Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
10. okt 2011

@miminkad Konecne ma tu bude niekto pocuvat 😀 😀 😀 Verim, ze sa mame s drobcom Ok, v pondelok bolo vsetko v poriadku a teraz musim cakat na dalsiu kontrolu ... Obcas ma potrapi a tak si myslim, ze to bude v dobre ... Najvacsi problem mam s nizkym tlakom, neviem ako ho zvysit (kavu absolutne nezvladam), skusam colu, ale ani ta mi velmi nechuti a neviem co mam robit. Najhorsie je, ze mam z toho migreny, toci sa mi hlava a som slaba ako mucha ☹ Nevadi, vydrzim, len viem, ze ta migrena babetku nepomaha ☹

@martini @naveen Aj mne sa to PUPO paci a tak to zavediem asi aj tu 😉 😉 😉 Maju dost skratiek a tak som dostala zoznam, aby som rozumela 😉 Napr. BFP ( Big Fat Positive) - to sa vztahuje na pozitivny tehu test ... maju aj BFN (Big Fat Negative) a to sa mi nepaci ☹ ale BMS (Baby Making Sex) je zlate 😀

miminkad
10. okt 2011

@lenka_21 skus este cierny caj.no a cim viac tekutin.

mirili
10. okt 2011

@lenka_21 ahoj lieky mi dali preventívne po tolkych neuspchoch, imunol.nemám a hemato a genetika OK, ako casto chodis na kontrolu,robia ti vzdy aj sono,mna vola po prvom sone az teraz piatok tak mam obavy

lenka_21
10. okt 2011

@mirili Ja som taky vynimocny pripad 😀 😀 😀 a tak mne robia kontroly dost casto ... bola som v 4tt (krv - HCG), 5tt, 7tt, 9tt a teraz mi povedali, ze v mam prist v 12tt, lebo sa robia nejake krvne testy a mam si prist pre tehu knizku, ale ak chcem mozem prist aj v 11tt na rychle sono ... V ktorom si tyzdni?

@miminkad Skusim ten caj a vodu uz do seba lejem ...

lenkalienka01
10. okt 2011

@falin z prvej konzultacie som nadsena 🙂

mirili
10. okt 2011

@lenka_21 som 8tt+2, a sono mi robil 21.9 a tak uvidime v piatok čo poriesi, niekedy Dr. tazko chape,že mam strach a sono alebo dôkaz,že je všetko OK by som chcela častejšie, ale tomu malému zázraku verím

lenka_21
10. okt 2011

@mirili Drzim palceky, urcite to bude vsetko Ok ... nastastie moja Dr.je v tomto v pohode a tak mozem dobehnut kedykolvek ... robi mi velmi kratke sona, len skontroluje srdiecko a idem, ale v podstate ma na ne objednava ona sama ... bud s tyzdnovym alebo dvotyzdnovym odstupom ... Ona sa tiez tak trosku boji ...

mirili
10. okt 2011

@lenka_21 dakujem a podobne nech aj nám už je dopriate 🙂

rienok
10. okt 2011

@lenkalienka01 super, sme Ti písali, že budeš spokojná 😵
@mimikad na zajtra držím palčeky, nech toto je ten víťazný 😵 😵 😵

linda81
10. okt 2011

@miminkad Ahoj...zajtra velmi drzim palce🙂

miminkad
10. okt 2011

@linda81 😉

miminkad
10. okt 2011

@rienok dakujem 😔

rienok
10. okt 2011

@naveen je to tak, že si po vklade? tak to držím palčeky veľmi 😵 😵 😵
@lenka_21 juj ako Ti to pekne skáče... no na tlak by si mohla hadam ešte čierny alebo zelený čaj, trošku viac soliť, vypiť 2,5 -3 litre tekutín a hýbať sa ... napríklad dlhé prechádzky 😉 možno som Ti aspoň trošilinku pomohla.
Opatruj sa a dávaj na drobčeka pozor 😵 😵 😵

piskota77
11. okt 2011

@miminkad nemam odvahu sama si to pichnut.

lenka_21
11. okt 2011

@mirili Silno tomu verim, daj vediet ako si dopadla v piatok!

@rienok A mne sa zda, ze mi to ide ako v lete na saniach 😀 Dakujem za rady, ten cierny caj uz tlacim, pocula som o tej soli a tak to tiez skusat (dokonca mi radili vypit slanu vodu, je to sice 😝 ale dala som tom 😉 ... pri tom mojom slabom soleni morskou solou sa ani necudujem 🙂 S tymi prechadzkami asi najviac zaostavam, lebo vacsinou mam pracovne sedenie na gauci, ale teplakovy rezim 😀 😀 😀 A co mas nove ty? Kedy sa na to chystas?

@piskota77 Neviem co konkretne pichas, ale nemas nejaku sestricku u obvodaka alebo inde co by ti to pichla ak na to nemas odvahu .... ja picham Fraxik denne a chodim na pichanie k sestricke na hematosku a cez vikend mi to picha mm ... tiez sa bal, ale uz sa odvazil 🙂 😉 🙂 Mna na IVF pichala znama, kt.robi sestricku ... dohodla som sa s nou a nebol problem ....

luly3
11. okt 2011

@miminkad držíme na dnes palečky nech sa drobcom u teba moooooc páči a celých 9 mesiacov 😉 😉 😉

piskota77
11. okt 2011

@lenka_21 bude mi to pichat sestricka u obvodaka a cez vikend svokra, ktora bola sestrickou. nie som z toho nadsena, chcela som to ponechat v tajnosti. mala som uz 2xIVF a merional mi pichali do svalu. teraz som ostala zaskocena, ze sa picha aj do brucha.

lenka_21
11. okt 2011

@piskota77 Co viem tak niektore sa pichaju do brucha ... teda mne to pichali iba tam, ale ja som mala Puregon. Co sa tyka fraxaparinu, tak ten sa moze pichat do ramena, brucha a stehna ... no na hematoske mi povedali, ze ja si ho mozem pichat iba do brucha ... do ramena a stehna iba sestricka 😕 😕 😕

@miminkad Tak dnes drzim palceky 🙂 😉 🙂

@lenkalienka01 Som rada, ze sa ti pacilo 😀 😀 😀 Dufam, ze nam onedlho vylepsis tabulku 😉

maticap.
11. okt 2011

Ahojte babulky, ako sa mate?

@miminkad Ides dnes na ET? Ak ano, drzime vseeeetky palce co mame 😀

U nas nic nove, konecne sa asi dnes pobalim do tej porodnice - nejako sa mi to doteraz nepodarilo 😀 . Vo stvrtok mam poradnu, tak som zvedava s akym vysledkom pridem domov. Citim sa fajn, v nedelu ma pri chodzi dost tahalo brusko, ledva som kracala, no potom sa to upravilo a vecer znova. Dubak sa mrvi jedna radost, vytlaca pod moje prave rebro vsetko, co ho napadne, v noci sa mi horsie otaca na postely, ale inak OK. Ale musim sa priznat, v nedelu som bola taka "vytahana" a ubolena, ze som si zacala zelat, nech to uz mame za sebou... a to nas cakaju este asi 4-5 tyzdnov. 😒 ale uz som sa znormalizovala 😀 .

lulu10
11. okt 2011

@miminkad myslim na teba moja,nech sa drobci chytia a nepustia celych 9mesiacov a nech si rychlo mozes zmenit nick na mamikad 😵

dalida
11. okt 2011

Dobry den, reprofitačky. 🙂 Neprispievam casto, ale citam si Vas. Patrim do klubu snazieliek cakajucich na vysledky gen.vyšetrenia... 😒 a až potom by sme začali stimuláciu.... 😒 Všetkym Vam drzim palceky 🙂 Kočkam, ktore maju bublinky v brušku prajem nech sa fajne "zahryzkaju", čakateľkam na stimulku veľa trpezlivosti a buducim mamičkam tiež... 🙂 Myslim na Vas všetky dievčata, a kazdy jeden uspech ma teší a naplna nadejou 🙂

miminkad
11. okt 2011

@piskota77 do brucha to mas v pohode.len raz skus 😉
@luly3 @lenka_21 @maticap. baby dik,tak uz mame doma dvoch chrobacikov

lulu10
11. okt 2011

@miminkad cau tehula ako?

falin
11. okt 2011

caute, pisem s oneskorenim, ale vcera uz som mala prispevky napisane a sups vypadol internet 😝

@lulu10 - verim ze mas pravdu 😵 , potom ma budes nasledovat 😉 . Ano injekcie picham kazdy den

@miminkad - vdaka. Na sone som bola u svojho dr. a do Brna som volala vysledky. este dalsie sono mam absolvovat vo stvrtok. Som zvedava ako dopadne tato stimulka, doteraz som mala soft iba s clostylom.
Pekny su drobci, len tak dalej. Neboj budu bojovnici po maminke. Drzim palce

@naveen - drzim palceky, nech to tentokrat vyjde

@pikha - dakujem 😉

miminkad
11. okt 2011

@lulu10 ahoj predtehulka,unavene.sme prisli,tak som hned zaspala.a teraz vypila mliecko,aby boli dubaciky spokojne

miminkad
11. okt 2011

@falin drzim palce,zatial to ako vyzera?teraz mas merional?neboj,bude bohata uroda 😉

falin
11. okt 2011

@martini - krasne rasie, len tak dalej. Drz sa a pozdravujem "tanecnika" 😉

falin
11. okt 2011

@miminkad - dnes som 8. den, 2 dominantne foliky 12mm, ale sliznica nizka 2,1 mm. Teraz mam bravelle

miminkad
11. okt 2011

@falin tak tie su pekne.skus to cervene vino,uvidis ako krasne podrastie 😉

miminkad
11. okt 2011

@falin pijes aj alchemilku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre