Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

matusik6
12. feb 2016

@ria191
Na západe rodia ženy prvé dieťa okolo 35 a viac,
To len na tomto stupidnom Slovensku každý niečo rieši,furt,keby sa radšej každý staral o seba!!!

ria191
12. feb 2016

@nelly3 no ja sa teším na teba a potom štatisticky vyhodnotíme priebeh tehotenstva 😍😍😍 a uvidime ci vekom alebo operáciami. Tak sa snaž pokial zo mam ešte v pamäti 😜😜😜.

santeema
12. feb 2016

@lienka_1 moja segra uzivala dajake grecke seno a este daco na podporu kojenia a mlieka a ze vraj aj kava s pravou smotanou cerstvou je velmi dobra na mlieko. ja ju pijem 2 krat denne, ale mne chuti🙂 a mam aj mlieko. podla mna sa rychlejsie unavi a nevie si dost vytiahnut. neboj bude to lepsie🙂. ved ako to leti o chvilu tu kavicku budete popijat spolu v dajakej restike🙂. na to osobne sa ja dost tesim, ale tam si to predstavujem, aby sedeli a ani sa nepohli, lebo teraz sice do restiky mozem ist, ale namam sancu tu kavu ani vypit dakedy🙂

ria191
12. feb 2016

@lienka_1
@nelly3
@tinkatinulka náhodou kocky ja viem aj oddychovať 😍😍😍 a rozhodla som sa, ze odteraz ma krason po chlebe. Ja budem doma vyvaľovať bruseno a pánko krasne kmytat. Odteraz sa začínam mat rada 😜😜😜.

ria191
12. feb 2016

@lienka_1 to mne potom z tých nuliek bude preboha co vytekať? A to som krvopotne zostala tehu iba kvôli tomu aby som si chvíľku užila mega kozy 😜😜😜. A jedine co mi nerastie su kozy

santeema
12. feb 2016

@ria191 tie bolesti nebudu vekom, vsak som pisala, ze som mala 41 pri druhom. ja som mala oboch takmer 4 kg a brusko dost male kef som sa vratila z porodnice ani kilo naviac pri oboch a bolesti som nemala, iba mi tlacili na daktore vnutorne organy a vytlacili mi pecer trosku a zlcnik stlacili ci co. ale to sa prejavovalo zahou a bola som zlta a vyhodili sa mi take skvrny po tvari. tie bolesti mas podla mna ak si mala dajake zakroky na maternici, ale aj lekar moze mat pravdu, ze to bude valibuk🙂.trhnes rekords malym vo vahe a moznot a budeme vidiet aj v telke🙂

lienka_1
12. feb 2016

@ria191 Ha-ha!(zasmiali sa zbrojnosi!) Toto si sa uz zastrajala, ze spravis a tr......t makovy! 😀 Krasonovi sa nic nestane ak sa troska spoti 😀

ria191
12. feb 2016

@lienka_1 inak s tym mliekom je to paradox dvom starším sestrám vytekala smotana a kojili dlho a dvom ďalším sestrám odtučnene mlieko a deti ich odmietli do pol roka ze cecek fuj 😜😜😜. To sa podľa mna ovplyvniť nedá.

lienka_1
12. feb 2016

@ria191 len aby ti nakoznica nepraskala po porode vo svikoch! Zienka, co rodila den predo mnou a boli sme spolu na izbe z vecera do rana z 1 skocila na 4. Chudatko, az skoro plakala. Tak nakoniec namiesto odsavacky nam na striedacku kojila nase deti 😀 .....aj sbojej dala a aj nam dvom dalsim deticky nakrmila. 😀

tinkatinulka
12. feb 2016

@ria191 neverím

lienka_1
12. feb 2016

@santeema Uzivala som senovku aj benedikt aj meringu. Trocha sa to zlepsilo. Teraz som na striedacku kupila homeopatika, ale nic neucinkuju. Asi sa vratim k tym predchadzajucim bylinkam.

tinkatinulka
12. feb 2016

@ria191 sľubuje že ho konečne priucis životu ale bude to už len horšie tak nech zvyká.. Ty mas príkaz vegetit min este 20 tt

ria191
12. feb 2016

@santeema asi mas pravdu rýchlo to rastie ja normálne cítim ako mi rozťahuje panvu a preto tie veľké bolesti. Aj kĺby vsetko dostáva zabrať len sa mi to zdá strašne skoro ani bruško nemám nejaké veľké podľa mna. Obidvaja okolo 4 kg hi hi hi ta vyciciali pijavicky. To by som aj ja prijala ist z pôrodnice s + 0 kg to ako sa ti podarilo

ria191
12. feb 2016

@lienka_1
@tinkatinulka viete co holky ja vam ho poziciam každej na mesiac a vy mi ho dáte do laty 😜😜😜. A vašich mi pošlite nech si u mna trošičku oddýchnu 😍😍😍.

tinkatinulka
12. feb 2016

@ria191 hihi nechaj si..môjho už 12 rokov formujem a potom ti pošlem hotový poklad.. To nie. Chlapa a auto ee..ale moju svokru ti doručíme aj s finančným balíkom :-*

santeema
12. feb 2016

@ria191 sice som nepribrala z porodnice, ale pri kojeni som pribrala 5 kg pri kazdom a ide ma slak trafit🙂). horko tazko som to schudla pri prvom a teraz to iste🙂. ked som boha tehu, som najskor vracala 1.ligu ale iba vecer ked som nahodou skombinovala viac ako 2 jedla a potom ku koncu som kvoli tej zahe nemohla takmer nic jest, iba ze pol rohlika na obed, dajaku zeleninu na veceru a pod. tym to bude🙂. no teraz som to dobehla tusim, lebo ja som typ co si musi davat na vahu cely zivot pozor. nech ti to rychlo ubehne v nemocnici, ale aj si to uzivaj ten veget, lebo pri krpcovi, budes tuzobne spominat na casy, ked si mohla prelezat cely den v posteli🙂

ria191
12. feb 2016

@tinkatinulka kľudne aspoň potom bude vďačná akú perfektnú nevestu ma doma 😜😜😜.

nelly3
12. feb 2016

@ria191 no a kedy ides domkov? povedali ti? inac s tymi kozami 😀 ja mam tiez male he-he, tak snad ked budem tehulka tak budu trosku vacsie 😀

osky
12. feb 2016

@nelly3 😀 Baby ja mat Vase problemy....
budte rady ak mate mensie prsia.
ja mam velke aje to riadna otrava.zataz na chrbat a hlavne Problem zohnat podprdu je vecny Problem...no des.

drzte sa.

zabka75
12. feb 2016

@mitka85 to je super aj ja som mala tak 🙂

ria191
12. feb 2016

@nelly3 v pondelok mi povedali dúfam, ze sa to nezmení 😜😜😜.

kubulka280
12. feb 2016
mitka85
12. feb 2016

@zabka75 dakujem 🙂 a podarilo sa?

zabka75
12. feb 2016

@mitka85 este neviem :( zatial som ok ale uz sa aj bojim robit test :(

malvina13
12. feb 2016

pridavam sa do fora, včera sme absolvovali brno..za par dní začíname so soft stimuláciou, aj ked pri našom prípade ju dr. velmi neodporúčal. ale možno sa zadarí, držte nam palce🙂 medzitým si skusim vybaviť papiere naklasické ivf, niekto tu písal že ten lekar z univerzitnej nemocnice potvrdenie da, ale nebude odporučať zahraničie..čo z toho vyplýva? že poistovna mi to nemusí preplatiť, alebo môže? aké máte skusenosti? dakujem

lusipe
12. feb 2016

@ria191 opica🙂neboj ja tak isto a ked som porodila tak som mala 3ky🙂 počas tehu nic az po porode...uvidis aka sexica budes🙂muž si zvykne a budes tehotna každý rok 🙂🙂🙂

ria191
12. feb 2016

@lusipe sľubuješ ? 😜😜😜

lusipe
12. feb 2016

@ria191 jasne!🙂a potom napises...dva týždne po porode...

lienkae
12. feb 2016

@ria191 Ahojky, no ako sa mas, pytala si sa, kedy ta pustia domov??

liu
12. feb 2016

@astrid55 ja som bola u Mudr. Annu v Rožňave,tiež mi ho tu baby z KE odporučili,kontakt si nájdeš na nete,je potrebné vopred zavolať a objednať sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre