Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
5. okt 2011

@martini Tak to Vam baby neverim ... teraz mi tahas medove fuziky pod nos, ale ja to tu pekne vidim ... porodite si a potom sem dofrcite raz za mesiac 😀 😀 😀

linda81
5. okt 2011

@miminkad Ahoj...dnes som sa pytala., tak v sobotu mam zacat brat tie tabletky a v pondelok ist na injekciu, to je ten mesiac pred IVF, no a ci sa to posunie neviem, musim ist na to MRT.Ak budem mat stastie, dostanem termin v piatok, ak nie, tak az dakedy v decembri☹.Dakedy mam chut sa na vsetko vykaslat....

callex
5. okt 2011

@cecil36 a ihlicky nahradne mas?inak vcera som citala ze jedna kocka si diala diadzem a cukor jej vyletel. 😀 takze bacha...treba to zmerat.mna dnes caka este jeden pichanec...este mam volny palec na lavej ruke.
@miminkad nesmejeme sa ti..to je iba taky usmev popod fuzy..ze ake zlate.. 😀
@martini ozaj ty ides prirodzene rodit alebo cisarsky?

miminkad
5. okt 2011

@linda81ahoj, neboj,bude to dobre.a je super,ze mas zacat uz s liekmi.budem drzat palce 😉
@callex 😀 😀 😀 😀 ze popod fuzy 😀 ja z vas uschnem 😀 inak tie diadzemy to robia.tiez s tym mame skusenosti a to sme si vzdy mysleli,ze sanitarky na to kaslali a dali diabetikom normalne dzemy

zuzana36
5. okt 2011

@lenka_21 sizlata, ja sa ouaj snazim, len skutocnosti jednoducho nepustia. hej mam dve deti na tretie cakame takmer 4 roky. mame za sebou neuspesne iui, ivf a potrat v 11tt. potom teraz na jar dva krat pozit tehu test a do tyzdna nastup ms. takze ovat sa musim-mam preco 😖
ale inac sa snazim naladit pozitivne a dost mi pomahate. ukludnila som sa 😉 tak vam patri velka vdaka 🙂

miminkad
5. okt 2011

@zuzana36 my sme tu vsetky relativne kludne 😀

inak leamax uz isla na veceru a o chvilu bude rochnit v perlickovom bazene 😵

zuzana36
5. okt 2011

@miminkad to by som brala 😀

miminkad
5. okt 2011

@zuzana36 budeme spolu kludne 😀 kolky den si po vklade?

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miminkad
5. okt 2011

@bettypo utrogestan.kedy zacinas stimulovat?

callex
5. okt 2011

pripajam dnesny zazitok: rozhodla som sa ze po dlhej dobe si sadnem k vysivaniu..lenze mojej malej bambulke sa to veru nepacilo..tolko do mna stuchala ze som musela prestat.a to som sa jej chystala vysit pekny obrazok.ale takto ho veru nebude mat.

a este pripajam zlepsovaci napad na zehlenie pre bruchate a unavene:zehliacu dosku dat na najnizsiu polohu a k tomu si sadnut na vyssie kancelarske kreslo.radost zehlit. 😀 a obcas si aj za chrbatik dam vankusik a krasne ulavim chrbtu.

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miminkad
5. okt 2011

@callex a este si pri tom pozriet cosi dobre 😉 ja tak zehlievam v obyvacke na stole 😉
@bettypo uz mas aj protokol?

miminkad
5. okt 2011

@callex mala je riadne sidlo.asi jej mas cosi namalovat 🙂

zuzana36
5. okt 2011

@miminkad iba v pondelok mi ho vkladali 😉

zuzana36
5. okt 2011

@bettypo utros, ty ides ako samoplatca? preco zhanas lieky? ved doc. ti to predpise

miminkad
5. okt 2011

@zuzana36 tak drzim palce,nech to dobre dopadne a rychlo to cakanie ubieha 😉

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miminkad
5. okt 2011

@bettypo co budes pichat?

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka_21
5. okt 2011

@zuzana36 Chapem to, mam okolo seba kamosky co maju 2-3 deti, ale ten strach a obavy su vzdy rovnake ... a samozrejme sa znasobuju tym co si uz prezila ☹ ☹ Ja verim, ze to bude dobre a embrijko zabojuje 🙂 😉 🙂

@callex No, ale musis uznat, ze najlepsie je ked za teba vyzehli niekto iny 😀 😀 😀

@miminkad Pozdrav Leamax ... nech si v tych kupeloch dobre oddychne 🙂 😉 🙂

@bettypo Podla mna ti ten utros predpisu na gynde ... u mojej Dr.to nie je problem, taktiez mi hovorila, ze mi napise Closti ak by som ho potrebovala a neviem ci mozu predpisovat aj Pregnyl ... Vsetci z tohto fora su v Cechach samoplatcovia ako ty, takze skusenosti velke 🙂 😉 🙂

miminkad
6. okt 2011

@lenka_21 jasne,odkazem 🙂

lenka_21
6. okt 2011

@miminkad Jeeej, konecne je tu niekto ranne vtaca ako ja 😀 😀 😀

miminkad
6. okt 2011

@lenka_21 uz som hore dlhoooo.to ta panika.a o chvilu idem na neurologiu

piskota77
6. okt 2011

@lenka_21 @callex @cecil36 dakujem za povzbudenie. budem pichat aj merional, ale ten som uz mala aj pri mojich IVF. este sa chcem opytat na cervene vino, od kedy ho mam pit?

miminkad
6. okt 2011

@piskota77 ja ho pijem od zaciatku cyklu,tiez mam merional.ake mas s nim skusenosti?

cecil36
6. okt 2011

Dobre ranko 🙂
@callex v tych baleniach s glukomerom su aj ihlicky, ale neviem kolko ich tam je 😠 To musim zistit. Ten dzemik to mam len kvapku do jogurtu, lebo ja cisty biely nezjem 😀
@miminkad @lenka_21 ahojte 😉
@piskota77 ja somn pila cervene vinko od zaciatku cyklu a tiez som mala stimulku clostil + merional 😵

miminkad
6. okt 2011

@cecil36 dobre rano 🙂

lenka_21
6. okt 2011

@miminkad Preco ides na neurologiu ... ja celkovo teraz vstavam skor - medzi 5.30-6.00, ale zaspavam uz o 21.00 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre