Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
24. jún 2010

@ninockaskv no da sa to zvladnut, aj ked vacsinou ine uz nestiham, ale porobim si co to ked svokrovci pokocikuju 🙂
@mircalla, @shandy dakujeme 🙂

mircalla
24. jún 2010

ja som mala poradnu, vsetko ok.....no ja mam uplne bezproblemove tehu klop klop....

kanhwa
24. jún 2010

Ahojte
Takynka
gratulujem a prajem vsetko len to najlepsie do zivota Bibianke aj celej rodinke.
Lenik,
presne tak, utrogestan takto funguje, nic sa s tym neda, vzdy ti cast vytecie. Mozno sa aj preto davaju dve tabletky, ze sa s tym pocita, to mi len tak napdlo. Drzim palce.
Zuzlik
🙂 🙂 🙂 uz coskoro
Tak som sa mylila a Takynka Ta predbehla 🙂

Pozdravujem vsetky 🙂

julietka
24. jún 2010

@shandy drzim palce drobcekom, nech su co najviac bunkovci a krasne sa zahryznu 🙂 😵

maticap.
24. jún 2010

cafte, este ma napadla jedna otazka a vy budete urcite vediet odpoved 😀 . Hladala som, ci sa na Slovensku robi soft IVF a ake su tam doplatky? V starsich temach som nasla, ze sa robi a plati sa komplet - skratka nejde cez poistovnu... viete o tom nieco? 😎

olympia
24. jún 2010

@maticap, mne sa zdá, že soft robí Iscare. Skús si pozrieť ich webku.

moni19
24. jún 2010

Shandy pekne pokračujú bojovníci. Dúfam, že zajtra Ti nahlásia, že sa krásne delia. 😵

@julietka detičky sú nádherné. 😵 😵 😵 Brala by som hneď. 😉

moni19
24. jún 2010

@lenka20 gratulujem k D1 😅 A ďakujem za popľutie. Kedy ideš na HCG? Alebo si už bola? Ešte nie, nie?

@shandy aj tebe ďakujem. Dúfam, že prežije rozmrazenie aspoň jeden. Lebo sa tam strašne teším. 🙂

staza
24. jún 2010

Takynka,srdečne gratulujem prajem vela zdravíčka a radosti a skoré zotavenie z porodu 🙂)

Dnes som sa objednala do Brna ideme tam v júli,tak len verím,že bude všetko tak ako tu pozitívne píšete.

ninockaskv
24. jún 2010

@mircalla, ved kto iny si zasluzi bezproblemove tehu, ak nie ty 😉

zuzlik, drzim palce, nech to vsetko prebehne bez problemov a v poriadku, ked ja sa budem svadbit, ty budes mat mimco uz pri sebe 😉

moni, tebe tiez tfu tfuj tfuj.. nech to dobre pokracuje.. nech uz ten rok tigra je taky, aky ma byt 😀

ninockaskv
24. jún 2010

tak mi este napadlo, myslite, ze keby som si dohodla konzultaciu v rf uz buduci mesiac, ze by im stacilo povedat, ze mi robili ureaplazmy, myko a spol vo februari a ze vsetko bolo ok? ci si to mam dat spravit u obvodacky este raz? 😕

olympia
24. jún 2010

@ninocka, podla mna to stačí, ja som tiež nemala najčerstvejšie výsledky, hoci je fakt, že na Sk mi to robili opakovane a vždy som to mala negatívne, takže tam problém nebol.

mircalla
24. jún 2010

@ninockaskv - ja myslim, ze urcite netreba, ked to mas z februara

ninockaskv
24. jún 2010

noo, vysledky v ruke nemam, len viem, ze to bolo ok 😕

idem ochutnat svadobne vino, chlapovi som rozpravala ako som pochodila s tou adopciou, tak to na neho dolahlo.. tak sa na mna pozrel, ze on chce vlastne ☹ ☹

olympia
24. jún 2010

@ninockasvk, ale veď bude aj vlastné. 😉 A ako si pochodila, niečo nepríjemné sa zomlelo?
@mircallka, tiež si myslím, že ty jednoducho musíš mať bezproblémové tehu, po tom všetkom... po Zuzlik si už na rade, budeme s tebou čakať na deň D. 😵
@moni, aj ja držím palce. 😉
inak moje nevoľnosti ustupujú, je mi výrazne lepšie, takže babulky, ktoré ste si pýtali, nech sa páči, odovzdávam štafetu, Lenkaaa, Shandyyy, aj ostatné. 😀

lenny71
24. jún 2010

ahojte všetky
takynka....veľká gratulácia 🙂 bibka je bábätko s ideálnymi mierami 😀 ...teraz už len veľa zdravia prajem
Shandy ...super vajká si vyliahla 😀
ninočka ...škoda ☹ ...ale zas užiješ si naplno svadbu a potom ... 🙂 ďalší pokus to istí
zuzlik....veľa šťastia na zajtra 🙂
mircal...to že máš aspon pohodové tehu bez komplikáciisi len po tom všetkom zaslúžiš...tak si to ešte chvílku užívaj 🙂
lenka...krásne dialnice si vycikala 😀...paráda
no a mne včera dorazil gonal čo som si zohnala od jednej kočky tu na koníku a ešte čakám na orsulku...neviete niečo o nej ...voláko sa neozýva ...dúfam sa tu čoskoro ukáže,lebo 15 júl sa blíííížiii 😀

ninockaskv
24. jún 2010

oly nie, pani bola velmi mila.. len to na nas cele tak dolahlo.. rozpravala, ze vacsina babatiek na adopciu su od matiek alkoholiciek, narkokmaniek, bezdomovkyn.. a na nas to proste tak dolahlo, ze my tak strasne chceme, vsetko pre to robime a nic.. a taketo zeny otehotneju, vynosia a este aj porodia.. a nechaju tak.. tak sa obcas pytam, aka je to spravodlivost na tomto svete aj voci tym detickam 😖 😅

rebeca_1
24. jún 2010

Ahojte,
jej co to citam...
Taky blahozelam k malej bramborke! Uzivaj si ju plnymi duskami!
Shandy krasne ste sa oplodnili, nadalej drzim silno palce! Vyzera to velmi dobre.

@ninockaskv este ty pekne testni v piatok alebo v sobotu rano! Mozes byt este milo prekvapena...
Zuzla aj ja ti drzim na zajtra palce.

@moni19 ty mas zajtra tusim KET, tak nech sa bublinky silno zacvaknu do perinky!

moni19
24. jún 2010

@staza určite bude, neboj. 😉
@ninockaskv s tým vínom pomaly hej? 😀 Ešte nemáš istý výsledok nie? Test je síce biely, ale nikdy nevieš. 😉
A nad tými alkoholičkami a pod. sa radšej nepozastavujem, lebo by som v kuse len pípala. 😠 😝

@ninockaskv, @olympia, @rebeca_1 ďakujem. Sa teším aj bojím. Ale tak bude tak, ako má byť. 🙂

Orsulka tu fakt už dlhšie nebola. tak sa snáď ozve. A Rebeka33 tiež dúfam, že sa ozve a vráti medzi nás.
@mircalla super že ste bez problémov. Len tak ďalej až do konca. 🙂

Pekný večer. 🙂 🙂 🙂

tanitta
24. jún 2010

baby mne sa zda ze orsulka je v KE v nemocnici....na heliku pisali...

mircalla
24. jún 2010

@ninockaskv urcite budes ma aj vlastne
ja inak nie som proti adopcii, naopak....ved najdolezitejsia je vychova, oni za rodicov nemozu a je to krasny pocit, ak dakomu pomozes

@tanitta - ???...nejako nechapem....na heliku?

tanitta
24. jún 2010

@mircalla ..tema helios 😉 ...sli na vikend na vychod a vraj zacala spinit takze zostala tam v nemocnici...

mircalla
24. jún 2010

no precitala som....ale hlavne, ze snad su ok
ach to spinenie...pomaly nepoznam nikoho, kto nespinal pocas tehu...bohuzial dnes to byva uplne bezne

hava77
24. jún 2010

ahojte,
takynke a malej bibke prajem hodne zdravicka, stastia a straaaasne vela lasky, Bozieho pozehnania a vsetko vsetucko len to najlepsie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a poslednej mohykanke zo srdca gratulujem 😉 😉 😉

zuzli prajem vela sil na zajtrajsi velky den 🙂 😉
ostatnym kockam prajem len to naj a zdrave babatka

rebeca_1
24. jún 2010

Treba len verit, ze orsulke v nemocnici pomozu a coskoro bude doma.
Boze, preco sa nemozeme tym pobytom v nemocniciach vyhnut? Nestaci uz len to, ze musime behat po CARoch?

gabika24
24. jún 2010

ahojte.
Takynečka, takže ešte raz aj takto cez koníka - srdečne blahoželáme 😵
Zuzlik, zajtra sa držkaj 😉

mircalla
25. jún 2010

dobre rano dzifcence....
tak dneska tu mame ocakavanie malej ninky a shnady kontrolu embryjok
ninocka, budes este testovat?
lenik, dufam, ze vsetko ok
orsulka - myslime na teba

vcera inak potesili nasi futbalisti, ze?

lenka20
25. jún 2010

no pekne, zmazalo mi co som napisala..
tak este raz ahojte vsetky, julietka mas nadherne deticky a velmi sa na seba podobaju, dobre ze ti ma kto pokocikovat, aj hodinka niekedy bodne 😉
orsulikovi drzim palce, nech spinenie prestane, najlepsie v nemocke kde si pod dohladom, snad je to len taka somarina ako mali skoro vsetky v tych zaciatkoch...
havka dakujeeeem 😵 😵 😵 😵 😵
vyckavam od rana co zuzlik, ale zatial nic, pocitam, ze ju budu brat az okolo obeda... ty brdo, tak mozno su s orsulkou v rovnakej nemocke 😵
mircal futbalisti potesili veruuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵
ninocka u nas to bolo take iste ako u vas tusim, sli sme na pokec na urad, presvedceni ze ideme do toho a potom nam to pani vysvetlila, ze to nie su ziadne prespate studentky, ale zeny, ktore kazdy rok porodia dieta lebo sa nijak nechrania a kedze ich maju uz doma 10 a su na tom velmi zle financne aj mentalne im to nerobi nejaky problem, tak davaju deti na adopciu...ze to su velmi jednoduchi ludia... potom sme vypisali dotaznik, pani konstatovala ze urcite budeme chciet biele dietatko, tak to uz nam bolo ale strasne trapne... aj ked pravdive... odchadzali sme odtial total zmateni a manzel po chvilke vyhlasil, ze sa na to fakt neciti... tak sme sa dohodli ze budeme skusat, kym to neklapne...
kazdopadne ty to ani neries, lebo ty budes mat vlastne 😉 😵
teraz nechcem aby to vyznelo ze som proti adopcii, lebo nie som, verim, ze dietatko bude z 99% take ako ho vychovaju adoptivni rodicia a ked clovek vidi take male babatko tak ho nemoze nemilovat, nech uz je odkialkolvek...

lenka20
25. jún 2010

yes!!!!!!!!
dnes o 7.40 sa narodila Ninka, 3750g a 50cm, dievcatko aj maminka su v poriadku!!!!!!!!!!

lenka20
25. jún 2010

zuzlicek gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre