Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jahoda333
9. dec 2013

@ludinka FSH nema byt nahodou 5,1 ja mam 5,8 a beriem lieky na to

schatje6
9. dec 2013

@miskanr1 ja som surfovala po nete a boli baby co mali na 5den slabe //, tak je to lakave...

miskanr1
9. dec 2013

@schatje6 no ja si radsej este par dni pockam🙂 mozno tak do piatku

patrissia
9. dec 2013

Kočky keď ste išli na IVF a bola chyba u partnera, potrebovali ste andrologicke vysetrenie? alebo staci od urologa? neviem aky je medzi nimi rozdiel... dakujem pekne

nomxxx
9. dec 2013

babenky, tak dnes ďalšie KET, vložili sme posledného snehuliačika 🙂 ...tak verím, že to bude darček v čarovný čas vianočný 🙂

schatje6
9. dec 2013

@miskanr1 no ja cakam do stredy a ak nebude ms tak asi skusim...ako si spominala ze som mala o jedno vajko viac, minule sme sa ani k transferu nedostali takze jednotkova blastocysta je uzasny uspech

schatje6
9. dec 2013

@nomxxx Super vitaj medzi cakatelkami 🙂

zibi
9. dec 2013

@gerdusha vidis u kazdeho asi inak...a este som z neho aj pribrala 😝

peta131
9. dec 2013

Baby nemate niektora na doktora Machaca email? neviem ho najst a potrebujem mu nieco poslat 😒 a volat tam nechcem lebo som im asi 5krat tvrdila, ze urcite ten mail mam 😅

miskanr1
9. dec 2013

@schatje6 aha no tak super potom 🙂 moc na teba myslím a držím palce. Uz by sme si zaslúžili dobre správy po tom co sme si vytrpeli 🙂 tak nech su //

kako23
9. dec 2013

Baby, nechce sa mi príliš listovať strany dozadu...preto Vás prosím poraďte nejaké tipy na zlepšenie kvality vajíčok pred a počas stimulky na soft IVF?

peta131
9. dec 2013

@nomxxx dakujem, zachranila si ma 😵

gerdusha
9. dec 2013

@kako23 urcite melatonin

kako23
9. dec 2013

@gerdusha nerobí to zle keď mám vysoké tsh a teda zníženú funkciu štítnej žľazy?

gerdusha
9. dec 2013

@kako23 fuha tak to neviem. Ale ako laik by som povedala, ze nema preco

kako23
9. dec 2013

@gerdusha ďakujem pekne za radu 🙂 skúsim ešte posurfovať na nete.

falin
10. dec 2013

@horalka79 - dakujem ti za srdiecko a povzbudzujuce slova. CMUK

falin
10. dec 2013

@sarasota - som rada ze ste v poriadku, straaaasne sa z toho tesim.

falin
10. dec 2013

@nomxxx - drzim palce aby sa snehuliacik pekne zabyval. Verim ze budete mat pekny vianocny darcek 😉

miscok
10. dec 2013

@nomxxx Joj tak tfuj tfuj, nech to dobre dopadne 🙂

lusipe
10. dec 2013

@nomxxx mooc drzim palceky, nech sa pekne zabyva 🙂

lusipe
10. dec 2013

@kako23 ahoj, ja som brala vitamin D3, matersku kasicku, vitamin E a femibion a pila alchemilku a grepovy dzus....a neviem ci pomohlo, ale mala som 23 kvalitnych vajiciek 😉

miskanr1
10. dec 2013

@lusipe 23? Ty kokso a všetky sa ti aj oplodnili?

lusipe
10. dec 2013

@miskanr1 17 sa oplodnilo a pekne vyvijalo...ale zamrazit sme dali len 9 jednotkovej spickovej kvality. 😉

miskanr1
10. dec 2013

@lusipe No výborný úspech 🙂 Klobúk dolu. A kolko ste vkladali? Inak po odbere si musela mať strašné bolesti.

schatje6
10. dec 2013

@miskanr1 ako dneska? pocity, priznaky, tusaky? ja pms, prsia splasli a boli ma maternica... 😝

@jalaura testovala si rano??

jalaura
10. dec 2013

@schatje6 testovala som. cakala som sice silnejsiu ciarku...ale kazdopadne tam bola!!! na 10 den po vklade celkom OK... som sa trosku upokojila ze to nie je cisto biele ale nieco sa tam crta....🙂

sarasota
10. dec 2013

@jalaura potichucky gratulujem nech krasne silnie 🙂

schatje6
10. dec 2013

@jalaura jeeej, to je supeeeer!!!!!!!!!!!!!! potichucky blahozelam 🙂
a ako sa citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre