Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirinda10
25. jún 2010

zuzke a Ninocke moc gratulujeme nech su zdravucke a mamicke vela mliecka, inak maju identicke vahy s Bibiankou ako dvojicky tak neviem kde vam to merali tie deti cez 4kg co ste sa tak bali

mircalla vidis nemaj boja utz skresluje nebudes mat valibuka

uetak cas obeda sa hlasi

kanhwa
25. jún 2010

Zuzlik,
zo srdca gratulujem a radujem sa z Vas aj tu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hava77
25. jún 2010

zuzlik gratulujem k ninocke 🙂 nech ste zdravi a krasny ako sa na kocku patri 🙂 ...vela zdravia stastia a lasky celej rodinke 😵 😵 😵 😵 😵 😵

avaka
25. jún 2010

Zuzlik,moc gratulujem k dcerenke 😵 ,vela zdravicka a mliecka,nech sa coskoro zotavis a budete si Ninocku naplno uzivat 🙂 Tesim sa 😵 😵 😵
Naozaj,maju s Bibkou skoro rovnake miery 😅 a su skoro rovnako stare...No baby,nadhera,krasne ste to aj s Taky zosuladili,tesim sa na fotecky 😵
Juli,nadherne deturence mas,a Ninka je uplne bozska v tej celenke 😵
Ninocka,uzi si zajtra svoj velky den,vela zdravicka a stasticka zelam v spolocnom zivote a nech sa mozete coskoro tesit z vonaveho uzlicka 🙂
Shandy,urcite sa krasne delia a v pondelok-sups dve krasne blastocysty do bruska 😉
pozdravujem vsetky 🙂

avaka
25. jún 2010

Leni,aka lemra??Ved si toho na dnes urobila az - az 😀 Pekne odychuj 😉 A to vazne u Vas robia len beta hcg?Ani Ti to neprerataju,ak by si chcela...? Sa tesim na to super cislo 😵

zuuuzana7
25. jún 2010

ahojte kocky, prosim vas o radu ...
som po ket dnes som 5+1tt a po vyteceni utrogestanu mam take vlasocky tmave v tom bielom vytoku... myslite, ze je to normalne ci mam spakovat veci a bezat do nemocnice? dakujem
lenka gratulujem k pozitivemu testiku 🙂
shandy krasa nech sa babulky krasne delia 🙂
cerstvym maminkam k mimineckam 🙂

mircalla
25. jún 2010

no do nemocky to neviem...ale skocila by som urcite lekarovi

tanitta
25. jún 2010

ahojky...
@zuuuzana7 moze to byt normalne...fakt asi nepoznam jednu tehulku ktora by nespinila 😕 ...ved uvidis moze sa ti to drazdit vkladom utogestanu skus ho papat pokial sa ti to ustali ale nie nalacno...uvidis ak sa ti to bude zhorsovat chod...ono netreba hned letiet podla mna v nemocnici aj tak ti nic ine nedaju ako to co mas doma ibaze ta pozru utz a vies ci je vsteko ok......len nohy v klude....

pozdravujem dalsiu novu mamicku Zuzlu a Ninku.. baby budte zdrave Zuzla ty aj tvoj mangel si uzivajte tieto krasne radosti ale obcas i starosti a Ninka vam to vrati laskou i usmevom 😉 😵... cmuky...

zuuuzana7
25. jún 2010

dakujem kocky tak teda idem dat tie nohy do kludnej polohy 😉

shandy
25. jún 2010

avuska dakujem 🙂 🙂
jeeeeeeeej zuuuzanka, tak ty si uz tehulka, to je super 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 , ja myslim, ze pokial tam neni krv a su to fakt len vlasocnice, tak sa neplas. ako hovoria babulky v nemocke ti akurat tak mozno zvysia davky progesteronu...ak by sa to zhorsovalo, tak urcite chod alebo ak by si zacala mat silne krce.
dievcence, tak hlasim dnes dvoch 4-bunkacikov a styroch 3-bunkacikov 😵 😵 😵 , uz nech su u mna v brusku 🙂
takze transfer v pondelok a v nedelu nekontroluju, ako ste vraveli. volat mam na to iste cislo, co ma embriologicka...

julietka
25. jún 2010

zuzliiik konecne si v cieli 🙂 az mam z tejto spravy zimomriavky tak, velmi som to prezivala s vami dlhorocnymi snazilkami
straaasne moc gratulujem aj tebe aj Ninocke a budte obe zdravucke nech co najskor mozete ist domkov 😵

lenik nech Hcg uz len stupa a nech aj tebe takto o 8 mesiacov mozeme gratulovat ku krasnej slecne, alebo mladencovi 😉

rebeca_1
25. jún 2010

@shandy mam z teba obrovsku radost.
Vyzera to ozaj velmi dobre, budes dalsia tehulka!

rebeca_1
25. jún 2010

Moni si uz asi vezie bublinky domov z Brna, tak nech sa pekne uhniezdia v perinke. Drzim palce cele 2 tyzdne!

shandy
25. jún 2010

rebeca_1 dakujem velmi 😵 😵 😵 , no verime im drobcekom nasim 😵

olympia
25. jún 2010

ahojte,
@zuzlik, prekrásna správička, gratulujem k Ninke a prajem rýchle zotavenie a fajne veľa mliečka. 😉 😵 😵
@shandy, no vidíš, skvelý výsledok! 😉 Ale chápem ťa, aj mne sa vždy úplne triasli ruky, keď som šla telefonovať do labáku. Juj, tak sa teším, budeš ďalšia tehulka! 😉
@ninockasvk, neviem, čo sa na tie menovky píše, my sme tiež nemali. Ale nech máš zajtra nádherný svadobný deň! 😉
@lenka, aká lemra, keď si povysávala? To si v mojich očiach vzor usilovnosti, lebo ja ani to nerobím. Dnes som spravila len mininákup - dva časopisy, tri paradajky, rožky a do ruky nanuk. 😀 Nič nevláčim, nič nerobím, šetrím sa, to je teraz moja úloha číslo jedna, aj keby som mala špinu prekračovať. 😅
@rebeka33, cez víkend oddychuj a polihuj, ak sa ti dá. Inak trojmesačná pauza je síce dosť, ale ja som vždy mala nakázanú šesťmesačnú a to sa mi zdalo ako nekonečno. No ako ti kočky píšu, ono to v lete dajako rýchlejšie ubehne, na jeseň bude z teba zasa snažilka. 😵
@moni, daj vedieť, aké poklady si si doviezla z Brna.
@zuuzana, ak sa vieš spojiť s lekárom aspoň telefonicky, spýtaj sa aspoň na zvýšenie dávky Utrogestanu. Ja som tietž špinila a zdvihli mi Utrogestan na 4 x 2. Inak samozrejme kľudový režim a ešte mi Diorík poradila vodu s citrónom, vraj to spevňuje cievky.
Pozdravujem všetky, aj Tanitku, Julietku, avaku a ďalšie.

lenny71
25. jún 2010

ahojte
zuzla ...veľa zdravíčka tebe aj malej slečne prajem...tak už je na svete...super 🙂
baby prosím vás na čo sa bere prednison....dokyna mi ho kázala brať už teraz pred stimulkou aj s anopyrinom???

shandy
25. jún 2010

olycek dakujem, ale ved ty ten strach poznas, aj ked je vysledok skvely, vzdy je o co sa bat 🙂 , tak ale verime im 😵 😵
som rada, ze ti je uz lepsie a ked preberieme s ostanymi tu stafetu, tak si budes uzivat 😀 😀 😀
lenny ahoj, ja ho beriem tiez na tlmenie imunity, myslim ten prednison. anopyrin je preventivne kvoli trombofilii alebo antifosfolipidovemu syndromu...
monicka ohlas sa nam 🙂
pekny vikend babulky

mircalla
25. jún 2010

na imunitu....akurat ze preco uz teraz? ma tvoja lekarka k tomu daky dovod?

melisska
25. jún 2010

Zuzlik blahozelaaaaaaaaam a pusinka maminke aj Ninocke🙂))) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉

moni19
25. jún 2010

Ahojte žienky,
ježkove oči, neviem ani u koho mám začať. Tak najprv:

Zuzlík veľká gratulácia k Ninke, veľa zdravíčka obom a nech sa Ninke na svete páči. 😵 😵 😵

Shandy bahoželám k bunkáčom, pekne pokračujete. Určite do transféru budú krásne. Držím palce.

Ninocka, uži si zajtrajší deň ako najviac možeš.
🙂 🙂 🙂

Ďakujem, že ste na nás mysleli. My sme veľmi nedopadli. Z 2 nám prežil len jeden aj to 2/3 kvality. Pred mrazením to bolo 1/2 kv. Ale tak nám ho dali, že reaguje, ale že sa veľmi netvári. 😒
Transfér robila Vitoušková a bola taká zlatá, že nas nechala zaplatiť len polovicu ceny. Lebo že nám sľúbili dvoch a je len jeden. No nie sú tam zlatí? 🙂
Takže veľa šancí mu nedávam. Ale ani to nevzdávam. Len to budem brať s rezervou. Uvidíme. 🙂

moni19
25. jún 2010

@rebeka33 ahoj, tak že ideš na vyšetrenia? Ja sa tiež ešte chystám na hemato. Nepojdem do ďalšieho pokusu bez toho.
@lenka20 ty sa len pekne opatruj. Aká lemra? Teraz si najdoležitejšia ty a malé. 😵 Tak si to užívaj.

Pekný večer, zdravím aj všetky nespomenuté.
🙂 🙂 🙂

moni19
25. jún 2010

@olympia máš moje sympatie s tým užívaním si tehotenstva. Tiež už by som to tak riešila. Sprááávny prístup. 😉 🙂 🙂

bobjan
25. jún 2010

Všetky vás zdravím a novopečeným maminkám gratulujem 😵 😵 😵 Veľa zdravíčka prajem 😉

Shandy, super 😉 Len tak ďalej, držím palce 🙂

Leni, ty pekne oddychuj a mne napr. bylinkárka v tehu zakázala vysávať...

rebeca_1
25. jún 2010

@moni19 no nie je ta Vitouskova svetova? Este ti usetrila peniazky napr. na kocik.
Prajem ti aby bojovnicek zabojoval )))

moni19
25. jún 2010

@rebeca_1 ďakujem.
Je svetová, fakt dnes bola zlatá. Chcela nás potešiť asi, keď videla jak sme sklesli.

rebeca_1
25. jún 2010

My sme mali u nej v stredu konzultacie a moj manzel celu cestu domov hovoril aka bola prijemna, mila. Hrozne dobre sa pocuvala, doslova vsetko sme jej zhltli. A vobec sme nemali pocit, ze sme vnutri hodinu.
Ale zrejme su vsetci takyto zlati v Reprofite....

moni19
25. jún 2010

@rebeca_1 všetci sú zlatí. My sme boli obj. k Machačovi, ale ten tam nebol, tak nás dali k Vit. a už som u nej zostala. Tiež sme boli max. spokojní. Ale to by sme boli aj u Štelcla, Kouďáka i Macháča.
Tak od MS začínaš?

rebeka33
25. jún 2010

Ahojte. ďakujem všetkým za povzbudenie.
Shandy ja som mala presne tak vklad ako ty, a volala som ešte v sobotu. No a v pondelok sme odchádzali o 5 ráno tak som celú cestu trpla či niekto prežil a nejdeme tam zbytočne. 😀 . Budem ti veľmi držať palce nech máte pekné expandované blastocysty.
moni19 naozaj je milá. No dúfajme ,že malé sa u teba bude cítiť oveˇla lepšie ako v petriho miske a pekne sa rozbehne. 😵
Už sa teším na mamičky a fotečky bábetiek.
Oršulka ako sa máš. dúfam,že ste O.K. 😉
pekný večer.

gabika24
25. jún 2010

zuzlik, všetko gratulujeme 😵

gabika24
25. jún 2010

teda, zblblo mi to - že všetko naj želáme a gratulujeme z celého srdiečka tam malo byť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre