Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
13. apr 2011

@ofinka nevadi, dakujem,. hlavne ze si teraz tu 😉
a ako ta mojžiška dobre? si teda šikulka že si takto začala 😉

rienok
13. apr 2011

@callex toto malo byť tebe nie mne 😝
juj, konečne sme sa spojili v piatok mam s ním prvé stretko tak ideme popracovať na sebe

ofinka
13. apr 2011

@rienok no uz tu zas nebudem 😀 , uz pisem so zinenky, idem cvicit zase Mojzisku 😝 a potom aj s muzom trochu travit cas. keby cokolvek, IP. 😉

callex
13. apr 2011

tak ja som si zdriemla...som uplne mimo...v tom brusku mam vselijake pocity..hovorim ze mi tvrdnu vajcia aby nepraskli. 🙂 ..dnes mam aj taky ten hlien podobny ovulacnemu tak mam mensie obavy ze ci nebude neskoro.nech uz to mam vsetko toto za sebou.zajtra sa budem bat ist aj na wcko tlacit. 😎 😀
@ofinka palec hore ze cvicis.drz sa.
@rienok no ked budem v ba pridem sa pozriet na tie tvoje dvojky a popestovat si ich. to malo byt poobedie 😀 Roberta odo mna srdecne pozdravuj.

callex
13. apr 2011

to akoze vsetky cvicite mojzisku?

martini
13. apr 2011

@rienok aj ja chcem vedieť čo Štelcl napísal... Ja som dnes cely deň bola v škole na sympoziu a tak ma to uťahalo, že som doteraz spala... ale už som hore, prečítala som si vás a môžem ísť spať, keďže je skoro polnoc ;)

callex
14. apr 2011

dobre ranko babuliatka..vcera sa mi nedalo zaspat..telo unavene a mozog isiel na plne obratky.no ale podarilo sa napokon.robili vam niektorej kontrolne sono pred OPU?..ja som taka nejaka zneistena lebo vzdy ma boli picha brucho pred OPU..folikuly ma tahaju a teraz akosi nicnejako to utichlo.zeby to ten orgalutran ukludnil? sa bojim ci tam este su.

tinna13
14. apr 2011

@callex ahoj, neboj sa. ja som tiez pred OPU vobec nic necitila ani vajecniky proste nic,nic, uplne bezbolestne.
este som nepocula zeby niekomu popraskali skor ako nastane OPU. ty ano? v predchadzajucom centre mi ultrazvuk tesne pred OPU robili ale v RF nie, co sa mi aj zdalo divne. ani pred ET mi uz nekontrolovali vysku sliznice. islo sa hned na vec 🙂
dnes ak sa ti da vela oddychuj, nic tazke nerob a zajtra sup nato. o ktorej to mas?a vies kto ti bude robit OPU?

cecil36
14. apr 2011

@callex dobre ranko 🙂 mna tiez vzdy pichalo vo vajecnikoch a pri tejto poslednej stimulke vobec a to som mala vajec najviac zo vsetkych stimuliek. A vo vsetkych 6 folikoch boli aj vajka. Tak sa neboj vsetko bude ok. Sono mi robil na dvoch kontrolach a potom az na operacke 😉

tinna13
14. apr 2011

@cecil36 ahoj moja, co dnes. odolala si netestovat?

cecil36
14. apr 2011

@tinna13 aj tebe dobre ranko 😵

cecil36
14. apr 2011

@tinna13 ja som slaba natura, mna keby mucili tak priznam aj to co neviem 😀 Takze nechcela som testovat, ale mm ma ukecal 😀 A furt je tam nejaky duch, sakra a to som 12 dni od pregnylu 😠 Ale uz mi dosli testy, tak sa testovanie odklada na neurcito, bo do lekarne sa tak skoro nedostanem 😉 A bazalka dnes 37,3, vcera 37,2, predvcerom 37,1. Ale to moze byt aj z utrosu asi.

tinna13
14. apr 2011

@cecil36 ja uz neverim ze by to este mohol byt pregnyl? ved dnes si uz 12 den po.a hlavne ked pri predchadzajucich pokusoch sa ti z tela odbural rychlo. babam po ET uz vychadzaju slabunko pozitivne testy na 6, 7 den. mala si mamatest 10? podla mna je to uz tehotenstvo a hotovo.ty to ako citis? co si myslis? musis mat nejaky vnutorny pocit, ci to vyslo alebo nie?
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

callex
14. apr 2011

@tinna13 praveze som citala take ze praskli skor..ale mozno ked sa nepicha orgalutran.sliznicu kontroluju pocas kontrol a takisto pri OPU tak ak je dobra podla mna uz ju nemusia kontrolovat v den ET.neviem kto ma bude robit..dufam ze to bude chlap.lebo do tabulky ma zapisovala Kurecova ci ako sa vola.a mam to o 9,00.
@cecil36 si ma ukludnila...to je s tebou hrozne a stymi testami. no ale potom to uz nie je pregnyl ale nieco ine.krajsie.a kedze ta pri stimulke nic nebolelo tak aj tehu mas zatial bezpriznakove. 🙂

tinna13
14. apr 2011

@cecil36 tu bazalku som si precitala az teraz. jeeeej tak to si urcite tehu, ked mas taku bazalku. ja som si tiez merala a mala som od 36,9-37,1. bazalka ma presvedcila, ze to u mna vyslo. lebo nikdy som taketo vysoke teploty nemavala. a z utrosu to urcite nemoze byt. ale idem precitat letak.

callex
14. apr 2011

@tinna13 aj mna opluj pre stastie. 😀

tinna13
14. apr 2011

@callex jesne plujem 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cecil36
14. apr 2011

@tinna13 no ja prave neviem, skor som mala pocit, ze nie, ale ta bazalka mi je divna, pri prvom aj druhom ivf som mavala bazalku 36,8-36,9 a to som raz brala agolutin a raz dufik. Normalne je moja bazalka 36,9 niekedy par dni 37,00. Ale 37,3 o 5,40 hod. som teda nikdy nemala 😀 Ale ved uvidime 😉
@callex neboj vazne vajucha neprasknu, v RF mi vraveli, ze sa to nestava, ale ja som si aj tak vypytala orgalutran, len pre istotu. A moc moc ti drzim palce 😵

tinna13
14. apr 2011

@cecil36 na pribalovom letaku nie je nic, zeby utros mohol zvysovat teplotu 🙂
nevyhovaraj sa nan 🙂 🙂 🙂

cecil36
14. apr 2011

@tinna13 tinka a ano bol to mamatest 10 😉

tinna13
14. apr 2011

@cecil36 pozrela so si v albume tvoje testy 🙂 , vyzera to velmi nadejne. verim, ze zajtra ten dnesny duch zosilnie 🙂 drzim silno palce.

cecil36
14. apr 2011

@tinna13 len vcera som testila a bol ledva viditelny, ani nafotit by sa nedal, dnesny je o kusokcek tmavsi, tak nerozimiem tym tmavsim co su v mojom albume 😠 Ale zahada sa vyriesi cez vikend. A dakujeeeem 😵

tinna13
14. apr 2011

@cecil36 ty si specialny pripad 🙂 , verim, ze zaver bude pozitivny 🙂

cecil36
14. apr 2011

@tinna13 ze specialny pripad 😀 😀 😀 😀, to bolo dobreee, hej doteraz to bol pregnyl a od dnes uz tehu a cez vikend sem pacnem kolajnice na tehu teste 😅

naduska
14. apr 2011

@cecil36 drzim palce to uz nebude 😅 asi pregnyl 😀 verim tomu ,,ja mavam 11 dni dni pregnylovku ....
tak verim ,ze bude uz len Silniet 😀

cecil36
14. apr 2011

@naduska dakujem, no kedze testy dosli, zahadu vyriesim az v sobotu 😀 Ale uz vcera som bola na prvej konzultacii mojzisky, aby som nestracala cas keby to nevyslo 😅

naduska
14. apr 2011

@cecil36 on to tak byva ,ze ked nieco rozbehnes ...tak sa budes musiet zastavit 😀 neboj veriiim tomu ze to uz neni na 100% pregnyl ,lebo ja to mavam vzdy tak 11 dni v sebe a ty ked si to mala vzdy len par dni ,tak to nebude pregnyl. 😀

tinna13
14. apr 2011

@cecil36 presne tak, spravny pristup, tesim na kolajnice, ale ja od soboty do utorka nebudem na konikovi, lebo nebudem doma. tak ak testnes v sobotu cca do 8:00 tak by som ta este stihla 🙂

naduska
14. apr 2011

@cecil36 a ako sa citis ? brucho pobolieva??lebo podla toho sa to neda. 😉 ..mne bolo vzdy inak 😀 niekedy uz od zaciatky ma pobolievalo brucho a niekedy az od 5 dna ... 😉

cecil36
14. apr 2011

@naduska mna pobolieva brucho asi od 3 po ET, take mrchovske bolesti + krize (tie hlavne v noci citim), pri malej som bola stale hladna a stale som spala, teraz nic take nemam, skor naopak, vstavam uz okolo 5.00-5.30 a ficim cikat 😀
@tinna13 tinka tak to urcite stihnem do 8.00 ja som teraz take ranne vtaca a uz o piatej som hore 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre