Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lemoni86
1. sep 2016

@lenka54321happy jej tak budem držať palce nech čistička tmavne. No a my sme v 15 tt. 😊

izzie27
1. sep 2016

@lenka54321happy tisko gratulujem☺

lemoni86
1. sep 2016

@lenka54321happy ciarocka, nie čistička 😁

santeema
1. sep 2016

@lenka54321happy super🙂))...ake dobre spravicky tu citam🙂...tak uz len nech vsetko dobre ide a dobre dopadne🙂

haimi
1. sep 2016

@lenka54321happy cau streserka. Hlavne klud a predbezne gratulujem 😉 Ako sa ma krpec? Nase baby mi pridu uz straaasne velke, ked si predstavim ake mini sa narodilo v 31tt. Emka je sikulka, pekne uz 2 mesiace chodi, takze ju uz nejako neriesime. S Hankou este bojujeme a cvicime o dusu, ale uz nam vacsinou hovoria, ze chodit bude, ked uz chodi okolo nabytku, len asi o nieco neskor. Tak sa spolu trapime. Ale stoji to za to. Tesim sa, ze su 2, aj ked ma vsetci lutuju. Uz sa tak pekne spolu prehraju a ja mozem robit, co treba 😀

diska
2. sep 2016

@haimi ahoj,,jej tesim sa ze sa Vam tak krasne dari,ste sikovne.
Baby nas maly este nechodi ani okolo nabytku ☹ stoji pekne na nozickach,pri nabytku ale este nepreklada nozicky mame 14M. 😔

zibi
2. sep 2016

@cheeky82 jeej si tehu blahozelam..nestiham sledovat

zibi
2. sep 2016

baby pozdravujem ♥

haimi
2. sep 2016

@diska uz si nepamatam, ty si s malinkym cvicila, ci nie? A aj na to niekto nieco hovori, ze este nechodi popri nabytku? Lebo Hanka chodi popri asi 2 mesiace a neuro mi hovori, ze je pozadu... ale neriesim to. Cvicime vojtovku a teraz som k tomu pridala aj bobath

diska
2. sep 2016

@haimi tiez hovoria,ze je pozadu ale ,ze ma nato narok vzhladom nato ake to bolo porode a tak,,inac neuro,sa tvari spokojne,ze pekne napreduje,ze vsetko bude ok .
Cvcili sme ale uz vojta necvicim,z mojho pohladu to uz v ich veku nieje vhodne a maly to zle znasal,bobaht cvcime to sa mu aj paci.Kolko mate mesiacov?

santeema
2. sep 2016

@diska to sa rozbehne nebooj sa🙂..podla mna je dolezite, ze stoji a ma pevne nozicky. o chvilu zisti, co s nimi treba robit🙂. som si na teba myslela, zeci tu neuvidim tvoje dve ciarky s druhym babom🙂)...ked to lemoni86 a lenka happy zacali, tak potrebuju dalsich do tehu vlacika🙂

cheeky82
2. sep 2016

@zibi ano, Dakujem. Pomaly mi konci 11 tyzden 😀

haimi
2. sep 2016

@diska baby maju 15 mes, ale pocitam im 13korigo vek, kedze su 31tt. Ja som zatial s vojtovkou ok, cvici sa s nou vacsinou celkom v pohode, co som na jej vek celkom prekvapena a stale s nou napreduje. Fyzio to zhodnotila, ze je zmierena so svojim osudom 😔 ale ona bola odmalicka taka poddajna povaha. A kam chodis cvicit bobath?

zibi
2. sep 2016

@cheeky82 a si po ivf? ci prirodzene? lebo nestiham sledovat nejako ..super, ze sa zadarilo ... 😵

diska
3. sep 2016

@haimi aj maly ma korigo 13M,podla mna je hlavne,ze napreduje a aj tak sa uvadza ze do 18 m maju deticky cas na samostatne chodenie,,ja uz neviem ale tie tablkovanie deti ma riadne stresuje,je fakt ze maly je pozadu vo vsetkom ale tak zaciatok mal tazky.Ale z neuro hladiska a sona mozgu mate ok? kudne aj IP.
@santeema ahoj,,no verime,ze vsetko zvladne,ale za posledne 2 mesiace sa velmi zmenil ovela viac sa chce hybat 😅
Neplanujeme uz dalsie. 😉
@zibi tie vecicky uz nemam.

zibi
3. sep 2016

@diska nevadi...to len tak ci nahodou... 🙂

mimika1973
3. sep 2016

@cheeky82 uz ? to leti!!! 😉

gagirl
3. sep 2016

@nomxxx dakujem🙂

lenka54321happy
3. sep 2016

@haimi
Ahojte
Ja som sa starala raz o jedneho chlapca, v 17tich mesiacoch zacal chodit! Do vtedy ho ani nehlo! Pohodlny! Len sa po zadku šúchal 🙂

gagirl
3. sep 2016

@lola911
@ivkaivuska dievcata necitim sa ani ja stara..a vraj ani nevyzeram na svoj vek..ale vajicka aj tak starnu..a to si uvedomujem zial..A na prve dieta je uz najvyssi cas..takze uplne v pohode nie som z toho..Ale verim ze coskoro sa aj nas zivot zmeni a budeme aj my pozehnani..Dakujem za podporu..

gagirl
3. sep 2016

@lenka54321happy drzim palce.je to pekne prekvapenie ;)

cheeky82
3. sep 2016

@zibi po ivf

pitufinka
3. sep 2016

Baby ktore ste otehotneli po ivf - som treti mesiac po porode, riesili ste niektora antikoncepciu resp otehotneli ste niektora prirodzene? (My mame oligoasteno a ostatne vsetko dobre vysledky, som po nativ ivf)

lenka54321happy
3. sep 2016

@gagirl
Dakujem
Ciarka je ale slabsia takze mam obavy :-/
Uvidime
Moja ja ti to zo srdca strasne prajem!!!

lenka54321happy
3. sep 2016

@pitufinka
Ja s Clostilom

izzie27
3. sep 2016

@lifela zajtra drzim palce😉

pitufinka
3. sep 2016

@lenka54321happy nechapem ja riesim antikoncepciu ;)

zibi
4. sep 2016

@cheeky82 a mali ste klasicke ci soft? ako nk bunky? napis mi do spravy co si riesila ....kolko mas nk bunky?
mne minule meskali kramy asi 5 dni.. uz som sa tesila ci sa nemohlo zadarit..lebo vacsinou ja take vykyvy nemam ..tak som potom rozmyslala nad tou mojou zvysenou imunitou ..ze mozno ci sa nemohlo zadarit a neudrzi sa to ... ktovie... uvidime co bude dalej

zibi
4. sep 2016

baby ako to teraz vyzera v reprofite? neboli sme tam uz hrozne dlho ....dajake noviny maju ci ? ako lekari? ste spokojne tam momentalne ci?

gagirl
4. sep 2016

@lenka54321happy dakujem velmi pekne..A ako ze slabsia?skusala si viac dni test a slabne ciarka?velmi ti drzim palce aj ja..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre