopol ale drobec bol o,k, nie, nerobim som na PN a uz sa do prace nedostanem bo lekari navrhli rizikove aj v nemocnici aj moj gyndos no cely tyzden len lezim WC,jest,pit lieky a znova postel mm je uplne super vsetko robi sam aj vari,perie postele prezlieka no fakt100 percent bo na kontrole sa mu nieco nepozdavalo a tak absolutny klud a kontrola v nemocnici o tyzden teraz v Pondelok svojmu lekarovi takze dvojity dohlad 😉

kukulik30
9. nov 2013

@melisska vitajte doma a uzivajte si ! coskoro ti zavolam 😉

jahoda333
9. nov 2013

@melisska malinky pampusik ako krasne spinuska je taaaak neskutocne krasnucky 🙂 😉

miscok
9. nov 2013

@melisska Meli,je nadherny.Taky malinky papmusik.Neviem sa vynadivat 🙂

melisska
9. nov 2013

@mimika1973
@jjajka
@jahoda333
@miscok ďakujeme je zlatucky, dobrucky, najlepší chlapček na svete 🙂 je nás 🙂 stale mám slzy v očiach 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre