Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
3. jún 2011

@callex zajtra rano este spravim.ked tak by bol snad aspon duch.ideme si dat na to s muzom pivo.esteze ho mam.ma drzi nad vodou

rienok
3. jún 2011

tak ja musím ísť idem na oslavu, ale kuknem sa sem zajtra rano a aj v nedelu este pred odchodom
inak ak sa niekto z Ba predsa len pridá tak pošlite cez IP telefon aby som vas našla 😀

lenka_21
3. jún 2011

@rienok ja uz som ta dala do partie s @cecil36 na kavicku ... moje pozvanie sa ti nerata ☹ ☹ 😀 😀

callex
3. jún 2011

@lenka_21 no tie 2-3hodky su fajn..dame fotenie po obede..aj tak ked bude horuco to bude lepsie..to je rodinne fotenie nejakej rodinky...uz dlhsie sa s nimi dohadujeme.mm foti..aby si bola v obraze.

este som pisala ofinke ci sa prida.

lenka_21
3. jún 2011

@callex Super, ak Vas je viac z NR a okolia ja Vas kludne zoberiem a benzin je graaatis ...vyhoda firemneho auta 🙂 😉 🙂

lenka_21
3. jún 2011

@leamax No vidis, uz sa nam to zbiera 😀 😀

leamax
3. jún 2011

@lenka_21 no pozeram, pozeram, paraaada 😵
@callex len to neprehanaj s tym upratovanim, ty zienka domaca

callex
3. jún 2011

@leamax ja mam uz upratane..ja uz peciem..a prave som zistila ze dzem ktory som 10minut vyberala tam vobec nema ist. 😀

maticap.
3. jún 2011

ahojte dievcata, zacinam vas citat na str. 909, takze este neviem co je nove, ale najlepsie na tejto strane je:
@gabinkaa gabikaaaaaaaaaaa! To je bomba sprava 😀 ! Gratulujem! A pridava sa aj nas drobec, ktory sa v brusku uz skoro dve hodiny vrti a mrvi 😵 .

Ehm, vcera (ci predvcerom) ste mi to nealko pivo z lidla tak dobre popisali, ze mi vcera fakt nechutilo. Takze som dnes v nemenovanom retazci B. hladala a nasla take, ktore mi chutilo minule: budvar. A v akcii!! 😵

leamax
3. jún 2011

@callex 😀 😀 😀 uz ide na teba tehu demencia? 😀 😀 😀
uz mas upratane? sikulka 😵 a citis sa dufam ok

leamax
3. jún 2011

@maticap. ahoj. chystame tu stretko na nedelu - pridas sa?

callex
3. jún 2011

@leamax tehu demencia to nie je..ale hormon demencia...ale ja tam ten dzem aj tak dam..
tak po upratani ma hrozne nozky boleli...a teraz krize..uz si za chvilu davam pohov.inak ako obdivujem vsetky mamicky ako yvladaju byt pri jednom dietati tehotne s druhym.to ako klobuk dolu.

leamax
3. jún 2011

@callex nie ze upecies nieco ako Rachel z Priatelov - vrstva dzemu, slahacka, hovadze, zase dzem... 😀 😀 😀
no inak tie maminy obdivujem aj ja

mia_15
3. jún 2011

Ahojte babenky,to tu je aka tehotenska parada 🙂
@gabinkaa, @tonytony @bayley velmi gratulujem ku krasnym pasikatym testikom 🙂
@bayley dakujem za doplnenie do vasej tabulky 🙂
Baby je normalne,ze ma boli v podbrusku? Ked lezim tak v pohode a ked chodim tak ma to fakt boli.

maticap.
3. jún 2011

@leamax ahoj, viem, ze chystate stretko, no ale asi vas sklamem. Moj mm je hlavny process planner naseho rodinneho teamu a v poslednej dobe dokaze rozplanovat vopred aj dva mesiace (hlavne vikendy), takze uz som zadana... myslim co sa vikendov tyka.... 😒

lenka_21
3. jún 2011

@mia_15 prepac, ale nepozrela som tabulku, ty si po ET?

mia_15
3. jún 2011

@lenka_21 Ahojko, hej ja som po ET. V utorok sme boli.

mia_15
3. jún 2011

@lenka_21 my sme boli teraz 1x,tak som zo vsetkeho taka vystrasena 🙂

leamax
3. jún 2011

@maticap. 😢 to je skoda, ze nemozes

lenka_21
3. jún 2011

@mia_15 Ja som este na ET nebola a tak ti snad budu vediet poradit baby, kt.to maju za sebou ... Baby, nemate s tym niektora skusenosti?
Ak by ti nevedeli poradit, tak zajtra kludne zavolaj do RP a porad sa s nimi ... ja by som im zavolala len pre pokoj duse ... verim, ze to je dobre znamenie ...

lenka_21
3. jún 2011

@leamax aj mne je to luto, ze @maticap. nemoze, ale pri tom co napisala, tak by sme sa trafili iba pri termine jej porodu, vtedy snad jej mm nic nenaplanuje 🙂 😉 🙂

leamax
3. jún 2011

@lenka_21 no len ci sa @maticap trafi do nejakeho volneho terminu 😀 😀 😀 tak vies, jej muzik si ju chce este asi uzit kym je len jeho, potom sa uz bude musiet delit o nu 😵

pikha
3. jún 2011

jaj babulky, velmi rada by som vam ozivila stretko svojim porodom 😀 len dnes sa mi vratil drahy z Leste na vikend a tuto nedelu uz mame s kamosmi akciu naplanovanu, takze z mojej strany to zial nem pojde 😒 . Ale ak by sa organizoval este niekedy nejaky termin, velmi rada 🙂

mia_15
3. jún 2011

@lenka_21 dakujem za odpoved 🙂 si zlata. Hned zajtra volam do RF...
Pekny vecer papa

leamax
3. jún 2011

@pikha 😀 my vas dve vzdy rady uvidime 😵 😵 😵 ale porod by sme asi nezvladli, teda ja nie, mozno nase zdravotacky 😵 😀

pikha
3. jún 2011

@leamax to bol lenkin napad s tym porodom 😀 ale kazdopadne myslim, ze by ste zvladli 😀 vsetky ste uz po tych IVFkach a vysetreniach tak lekarsky zdatne, ze jeden trapny porod uhrate lavou zadnou 😝

leamax
3. jún 2011

@pikha 😀 ze trapny porod 😀 😀 😀 ja by som pri nom tak plakala, ze by ste mali aj so mnou co robit 😵 to musi byt uzasny zazitok 😵 😵 😵

lenka_21
3. jún 2011

@leamax @pikha Baby, ze vahate 😀 😀 😀 ... ved tolko skusenosti pokope 😝 To by sme zvladli lavou zadnou ... @pikha skoda, lebo idem cez NR a mohla som ta vyzdvihnut ... a taky porod v aute ... to by bola zabava 😉 🙂 😉

lenka_21
3. jún 2011

@leamax jasne by sme sa rozdelili ... tie co by plakali by boli na strane @pikha, lebo keby nas videla tak asi zaplace aj ona 😀 😀 😀 a zvysne by sme rodili 😉 😉 😎 😅

leamax
3. jún 2011

@lenka_21 😀 😀 😀 tak v tom pripade moze byt, nariekat zvladnem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre