Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
11. jún 2013

@adriana89 aha, to nepoznam teda. Ja som vo FR, a tiez to tu tak nerobia, aby nehrozil OHSS tak len znizuju davky hormonov a kontroluju pravidelne krvou ostradiol!

mimika1973
11. jún 2013

@ria191 no tak to si teda nasla poriadneho big smileyho! 😀

sarasota
11. jún 2013

@ria191 dakujem.Pri tomto Ivf som si bola od zaciatku ista ze tam budu kolajnicky a teraz tam hloda cervicek ze ze to nevyjde.Musim sa naladit na pozitivnu vlnu mam nato este dva mesiace.A ked nebudu teraz budu na druhy krat ved uz mam aj zohnate lieky,ale radsej by som ich darovala neakej kocenke tuna. 🙂

ria191
11. jún 2013

@sarasota tak bez toho červíčka to fakt niekedy nejde, ale už aj ja si hovorím nepodarí sa to teraz podarí sa to na ďalší krát len aby bolo začo 😀 😀 😀 . Ale určite každá z nás verí, že teraz to je tutovka 😕 😕 😕 a aj bude 😀 😀 😀

ria191
11. jún 2013

@mimika1973 dobrý je že 😀 😀 😀 a takto vyzerám keď si občas hvízdnem a jeden drzý ako ploštica tak ako ja

sarasota
11. jún 2013

@ria191 verim ze teraz to bude tutovka ine neberieme 🙂

ria191
11. jún 2013

@sarasota u teba určite ani nepochybujem 😀 😀 😀

sarasota
11. jún 2013

@ria191 a nebodaj u seba pochybujes ?dostanes po holej odomna 😀

melisska
11. jún 2013

Už som tu, zapli o 11:00 🙂

ria191
11. jún 2013

@sarasota nepochybujem to je jasné ja som tutovka 😀

sarasota
11. jún 2013

@melisska vitaj bezprudovka 🙂

lienka_1
11. jún 2013

@sarasota Dlho som dumala, co mudre a povzbudive Ti napisat. A k nicomu som sa nedopracovala, lebo tu su vsetky slova marne. Silno Ti prajem, aby tento smutok poriadne zmiernil taky chrustik, co vam bude doma pochrapkavat v postielke.

sarasota
11. jún 2013

@lienka_1 dakujem.Jeden mi tu chrapka pri nohach 😀

lienka_1
11. jún 2013

Inak zeny, ked uz tu mame take tazke srdco na nezodpovednych, tak som rozmyslala, ze k tomu, aby mohol byt clovek rodicom, by sa mali robit skusky, ako napr. vodicak. Ved to je aka zodpovednost. Ach jo! 😖

lienka_1
11. jún 2013

@sarasota Tak este jeden taky co nebude stekat 🙂 🙂 🙂

sarasota
11. jún 2013

dnesne cvicenie s lyzicou za mnou.Mnam koprovka 😀

melisska
11. jún 2013

@sarasota aké cvičenie s lyžicou? 😀

falin
11. jún 2013

@ofrah -hlavu hore, neboj, ak to ma vyjst, tak to vyjde. Netrap sa zbytocne nad tym co bolo a co uz neovplyvnis. Teraz uz len pohoda, oddych a to milionkrat spominane pozitivne myslenie. Drzim silno palceky. A neboj, kebyze je to zly lekar, tak do rf ho nevezmu

@tinkatinulka @ria191 - je to nespravodlive. A iba ten hore vie, preco nas tak skusa 😎
riuska - jasnacka ze zvysujem 😀 😀 😀 a ty moja tiez, ze? nech ma "mensina" na soc.davky 😠 😝

sarasota
11. jún 2013

@melisska posilujem biceps 😀

melisska
11. jún 2013

@sarasota no to by sa aj mne zišlo 🙂

falin
11. jún 2013

@adriana89 -ahoj, o tom som zatial nepocula. Tiez chodis do rf? ku komu? kedy ta caka et?

@inna74 - netreba lezat, len sa s nicim nenatahovat a davat si viac pozor. Drzim palceky aby boli krasne kolajnice 😉

@sarasota - neboj, zajtra vyjde slniecko. A aj u teba vyjde, je to velmi velmi tazke, to co si prezila by mnohych zlozilo. A ty to zvladas, Je pochopitelne ze pridu tazke chvilky ako teraz, ale urcite pridu aj krasne chvile a verim ze ti bude dopriate tesit sa zo zdraveho babuliatka. August je tvoj 😉 Posielam cmuk

@nelly3 😀 😀 😀 hej, aj ja som si hovorila. A Marcelko mi neodpisal zatial, ma toho urcite vela

@mimika1973 - mimi veru tak. A ked som si v diskusii precitala ze potrat nie je zabitie, ze je to iba odstranenie embryja, skoro ma zo stolicky zdvihlo 😠 😠

falin
11. jún 2013

@sarasota - to sa ti podarilo mojka, to cvicenie s lyžicou 😀 😀 😀

ofrah
11. jún 2013

@inna74 ja som mala po ET bolesti stále, nekrvácala som a ani mrcha neprišla, prišla až po vysadení utroša keď bola krv negat.

mimika1973
11. jún 2013

@sarasota velmi ta chapem, som na tom takisto! zufam uz a menej verim aj....ako sa len spravne naladit na tu pozitivnu vlnu? juj, je na to daky recept? 😵 Viem, ze dovolenka toto leto bude asi len RELAX, ziadne kupanie, ziadne sportovanie a behanie kade tade, teoreticky, a to prakticky sme este na tom neni, myslim tym ze ako sa to vsetko spoji dokopy, a ci daco z toho aj bude, ci budu vajka, ci budu dobre, ci bude oplodnenie a ci bude aj transfert....Kebyze je leto na prd, tak mi to ani nevadi nic si neuzit...no uvidime, nejdeme dopredu dramatizovat veci, hi hi... 😀 😀 😀

tinkatinulka
11. jún 2013

Kočky chcelôa by som sa spýtať či ste všetky pichali orgalutran pred OPU..ako tak citam na forach tak skoro všetky kocky pichali, ja este ani raz..som z toho mimo a pri najblizsej konzultacii sa to aj popytam Machaca..neniem preco mi to ani raz nedal.Diky za postrehy

mimika1973
11. jún 2013

bambulky, ktora idete na jul-august? nech nie som sama!!!! ☹ 😝

mimika1973
11. jún 2013

@tinkatinulka to aby neprisla ovulka sama spontanne, ta injekcia vlastne toto vsetko brzdi, aby vysiel plan OPU! 😉

tinkatinulka
11. jún 2013

@mimika1973 no ja viem že naco ale ze preco ee..asi že ked mam PCO tak mi to netreba lebo ovulka aj tak nikde.. 😒

speranza1
11. jún 2013

@tinkatinulka orgalutran davaju len pe istotku aby vajka predcasne nepopraskali... zvacsa.ked mas rozne velkosti vajok.. aspon ja som to tak pochopila...

speranza1
11. jún 2013

@ria191 ria...ti smajlici su suprovy... presne ako ty 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre