Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
17. máj 2011

@miminkad @leamax raz sa tu o tom splne pisalo a potom som co to nasla na nete.,.je to celkovo prospesne..a mozno aj to zabralo v mojej pripade..kazdopadne som sa citila velmi dobre ked som pila tu vodicku.ja moc cistu vodu nemusim ale taka splnova bola fajna.myslim ze moze byt aj porcelan.ved vy uz daco vymyslite.
@miminkad tak ta sex.abstinencia trosku potrva lebo po vklade sa nemoze tyzden..a potom uz nastupuju take tie psychicke zabrany ze aby sme neublizlili mimisku..a podobne.ja mam aspon dobru vyhovorku. 😎
@rienok ale no toto...dalsie dobre prekvapenie..tak dufam si uz pozitivne naladena na tehu vlnu.a predsa ta robil Stelc?spokojna?fandim vsetkym trom co mas v brusku a tak skromne si ta dovolim poplut thuj thuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

leamax
17. máj 2011

@callex tak som sa rozhodla, ze vodicku dam do skleneho dzbanu, zakryjem sackom a zagumickujem. moze byt?

miminkad
17. máj 2011

@leamax no ja to mozem dat tak max na kupelnove okno,lebo byvame v podkrovi.dole je riziko,ze na to zabudnem
@ninockaskv my ideme zajtra na OPU.kociky radsej ani nepozeram.mala som vybrany pre jedno,ale teraz by som radsej autobusovy 😀
@rienok tak to je super,dufam,ze to bude trojnasobna radost,teda urcite bude 😵 😵

miminkad
17. máj 2011

@callex tak som zvedava na ten dzbanikovy mok 😉
@leamax aj ja to tak spravim 😀

vrabcek24
17. máj 2011

@bayley oj veru krásny výsledočok 🙂 , tak nech sa krásne delia 😵 aby z nich ich mamina mala radosť, držím palce 😵

leamax
17. máj 2011

@miminkad teoreticky sa to aj mne moze stat, ze ked to dam hore, tak na to zabudnem 😀 tak ale co to dam na kuchynske okno, co mame otocene na ulicu 😀 takze jedine tam hore. asi si dam pripomienku do mobilu 😀

maticap.
17. máj 2011

@rienok ahoj "stvorica" - teda Ty + tri deturence 😀 . Tak pekne nozky hore, alebo skor do tepla a nech sa nezbednici poriadne zahryznu! 🙂

rienok
17. máj 2011

@callex ďakujem len pekne pľuj, naozaj to potrebujem 😵 😵 😵
@leamax ja dúfam, že sa chytia 2 ale aj s jedným budem spokojná 😵 😵 😵 3 by bola komplikácia, ale verím im že už je aspoň 1 šikovníček.
ozaj dnes som mala takéto označenie 1 x M, 1x 8cc a 1x 7cc ... neviete niekto čo to cc znamená?

miminkad
17. máj 2011

@leamax no ja to dam asi na kupelnove,prinajhorsom pridem o krcah a rano to dam dovnutra a ked sa vratime,tak to vypijem.

rienok
17. máj 2011

@bayley jéééj ja som to prehliadla, ty máš krásnu úrodu. Držím palčeky aby sa Ti všetky oplodnili a pekne pokračovali až do miminiek , nie všetky naraz ale 2 na šupa 😵 😵

cecil36
17. máj 2011

@rienok ahooj, gratulujem k drobcom v brusku a uz sa tesime na kamaratov 😵 😵 😵 Pekne oddychuj a davaj na seba pozor mamina 😉

ofinka
17. máj 2011

@rienok super ET si mala, blahozelam, v krasnych stadiach si mala embrya. u nas to take ruzove nie je. z vcerajsich troch oplodnenych bol dnes jeden 5 bunkovec, ze ten je super, jeden sa spomalil a jeden uplne zastavil. zo siestich zrelych vajok je to nic moc, ale nevadi, budem teda musiet verit tomu jedinemu, kt. mi zajtra vlozia.

leamax
17. máj 2011

@ofinka to bude riadny bojovnik, ver mu, ja mu verim 😵
@rienok urcite sa chytia 😵
@miminkad ved ti vravim - daj si pripomienku do mobilu 😀
idem si to nachystat

callex
17. máj 2011

@rienok myslim ze na tej sprave o ET a o priebehu stimulacie su vysvetlene tie ich skratky..uplne dole.ale v preklade to znamena jedna morula,jeden 8bunkac a jeden 7bunkac.thuj thuj
@ofinka nevesaj hlavu budu vkladat dvoch a to budu taki bojovnici ze az no.a ked iba jedneho tak ten bude estev vecsi bojovnik lebo bude mat viac miesta.musis si povedat ze teraz je ten cas kedy sa to podari a basta.a aj ty si chod postavit vodu do okna...na moj prikaz. 😀

miminkad
17. máj 2011

@leamax aj ja som uz isla a potom som nevedela preco som bola v kuchyni 😀
inak prave vyplnam ten anesteziologicky dotaznik,mam tam napisat,ze som bola posledneho pol roka v lekarskej peci a ze to bola viroza?

rienok
17. máj 2011

@callex áno to viem, ale to "cc" ma zaujíma lebo minule som mala "bb" ale inak všetky 3 jednotkovej kvality 😉
@ofinka no ale možno Ti vložia dvoch ...šanca je ešte stále a keď nie tak ten 1 bude veľky bojovníček 😵 😵 😵

rebeka33
17. máj 2011

@rienok takže si štelcova prvá 😀 , no 3 sú určite dobrá volba, treba im veriť. Velmi držím palce a teším sa,že s teba bude tehula. to cc sú počet buniek m je morula
@ofinka je mi lúto,že len 1 je o.k.,ale môžu ešte aj ostatný pridať. Držím palce. a z jedného bude krásne bábetko. 😵 😵

gabinkaa
17. máj 2011

@rienok gratulujééééém, veľmi si ma správičkou potešila, to už iné nemôže byť iba že budeš tehulla, určite mal Štelcl šťastnú ruku, teraz len oddych a dobré myšlienky, aby sa drobci riadne uchytili 😵 😵 😵

rienok
17. máj 2011

@rebeka33 hej aj on to povedal, je pravda že nás nechal sa asi tak 20 minút radiť a do ničoho nás nenútil, ale keď sme sa rozhodli povedal že to bolo podľa neho správne rozhodnutie. Tak mu budem veriť 😵 😵 😵 ja verím že budú 2 mimča z toho

leamax
17. máj 2011

@miminkad
@callex tak ja uz mam plny dzbanik na okne 😵 som to zakryla sackom a zagumickovala
@rienok pozerala som vsetky tie papiere z RF ale neviem, nic som nenasla, neviem, co je "cc"

rienok
17. máj 2011

@gabinkaa no tak čo sa tohto týka tak mám prvý krát vloženú aj morulku 🙂 dnes bol so mnou aj mm tam ... bolo to smiešne .... embryjka nam utekali zo záberu na monitore 😀 vraj sa ponáhľali k mamičke 😵 😵 😵

rienok
17. máj 2011

@leamax no veď to, nevadí nemusím všetko vedieť 😉

rienok
17. máj 2011

@gabinkaa, @mimikad držím palčeky zajtra na OPU nech máte veľa zrelých vajok 😵 😵

leamax
17. máj 2011

@rienok jeeeeej, to je krasne, ze ponahlaju sa k mamicke 😵 😵 😵 tak to uz sa chytia v tvojom brusku na 9 mesiacov, ked sa k tebe tak ponahlali 😵 😵 😵

gabinkaa
17. máj 2011

@bayley pozitívna nálada je základ úspechu, ja sa tiež snažím myslieť pozitívne a byť pozitívne naladená, aby nám to tentokrát vyšlo, držím palčeky aby bolo všetko OK

rienok
17. máj 2011

@callex ja som mala už včera v noci džbánik lebo podľa Hajnalky už včera začal 😵 😵 😵 😵 a uz som ho skoro celý vypila, dnes staviam druhý 😉
no a tebe sa ako darí? čo tie nevoľnosti je to trošku lepšie alebo prežívaš dni s hlavou v záchodovej mise ?

leamax
17. máj 2011

@rienok tak kedy je ten spln teda? tak dufam, ze som to nepresvihla 😒

gabinkaa
17. máj 2011

@rienok to je základ úspechu, tak ste mali aj troška srandičky, vidíš u mamičky im bude najlepšie, tak sa ponáľali, vedia čo robia 😀
som zvedavá ako dopadnem, mám pocit, že nie dobre, lebo takéto bolesti ako teraz som ešte nemala, tak uvidím čo sa tam deje, či tam nie je aj niečo horšie ☹

miminkad
17. máj 2011

@leamax no ja som to uz spravila takisto 😉
@rienok @leamax cc by mohla byt skratka cellu,to je bunka
@rienok dakujeme.ty poriadne hladkaj brusko aj za nas 😵

miminkad
17. máj 2011

@leamax UNÁRNY KALENDÁR NA 17. 5. 2011

Vplyvy postavenia Mesiaca a zverokruhu v rámci lunárneho (mesačného) cyklu:

Fáza Mesiaca: spln, spln 13:08 LČ; Zem stojí medzi Slnkom a Mesiacom, je vystavená protichodnému pôsobeniu ich príťažlivostí
Znamenie zverokruhu:
(podľa lunárneho cyklu) Škorpión detail...
Živel: voda detail...
Časť rastliny: list detail...
Výživová akosť: sacharidy detail...
Sila Mesiaca: zostupná detail...
Vplyv na organizmus: zadržujúci
Orgány v aktivite: Podľa vplyvu znamenia zvieratníka:
pohlavné a vylučovacie orgány, močovod, nervová sústava

Podľa vplyvu Luny:
Organizmus je dnes vystavený pôsobeniu protichodnej energie a záleží na našej psychike a kondícii, ako sa s ňou vyrovnáme, je to nevhodná doba na operácie, najmä však orgánov v aktivite. Spln je zaťažujúci najmä pre ľudí narodených v znamení Škorpióna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre