Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
18. dec 2015

@gagirl ahojky, kedy idez znovu do toho? 😉

mimika1973
18. dec 2015

@speranza1 no jo, ale ja som ich nevidela, fnuk! 😒 Kedy si mala tie foto tu?
My este nevieme kedy na KET, na dialku je to dost komplikovane vsetko zosuladit, a este som sa aj do prace dala, takze to volno bude tazke dostat, iba ak by to padalo nejak na vikend, ale aj to sa musi trafit cyklovo! 😖 Ale urcite by som cim skor na to sla, kedze vekovo uz nemozem tolko velmi cakat....

mimika1973
18. dec 2015

@lienka_1 drz sa mojenko, uz sa to krati a nech vsetko oki dopadne u vas! 😵
A co ta foto brusinka? nebude? 😖

mimika1973
18. dec 2015

@jalaura jupiiiii!!!! a mozno aj dve budu? kolky den si po ET teraz? 🙂 🙂

cmudlo
18. dec 2015

@gagirl ja si myslím že vitamíny ti neuškodia...ja beriem pred raňajkami inofolic po raňajkách duphaston, anopyrin, medrol, zinok, selen (to tak s odstupom pol hod.) , po obede chilly tobolky, femibion a večer zase anopyrin, duphaston a ešte pol hod pred spaním melatonín. Duphaston mi kázal môj gyn. od 16 - 25 dňa cyklu...Niekedy sa mi tiež zdá že je toho nejak veľa...

gennara
18. dec 2015

@gagirl Ahoj, myslis acidum folicum 10 mg, co je na predpis? Ja som uzivala len ten a ked sa embryjka uchytili, lekar mi povedal, ze to mam striedat obden, lebo vo femibione su aj dalsie vitaminy. Takze jeden den som brala cistu kyselinu listovu a druhy den femibion. Inak drzim dnes silno palce na hysteroskopii a hlavne nech splni svoj ucel a novy rok bude pre vas ten najstastnejsi 🙂

gagirl
18. dec 2015

@cmudlo ahoj..fuha mas toho veru dost..neboli ta zaludok?ja beriem tiez nieco ale nie je toho tak vela a to mam niekedy pocit ze je to moc..

gagirl
18. dec 2015

@gennara ahoj moja..ano to je ten na predpis..mam ho z roboty 🙂 kupila som niektory den ten femibion len som nevedela ci este nie je zbytocne ho brat..ci nestaci zatial kym nie som tehu len cista kys.listova..opytam sa ba to dr.som zvedava co povie..A dakujem velmi pekne ..verim ze dnes dopadne vsetko o.k a mozme sa dotoho pustit..vecer ti napisem 🙂

nelly3
18. dec 2015

@cmudlo
a kolko mg beries medrol?

silvinkabb
18. dec 2015

@cmudlo no tak ja beriem teraz 12 toboliek denne a moj muz 15 😀

pata89
18. dec 2015

Ahojte, mohli by ste mi poradit? Som 12 den po et a hcg mi vyslo 425. Bojim sa, ze je to malo. Doktorka ma trosku vystrasila.

scheflera
18. dec 2015

@pata89 Ja som mala na 11. deň po et 333,takže tvoja hodnota vôbec neni málo,si v norme. 😉

pitufinka
18. dec 2015

@pata89 ahoj ja som mala na dvanásty deň 392 nieco.. A Zevraj je podstatnejšie že hodnota stúpa než samotná hodnota

scheflera
18. dec 2015

@lienka_1 Ahoj.tak ako,čo ti povedali?
Ja dnes volala dr.,že ako robí v pondelok,takže v pondelok kontrola,potom v další pondelok ma vezme do pôrodnice na monitor,a 5.sekcia.Tak ma moc teší,že nezostanem vo vzduchoprázdne bez kontroly. 😀

pufa
18. dec 2015

@pata89 velmi pekne cislo. nech ti zoberie o dva dni znovu a budes si na istom 🙂

lusipe
18. dec 2015

@jalaura jej super tak to vyslo na prvykrat 😉 tesim sa velmi a gratulujem... My az po novom roku 😉

mery69
18. dec 2015

@pata89 ja som mala na 11po ET den 470

lienka_1
18. dec 2015

@scheflera Mna dnes pustili domov. Prietoky boli super, ctg tiez. Tak ze si mam ist domov oddychnut 🙂 Spala som cele poobedie. Kontrola v nedelu. Sluzi moj doki, myslim, ze uz dohodneme detaily. Vybrali mi pesar, krcok 1,5cm uzavrety, hlavicka zostupena celkom dole. Ze sa to moze rozbehnut kedykolvek. 🙂 Som uplne happy, ze som doma 🙂

mircalla
18. dec 2015

@lienka_1 a 22.12. budes v ktorom presne dni 38. tyzdna? ci nebodaj uz 39tt?
A gratulujem novym tehulkam
Maleho dnes zistili dakeho streptokoka, antibiotika na 10 dni, no budu pekne vianoce
To som zakrikla, ze 2 roky nebol chory

lienka_1
18. dec 2015

@mircalla V utorok budem 37+6, koniec 38.tt Tak nase dievcatko bude oslavovat meniny aj narodeniny v jeden den 🙂

mircalla
18. dec 2015

@lienka_1 no vidis....ja som bola 37+4tt
inak doky mi tiez daco hovoril o zrelosti placenty, ze je zrela
pekne by to vyslo🙂)

pufa
18. dec 2015

@lienka_1 a nevyjadrili sa k tomu ze ako je mozne ze v jeden den su prietoky hrozne a druhy den ukazkove? neviem si to nijako vysvetlit

lienka_1
18. dec 2015

@pufa Mam menej plodovej vody. Ze ziadna tragedia alebo, ze by to mohlo malej ublizit. Ale ked uz mimi nema kde "plavat" sa moze stat, ze sa pupocnik dostane medzi hlavicku a branku, hlavicka zatlaci a uz je horsi prietok. Cely tyzden som chodila na kontrolne ctg a sona a vsetko bolo uplne super. Ale ze tie pondelkove vysledky urcite nemohli brat na lahku vahu. Mam na vrchu karty, ze ivf8x a vsetci hned kmitaju. Inak ozaj musim pochvalit personal oddelenia. Ci sestricky alebo lekarov, sanitarky. Boli fakt skveli, vsetci do jedneho!

lienka_1
18. dec 2015

@mircalla Ja mam stale placentu na rozhrani 1 a 2. Ake dnes svorne skonstatovali, ze mala je pripravena. Este zmontujeme zajtra kolisku a postielku a budeme aj my 🙂

pufa
19. dec 2015

@lienka_1 aha, uz rozumiem, dakjem. tak si uzivaj vikend, onedlho je to tu 🙂

scheflera
19. dec 2015

@lienka_1 No aspoň že ťa pustili domov oddychnuť 😉 dobehnúť spánok,nabrať nových síl a pod stromček budte mať najkrajší darček 😲 Teraz sa pár dní možno vyspíš,potom už asi nie.Ja behám cikať 6krá za noc. 😀
Môj muž objedná postieľku až ked budem v pôrodnici,je poverčivý.Ale kočík už doviezli,to sme potrebovali kvôli autosedačke,tá je k nemu rovnaká.

cmudlo
19. dec 2015

@nelly3 4mg a beriem 1xdenne

lienka_1
19. dec 2015

Dievcata,dovlte,aby som Vam predstavila Adelku. Narodila sa nam dnes 10.10 urgentnou sekciou. Vazi 3070g. Sme najstastnejsi ludia na svete! Malinka je zdravucka 🙂

speranza1
19. dec 2015

@lienka_1 blahozelaaaaaaaaaaam a zelam tebe a malinkej veeeeeeeela zdravicka, skore zotavenie a nesmierne sa s Tebou tesiiiiim.....az placem od stastia......mojaaaaa...ved ty si mama.....splnilo sa Ti to najkrajsie prianie.....toto budu naaadherne vianocne sviatky..... 😵

lienkae
19. dec 2015

@lienka_1 aka krasna princezna 🙂 budete mat tie najkrajsie vianoce. Z celeho srdiecka vam gratulujem a zelam malinkej aj maminke velmi vela zdravia a skore zotavenie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre