Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

pici
21. okt 2011

dakujem vam vsetkym za odpovede...

miminkad
21. okt 2011

@mia_15 ked chces merat teraz,mala by si byt aspon dve hodiny v klude,lezat a potom zmerat

linda81
21. okt 2011

@miminkad ahoj moja , no ako sa mas?menej sledujem teraz vsetky diskusie.Budes robit aj test, alebo pockas na krv? JA som rozmyslala...teda ak to vsetko prezijem az do ET, ze ten test asi nezvladnem doma....tak pockam 😀

miminkad
21. okt 2011

@linda81 ahoj,no neviem,este som sa s tym testom nerozhodla.ale tebe to uz o chvilu zacina 😉 drzim palce.a ako si sa rozhodla,ostanes doma?

rienok
21. okt 2011

@miminkad no a kedy máš oficiálny testovací termín?

miminkad
21. okt 2011

@rienok v utorok

rienok
21. okt 2011

@miminkad no to je veru ešte dosť ďaleko, je to na nervy 😝 a ked pises ze 8-bunkáčov Ti vkladali čo ja viem ešte je asi skoro testovať.... no ale zato @cecil36 ta testovala ešte s pregnylom tuším nejaký 5 - 6 deň po ET a ta čiarka jej tam ostala nafurt a o chvilku bude drobec tu 😀 😀 😀

silvinnka
21. okt 2011

Ahojte kocky,baby mala ste niektora ET az na 23-24 DC? Trosku sa bojim,moja darkyna ma v pondelok OPU,potrebujem dat embryjka na PK a vklad mi vychadza na sobotu,coje 4dni pred menzesom .....dakujem

miminkad
21. okt 2011

@rienok uvidim,ci sa odhodlam cez vikend.tiez si myslim,ze dnes by este nemuselo nic ukazat.a dnes som sa super rozculila 😠

gabinkaa
21. okt 2011

@miminkad dnes si 10. deň od ET? myslím, že cez víkend by sa už mohlo niečo ukázať, ja som testovala síce na 13. deň, ale určite by sa čiarka ukázala aj skorej, len sa nerozčuluj, to Ti škodííííííí, radšej kľud nič nevidieť, nič nepočuť, držím moc palce na testovanie 😉

rienok
21. okt 2011

@silvinnka ahoj, ved ale ked mas darovane vajicka tak Ti nastavili cyklus aby to bolo v pohode.... dali Ti aj nejaké lieky na sliznicu nie? neboj vedia čo robia ... sú to odborníci 😉

silvinnka
21. okt 2011

@rienok ano,papam estrofem,prednison ,anopyrin a minuly cyklus na 20DC mi pichli decapeptil 🙂 verim im,ale aj tak sa trosku bojim...

miminkad
21. okt 2011

@gabinkaa no uvidim,ci spravim cez vikend.hej,dnes som 10 den.ach ma tak zas z roboty rozculili 😠

rienok
21. okt 2011

@silvinnka neboj ukludni sa a ver, nic ine ani nezostava 😵 drzim palceky 😉

zlatanka30
21. okt 2011

babulky da sa v pohode najst reprofit ked tam ideme prvykrat?

gabinkaa
21. okt 2011

@zlatanka30 myslím, že v pohode ho nájdeš, hlavne sa držať smeru na Brnenské výstavište, je to všade značené a na ulici je budova ľahko viditeľná, lebo je tam lekáreň označená zeleným krížom, treba vedieť adresu presnú

gabinkaa
21. okt 2011

@miminkad cez víkend už by tam malo byť vidieť dve paličky, záleží ako sa Ty cítiš, sú to nervy, ale raz sa testík musí urobiť, tak tfuj tfuj nech dobre dopadne 😉

rienok
21. okt 2011

@zlatanka30 ano da sa .... pojdete najprv smer Praha - použijete výjazd BVV - pojdes stale rovno do Pisareckeho tunela - držte sa v pravom pruhu ... hned za tunelom pouzijete 2. výjazd cely cas sa drzite vpravo - na svetelnej krizovatke odbocite vpravo ... prejdete priamo 1x svetelnu krizovatku, stale pokracujete priamo no a po ľavej strane taká ružová budova to je. Priamo pred RF sú parkovacie miesta, ale čo mám osobnú skúsenosť tak stále plné ... tak radsej si spravte rezervu . Niektore kocky chodia aj cez centrum Brna, ale ja mam radsej tuto cestu 😉

zlatanka30
21. okt 2011

@rienok dakujem toto si budem musiet odpisat. 🙂 inak my pojdem z PD

rienok
21. okt 2011

@zlatanka30 a kedy mate konzultaciu? mne je tvoj nick strasne povedomy len neviem odkial 🙂

zlatanka30
21. okt 2011

14.11

lenkalienka01
21. okt 2011

ahojte, tak som volala, ako sa maju nase " deturence " , z 3 sa oplodnili v poho 2, takze zajtra volam a na nedelu mam naplanovany transfer 🙂 juj, ako sa tesim 🙂 🙂 🙂 ak budu obe bojovat, tak vkladam obe 🙂

zlatanka30
21. okt 2011

@lenkalienka01 super vidis a v tom nasom centre no nemam slov.jednoducho to nevedia 😀

lenkalienka01
21. okt 2011

@zlatanka30 jo jo, RP je No1 🙂

zlatanka30
21. okt 2011

@lenkalienka01 a ja ta blba cakala tak dlho

rienok
21. okt 2011

@lenkalienka01 blahoželám 😵 😵 teraz už len nech sú to riadni bojovníci 😉

lenkalienka01
21. okt 2011

@zlatanka30 to clovek nikdy nevie, vkladas sa vzdy do ruk, ktore si myslis, ze su tie najlepsie....a po case zistis, ze to nebola spravna volba. Je to aj tym, ze casom naberieme skusenosti a informacie aj o tom, co dr. nevie 😝 a potom konstatujeme. Drzim palce, aby ste aj vy v RP nasli stasticko 🙂

lenkalienka01
21. okt 2011

@rienok dakujem, musia bojovat, aj ich mama 🙂 bojuje zo vsetkych sil 🙂

zlatanka30
21. okt 2011

@lenkalienka01 dakujem si zlata.vies uz som z toho unavena a vycerpana.vsetko mi je tak luto.aj stara uz asi na dieta

rienok
21. okt 2011

@zlatanka30 ale no tak, ako to že stará? schválne koľko máš rokov? Nevešaj hlavu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre