Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
28. jan 2014

@jomini
nic sa neboj moja, drzim na zajtra moc palce 😉

lusipe
28. jan 2014

@jomini nebojkaj urcite nepraskli,aj ja som mala tento postup a 30 vajiciek 😉 drzim palce 😉

andydi
28. jan 2014

@jomini ahoj ja mam zajtra tiez opu a tiez sa trocha bojim, ci nepopraskali.Na kontrole som mala len 3.Nevies ci urobia sono este predtym ,ako ma uspia?

haimi
28. jan 2014

pozeram na tu ziadost, ktoru treba vyplnit do Dovery a som z toho zufala. Je tu niektora z Vas, ktora sa uz dostala do stadia, ze ju min. poslala do poistovne ? Je klinicke pracovisko aj Trnavska nemocnica ? Ake argumenty a dovody napisat k bodu: Odôvodnenie potreby plánovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti v inom členskom štáte, aby to poistovna schvalili. Jasne, ze mozem ist aj na Slovensko, ale nechcem. Pomoooc 😢

jomini
28. jan 2014

@nelly3 dakujem 🙂

@lusipe waw, tolko vajok som nikdy nemala, blahozelam k babatku 🙂

@andydi neviem, toto je nase prve ivf v rf, ja som mala 4 a 3 malinke, no budem sa tesit aj dvom, len si zelam aby sme mali pozitivny vysledok. Kedy mas opu? My o 10.00.

nomxxx
28. jan 2014

@bergalm krásna tvárička 🙂 gratulujem 🙂

lusipe
28. jan 2014

@jomini ani my sme s tym neratali 😉 dakujem pekne a drzkaj sa zajtra 😉

wiwiennn
28. jan 2014

@zwalsh ..my máme darované vajíčka, mali sme s toho dve embrijka, ale to nevyšlo na prvy krát...takže máme ešte jeden a posledný pokus.... treba verit....len dúfam, že budem mat vačšiu sliznicu ako som mala na posledy.....dakujem Vám, že ma takto povzbudzujete a dodávate silu, velmi mi to pomáha...skúsim ešte ti cviky....pozriem si to na nete.....l

wiwiennn
28. jan 2014

@zwalsh ..my máme darované vajíčka, mali sme s toho dve embrijka, ale to nevyšlo na prvy krát...takže máme ešte jeden a posledný pokus.... treba verit....len dúfam, že budem mat vačšiu sliznicu ako som mala na posledy.....dakujem Vám, že ma takto povzbudzujete a dodávate silu, velmi mi to pomáha...skúsim ešte tie cviky....pozriem si to na nete.....l

andydi
28. jan 2014

@jomini aj ja o 10:00, tak to sa asi uvidime. Hej, uz len aby sme mali pozitivny vysledok, to je hlavne. 🙂

jomini
28. jan 2014

@andydi veru 🙂 tesim sa na zajtra..no mam aj strach

andydi
28. jan 2014

@jomini aj ja sa bojim aj tej narkozy a pritom som ju uz mala niekolkokrat. A tiez, kolko bude vajicok. Pri poslednych 2 IVF mi ani nebolo co vlozit.Tak uvidime.Musim sa nejak pozitivne naladit.

jomini
28. jan 2014

@andydi kam ste chodili predtym?

andydi
28. jan 2014

@jomini Iscare Ba a Helios Martin

wiwiennn
28. jan 2014

@ludinka ja som napríklad utrogestan nedostala v celom meste, v každej lekárni ma odbili , že sa nedá ani objednat a nemajú ani na skladoch a vraj sa u nás už nevyrába....tak ja už potom neviem.....ja som si kúpila v lekárni v Brne ..... tri krabičky ma vyšli skoro 40 eur.....a to mi predpísali recept v Heliose kde chodím..... 🙂

skaredekacatko
28. jan 2014

@haimi mne to vypisala moja gyndoska ale aj tak somnz toho somar lebo neviem ci nevypisala nieco co uz nemala ona dala dobod ze dvakrat neuspesne ivf .A co tam vlastne vypisuje klinicke pracovisko? -a lekar v brne to kde vypisuje? Fakt som z toho blba.

haimi
28. jan 2014

@skaredekacatko je tam samostatne pole pre klinicke pracovisko a maju tam napisat svoje stanovisko. Ja som neabsolvovala zatial ivf, takze budeme musiet vymysliet iny pribeh 🙂 pri mojom turbo rychlo znizujucom amh moc nemam chut ist to testovat niekde na Slovensko 😢

skaredekacatko
28. jan 2014

@haimi kukam teraz nato a moja gynekologicka to napisala sama ona mi tvrdila ze klinuvke pracpvisko by podla nej bolo centrum tu na slovensku cize martin a to je konkurencia tak to vypisala ona 😀 Neviem ci to vypisala dobre to sa uvidi.

haimi
28. jan 2014

@skaredekacatko dole pod peciatkou je prednosta / primar, cize ako pisali baby, to budu nemocnice. Ale nikdy nevies, mozno ti ju schvalia 🙂 budem drzat palce

skaredekacatko
28. jan 2014

@haimi no fasa som to teraz kukala a som bola pakco som myslela ze to podpis z brna aj peciatla moja teda vypisala aj to co nemala no uvidi sa v nemocke unas som bola na laparke a to mam aj spravu prefotenu posielam aj ked uz to tam raz cele maju. Minuly rok to bolo super co som mala som prefotila plus ziadost o refundaciu a bolo ziadne predschvalenie a toto cista buzeracia

ludinka
29. jan 2014

@wiwiennn no helios v martine ma podla mna toho isteho majitela ako cesky a tak isto aj lekaren a tym padom to asi vozia z ciech....neviem ja som sa docitala v tej teme ,,kde zozeniem utrogestan na slovensku,, ze ho tam maju, ale ta kocka tam pisala ze zan platila celu sumu, lebo ze ho poistovana uz nepreplaca...
na nechapem ale ja som platila naozaj len 3,08 eura ze jeden 😅 a recept som mala od mojho gyndosa
ani u nas v meste ho uz nemaju ale ja pracujem blizko martina tak som tam zasla...

falin
29. jan 2014

@sarasota ahojky moja, dakujem. Tak si to krasne napisala 😵 A dakujem aj Matejkovi 😉 , opatrujte sa. To kopakanie je uzasne, vsak?

@ludinka - tie jeho maily su uzasne 🙂 😀 , takze zostavaj kludna, bude dobre, uvidis 😉

falin
29. jan 2014

@haimi - ahojky , si priamo z TT ci z okolia? Je nas tu zopar z tejto lokality 😉 . Ohladom preplatenia ti urcite poradi Neluska @nelly3, ona si to vybavuje. Ja mam uz vsetky 3 pokusy vycerpane, takze tato tema ide neajko pomimo mna

speranza1
29. jan 2014

@wiwiennn velmi Vam prajem aby Vam to uz tentokrat vyslo 😵 😵 😵 😵 ...naozaj zo srdiecka 😵 😵 😵

speranza1
29. jan 2014

@falin krasny dnik falinka.... ako sa ti dari?

speranza1
29. jan 2014

@ludinka ahojcek..ides aj na kontrolnu krvicku? alebo uz cakas len na UTZ?

miscok
29. jan 2014

@nomxxx Krasny cervicek 🙂 Nech len pekne rastie.
@ludinka Gratulujem a tesim sa kvoli tebe 🙂
@bergalm Kraaasny obraztek. Uz sa neviem dockat nasho 3D.

ludinka
29. jan 2014

@speranza1 ahoj ja uz pockam na ten utz 😉 dufam ze je vsetko ok

@miscok dakujem ti pekne 🙂

bergalm
29. jan 2014

dakujem dievcence je to nasa malicka princeznicka a verime ,ze vsetko bude dobre 🙂

patrissia
29. jan 2014

Ahojte dievčatá je tu nejaká z vás, čo bola PN odkedy začala stimulovať? Začína nám totiž vo firme inventúra a budeme musieť chodiť vypomáhať aj na iné predajne, to znamená, že by som bola tak 6-krát do týždňa v robote po nejakých 12-13 hodín a to celý február... Myslíte, že keby som sa opýtala gynekológa vypísal by ma? Začína od cca 10-12.Februára stimulovať..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre