Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
9. mar 2015

Dakujem vam kocky vsetkym za energiu a srdiecka. Cakam do rana, kam sa to pohne. Domov urcite tak skoro nepojdem, ked vobec. Ale vydrzim. Uz mam prax, uz som tu 3 tyzdne lezala v 1 trimestri

mimika1973
9. mar 2015

@haimi drz sa moja, aby si to dotiahla co najdalej! Vela kludu, oddychu, aj ked ten pobyt v nemocke nie je urcite zavidenia hodny, ale pre babulky male vsetko sa da vydrzat, no nie? Ano nech urobia tu cerklaz a hlavne byt pod dobrym dozorom! Posielam pozitivnu energiu!

mimika1973
9. mar 2015

@emma30 krasne vytuzene babetko! 😵 😵 Vela zdravicka a stasticka Vam prajem!
AJ nam veru RF Brno splnil nas vytuzeny sen, nas maly zazrak 😵

speranza1
10. mar 2015

@haimi stale na teba myslim, dufam ze ste vsetci v poriadku....drzim palce...ja som msla dnes tazku noc...vobec som nespala...babatkam sa tam asi nieco nepacilo a este som aj skolabovala nad ranom v kupelni....nevadi...vydrzime...musime..nic ine nam ani nezostava...pa zlatko

speranza1
10. mar 2015

@haimi inak, ten lievik, co ti dali, tak to je zrejme pesar....

diska
10. mar 2015

@haimi ahoj,k tej Antolskej ja som tam lezala pred par tyzdnami a usla som odtial do inej nemocnice.
Neviem ako je to na Kramaroch ci sa v pripade ak je potrebne vedia postarat o take male deticky.

nomxxx
10. mar 2015

@haimi držím palce, nech bambuľky vydržia aspoň do júla 🙂

nomxxx
10. mar 2015

@emma30 krásavec 🙂 gratulujem rodičom a drobčekovi zdravie a šťastie do života želám 🙂

renitr
10. mar 2015

@zuzanka05 ahoj, aj ja som sa bala lebo som nevedela co ma caka 😉 Ale neni to nic strasne, trvalo to mozno necelu minutku, takze fakt pohoda. Budes citit trosku take palenie vo vnutri, ale naozaj to netrva dlho, takze mozes byt kludna. Bolesti po zakroku som vobec nemala. Bola som pripravena ze si dam ibuprofen, ale vobec som ho nepotrebovala. Vsetko bolo OK. Drzim ti palce a hlavne naozaj klud, nieje to nic strasne 😉 Toto je moje prve SOFT v tomto centre, inak mam uz za sebou 2 neuspesne IVF v BA.

renitr
10. mar 2015

@skaredekacatko ahoj, prosim ta, nevies nahodou ako je to to s pohlavnym stykom po tomto zakroku? A hlavne ci sa treba nejak chranit? Juuuj zabudla som sa lekara opytat 😉

bergalm
10. mar 2015

@haimi velmi negativne s Antolskou o nasu princeznu sme prisli tam

mitka85
10. mar 2015

@haimi drzim vam palce

tinkatinulka
10. mar 2015

@haimi držím palce kočkám aby ešte minimalne 10 týždnov počkali, posielam *

haimi
10. mar 2015

@speranza1 drz sa aj ty, prosim. Zatial len lezim, nic neviem. Takto to bude asi dlhsie. Nikto radsej nic nepovie. Este mi nic nedavali, ani nesili, lebo nemaju ani vysledky.

haimi
10. mar 2015

@diska a kam si sa presunula? Na kramare? Aj tam su ze vraj vybaveny na predcasniatka

diska
10. mar 2015

@haimi napisala som ti to do IP.

lemoni86
10. mar 2015

@haimi drzim silno palce, nech sa to cele stabilizuje...

speranza1
10. mar 2015

@haimi stale na teba myslim....normalne to prezivam s tebou ako keby sa to tykalo mna 😒 ☹ ....potom sa ozvi...ak sa ti bude chciet a ak budes vediet nieco nove...dufam, ze ta chodia aspon kontrolovat minimalne 3x do dna...ci je vsetko ok....zatial sa citis ako?..mozes ist na wecko???...alebo len lezis?

haimi
10. mar 2015

@speranza1 pride sa opytat tak akurat sestricka. Doktorka tu bola len rano. Citim sa zatial v pohode, len chrbat ma boli z tej otrasnej postele. Mozem ist len na wc, ktore je na opacnej strane chodby. Takze to nekomentujem, ale asi nemaju blizsie volnu izbu

diska
10. mar 2015

@haimi moja tie spolocne wc na chodbach je otras ale v nasich nemocniciach to tak bohuzial je.Ked sa bude dat tak ich popros ci ta nemozu prelozit niekde blizsie.Myslim na Vas.

speranza1
10. mar 2015

@haimi a nadstandard si nechcela????.ja som si ako prvu vec pytala samotku...ja by som nemohla byt so zienkami po kyretoch a operackach...ja som mala sama so sebou co robit a nezniesla by som este tie nestastia a boliestky ostatnych pacientok...takze som mala sprchu a wecko len pre mna...nastastie....ja som mala rannu a vecernu vizitu + sestricky chodili minimalne 3-4x denne...lebo mi pichali injekcie a magnezko... A tebe nedavaju aspon magnezko intravenozne???... To sa dava urcite na upokojenie krcka...alebo este lepsie su infuzie...no nic...zrejme potrebuju mat v rukach vysledky aby sa mohli podla toho zariadit....

speranza1
10. mar 2015

@haimi nezabudaj, ze aj ked sa nepozname....som tam cely cas s tebou a prezivam to spolu s tebou mojenko najdrahsie.... Drzim palce velmi prevelmi na rukach a nohach....a urcite bude vsetko bude v poriadku...

haimi
10. mar 2015

@speranza1 aj ja som sa pytala na nadstandard, ale izby su obsadene ☹ hlavne by mi vyhovovala kvoli sprche, wc a hlavne kvoli navstevam, ze pustia v pohode na izbu.ja som na rizikovom a tu take kocky nie su. Tu su same tehule. Som na izbe s jednou kockou, kt caka tiez dvojicky a je uz v 35tt. Davaju mi magnezium, rano a vecer infuzku a na obed tabletku. Dolezity bude vysledok toho steru, ale vysledok bude asi az v piatok.

haimi
10. mar 2015

@diska doktorka im hovorila, ze ked sa uvolni, tak ma maju presunut. Tak uvidime.

speranza1
10. mar 2015

@haimi jaaaaj do kelu...dufam, ze sa cim skor nieco uvolni, nech mas svoje pohodlie a pod. ....neskutocne,ze dnes sa caka na vysledok v tak vaznom stave do piatku!!!! Hroza....ale ja stale verim, ze to bude v poriadku...

ingrid0105
10. mar 2015

@haimi mysli na vas moja a strasne ti zelam nech je vsetko v poriadku a tehulkujes dalej

zuzanka05
10. mar 2015

@renitr Dakujem za odpoved 🙂 Inac aj ja som bola 2 na ivf Ba neuspesne potom som isla do Brna na soft...tiez neuspech ..Decembri som bola na klasicky ivf Brne tiez neuspech ....Teraz chystam marci na dalsi ivf a dufam ze uz bude uspesne 😉 U nas manzel ma problem,ma zly spermiogram..Vy aky problem mate?

diska
10. mar 2015

baby tak dnes ,ze mam presiaknuty cervix,cize mam meksi krcok,mam sa bat? ☹

speranza1
11. mar 2015

@diska aj ja som mala minule makky....pijes magnezko?....si doma? Ci? Co ti vravel presne lekar?...bude to v poriadku...len oddychuj...nohy hore...
@haimi dobre ranko zlatko..... Ako ti je dnes?...aka bola noc?... Myslim na teba....

tinkatinulka
11. mar 2015

@speranza, @diska, @haimi kočky neblaznite co tu strašíte s predcasným porodom...žiadne take, nohy na plafon a pekne ležkať ešte máte čas, a ukecajte tie vaše drobatka nech maminy neplašia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre