Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
2. jan 2010

pripajam sa k novorocnym gratulaciam a zelam vsetkym len to najlepsie, vsetkym zdrave deticky a do noveho roka snazilkam krasne dve ciarky 🙂

takyna
3. jan 2010

Ahojte kočky, 🙂 po novom roku to tu nejako viazne... ☹

pozdravujem mamule, tehulky, snažilky, všetky 😵 😵 😵

mircalla
3. jan 2010

ahojte....mirinda, ako brusko?

ja idem zajtra na sono, dufum, ze bude vsetko ok....prosim prosim nech je...priznaky funguju, tak snad ano

dior
4. jan 2010

ahojte -vsetko dobre prajem do noveho roka a dakujem za priania 🙂

boli sme v nemocnici,krvacala som -mam nizko placentu-neviete o tom nieco, kedy sa to povytiahne? som doma,ale zase som krvacala, je to nizko a opiera sa to, babatka su v poriadku maju cez 6cm a NT 1,1 1,3, teraz v piato ideme na druhy NT

takyna
4. jan 2010

Ahojte kočky 🙂

Mircala nech vsetko zajtra dopadne na výbornu, aj ja idem na kontrolu 😵

Diorík s narastajúcimi týždnami , ako bude rásť brusko sa zdviha aj placenta, takze sa neboj, len treba vydrzat

ja sa zase morim , s bolestami v maternici a obcas krce, neviem ci je to zo stravy alebo nieco horsie...
uvidime co mi povie tiez zajtra doktor

tiez dakujem za krasne priania do noveho roka 😵 😵 😵

tanitta
4. jan 2010

ahojte dievcence 😵 ..
ako sa dari?..
diorka... zvladnete to.... placnta netusim... ako...ale nohy hore klud... si dvojnasobne rizikova...tesim sa ze ste v poriadku... 😵
mircala.. drzim palceky... 🙂
tyknecka.. a ty ma sked poradnu?...
babulky zelam vam tak dobre babetka ako je veduci 😵 este spi 😎 od vecera...21°°.. nuz je to po maminke 😝

tanitta
4. jan 2010

taky.. aha zajtra 😵 ... mi hovor o bolestiach 😔 ... taky ja som ich mala stale... bolo to onervy....chodila som kazde 2t na poradnu...

takyna
4. jan 2010

Ahoj Tanitka, neviem kedy poradna, ale asi zajtra mam lebo ma tak objednavali presne na hodinu, su to nervy s tymi bolestami, boli sme aj na pohotovosti, 29.o polnoci, ale nastastie vsetko bolo ok, tlak som mala 160/100 🙄 , stres...
a hrozi mi tiez nemocnica....

takyna
4. jan 2010

Tanitka riadne sa vie vyspinkat, aj moja dievka bola taka spava 🙂 , ale toto škrvna neviem..neviem...v noci som aj 5krat hore na zachode... 🙄

mircalla
4. jan 2010

ja inak chodim na wecko v noci 3-4krat...cez den to ani neratam

som zvedava ako podjem na sono s prazdnym mechurom, ved sa docikam, kym pridem na rad

takyna
4. jan 2010

Diorik a co ti povedali za tu placentu?, ja co som tak zbezne citala na nete, treba proste nonstop lezat pri tom, ziadny sex.styk, nenamahat sa, nezohynat velmi, malo by sa to povytiahnut tak okolo 20tt ked rasie brusko, myslim na vas, drzim ti palce

ninockaskv
4. jan 2010

ahojte baby, prisla som vas len kuknut.. zazelat vsetko najlepsie do noveho roku, nech uz mate doma zdrave vonajuce balicky.. vela zdravia a stastia a splnene tajne sny 😅

takyna, vidim, ze ti tyzdne krasne nabiehaju 😀

julietka, vy to mate za par.. 😀 to uz bude coby dup. hadam budu prazdne porodnice a uzijete si to 😀

dior, mircalla.. tiez vam to krasne narasta.. tak vam vsetkym drzim palce, nech sa dorpacujete do stastneho konca..

takyna
4. jan 2010

Ninocka aj tebe vsetko najlepsie v novom roku, hlavne nech sa ti splni tuzba co mas v srdiecku 😵

nabiehaju..,ale trpim kazdy den , aby sa to nezmenilo....

mircalla
4. jan 2010

takyna, ja sa tiez bojim. stale sa sledujem. zial minulost sa neda vymazat, je to tam. dufam, ze to dneska dobre dopadne...este 2 hodky

takyna
4. jan 2010

Mircala nebojkaj dobre to dopadne, klop,klop,klop, ozvi sa potom 🙂

avaka
4. jan 2010

Ahojte kocky,
Mircalla,tak ako dopadla poradna? 🙂
Diorka,pekne oddychuj,dufam,ze bude coskoro vsetko v poriadku ,aby si nemusela dlho lezkat...
Ninocka,aj pre Teba jeden vonavucky balicek.. 🙂 🙂
Taky,tie bolesti su urcite len z tehu 😉 Ti drobci dokazu v brusku stvarat divy..Mna mala tak kope,ze keby som to necitila na vlastnej kozi,ani neuverim,niekedy to fakt boli a potom mam z toho hororove sny,ako sa mi prevrtala cez brusnu stenu.. 😅 Ale aj to sa mi sniva,len ked sa mi podari dobre spat,veru nemam taky spanok,ako veduci...Tani,nepridavas mu nieco do jedla? 😀

takyna
4. jan 2010

Ahojky Avi, aj ja chcem take hororove sny 😉 🙂 , pomaly sa ti to krati...a budes ju drzat v naruci 😵

mircalla
4. jan 2010

ahojte tak sono dopadlo fajn

mame 2.58 cm, hybeme sa jedna radost. 13.1. som objednana na odbery a 20.1. do poradne, uz by mi mali dat aj knizku. doniesla som dokynu aj vsetky vysledky co mam, stitna, hemato, imuno, genetika, infekcne....ze super, ze som si to dala robit.

akurat, ze nejaky zvyskovy hematom (maly), snad nebude robit zlotu. nespinim, od toho incidentu 14.12. s hematomom, vsetko ok. tak sa tesim....zatial len tak potichu radsej🙂 bol to nadherny pocit.

dior, je to asi vacsia zataz tie dvojky tak preto, zelam ti, nech to prestane co najskor.

mirinda, ty ako? taky, ides zajtra?

takyna
4. jan 2010

Mircala super 🙂 , my ideme zajtra 😵

avaka
4. jan 2010

Mircalla,super ,gratulujem,ze sa drobcovi tak dari 🙂
Taky,ved podla tyzdnov Ti bude nozicka cochvila vrtat,nielen vo sne.. 😉

takyna
4. jan 2010

uz aby to bolo Avi 🙂

dior
4. jan 2010

dakujem vam, viem, ze vsetky mame strach, pri dvojkach vsetko rastie rychlejsie,keby sme uz ten 20tt,aby sa to vytiahlo

takyna
4. jan 2010

Diorík pri dvojockach skorej ta placenta vystupi spolu s bruskom 🙂 , len sa snaz mysliet pozitivne, nemysli na nic zle, aj horsie boli a dotiahli to ..., JA TI VERÍM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , druhy trimester bude pokojnejsi uvidis, hlavne , ze su bobaci v poriadku 😵 😵 😵 😵

julietka
4. jan 2010

ahojte babule 🙂
vidim ze tento rok budeme asi vsetky z nasej temy uz maminky a potom budeme musiet zmenit nazov temy 😉

diorka ty skus napisat IP mirindikovi aby ste vcas podchytili prip.komplikacie ktore mozu vzniknut pri jednovajkach, mirindik ti v tomto isto poradi a od zaciatku by si mala castejsie chodit do poradne

avusik uz mas pozehlene? postielku mate kupenu, aky mate kociarik?

ninocka ja verim ze tento rok bude dobre a dockate sa vytuzeneho miminka, prinajmensom ho aspon pocnete 😵

taky pekne ti pribudaju tt

baby drzte sa, musime byt statocne 🙂

takyna
4. jan 2010

Ahoj Juli, a ty ako? co noveho?

julietka
4. jan 2010

ahojki taky, u nas nic noveho len pomaly uz neviem ako sediet, ako spat a tak pod. Uz dve dievcata z februaroviek porodili, takze uz si v nicom nemozem byt ista, tasku mam radsej zbalenu.. 😅 😕

takyna
4. jan 2010

Tak to ti verim, musia byt riadny zamak dvojicky, ale je to take krasne 🙂 , ked ich uz clovek ma pri sebe 😵
tak vravis, ze plna polna je nachystana, tak ja dufam, ze este nieco vydrzite 😵

mirinda10
4. jan 2010

cauko tak uz som vas docitala
juli, presne tasku uz maj zbalenu ja si idem tiez nakupit vsetky veci pre seba nech to mam pri sebe to mam v plane tento mesiac

ja som bola dnes v poradni dr sa moc nepaci, ze mi tvrdne brucho ale mam pokracovat s magnezkom a viac oddychovat je pravda, ze teraz som to nejak zanedbavala ale uz sa polepsim mala je uz dole hlavou ale krcok je ok, takze sa neda viac robit ale uz sa tesim 11.1 idem k Holanovi na utz tak uvidim princeznu 🙂 idem do poradne 20.1 tak hadam bude ok ale dr povedal, ze je tam kazdy den a ked nieco tak ho mam hned hladat nemam cakat na poradnu

diorka ja som mala tiez dole placentu ale v 16tt uz bola tak ako ma, takze nebojkaj ona sa posunie
ako bolo v Brne napis mi, inak NT mas super gratulujem, inak si za 1 trimestrom co je super len tak dalej

mircalla pekne miery, pokracujeme uz len 2 tyzdne a budes pokorovat 1 trimester super len vydrzat

inak mne teraz rastie brusko kazdy den sama nechapem a mala kope ako o zivot ale aspon viem, ze ju mam 🙂

na wc som aj ja chodila casto teraz uz iba max 2 krat za noc, muzik si uz zvykol 😀

konecne to tu ozilo to sa mi paci 😀 😀

mircalla
4. jan 2010

mirinda, tak fajn, ze mas takeho doktora, na ktoreho sa da spolahnut....to je tusim medifera prenatalna diagnostika, ze? ja chodim do medifery k hruzikovi, bola som spokojna, vsetko super vysvetlil. a on sa venuje aj ivf v iscare, takze taketo tehulky ma denne. tak posluchaj a oddychuj🙂) ja som v tomto inak hrozna, neobsedim

a nasa lenka stale nezvestna🙂)

orsulka
5. jan 2010

ahojte.....pozrela som zopar člankov a ako sledujem, ste tu už vsetky tehulky, alebo aspon skoro 🙂))))
citala som aj zaciatok temičky, a same dobre pozitivne spravy na reprofit.... a aj na odporucanie takyny, sa s drahym priklaname k tomu, že by sme nase dalsie IVF alebo niečo podobne, co by nam vedeli odporuciť chceli absolvovat v Reprofite v Brne....
vedeli by ste mi povedat, ked sa objednam kedy sa asi dostanem na kontultaciu????
treba aj povedat ku ktoremu Dr. chceme ist????? ak ano, tak ku ktoremu???? dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre