Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

magdus999
14. okt 2015

@mitka85 100€? to nemyslia vážne? skús si ich vybaviť niekde, napríklad mne ich podávajú v nemocnici zadarmo

pufa
14. okt 2015

@mircalla akurat som na to dnes myslela, ci sa uz stalo, ze z jedneho embrya vznikli dvojicky. lebo som citala taky odborny clanok, kde bolo uvedene, za dvojicky njcastejsie vznikaju na 2-3 den po oplodneni alebo 5-6, vtedy sa implantuju samostatne, potom este mozu okolo 8-9 dna, vtedy maju spolocnu placentu a je to trochu nebezpecne, a ze ked sa rozdelia na 12-13 den, su z toho siamske dvojcata.. ktovie ktory pripad bola ona, to asi nevies co? Mna toto fascinuje 🙂

skaredekacatko
14. okt 2015

@mitka85 unich su tie infuzie drahe ja som si kupila za 7 eciek tu na slovensku a podat by mi mali v nemocke na gynde. Ale neviem ci ich este budem potrebovat mam dva balenia mam pocit ze teraz ich uz bergendiova nespomynala ja mam zvysene cytokyny.

mitka85
14. okt 2015

@pufa dakujem za odpoved 🙂

mitka85
14. okt 2015

@niveagirl mne otevrel napisal ze prva infuzia na 12 den potom druha ked bude ket a.tretia ak bude pozitivny.test

mitka85
14. okt 2015

@magdus999 dakujem skusim si ich niekde zohnat

mitka85
14. okt 2015

@skaredekacatko dakujem skusim.si.to nejako poriesit.100€ sa mi zda ozaj vela.

niveagirl
14. okt 2015

@mitka85 moze byt, kedze kazda sme ina ktovie ci to nedavkuju aj podla toho kto ma kolko kil, neviem. Druhu som povodne mala dostat aj ja v den vkladu, no potom mi to pozmenili ktovie preco.

mitka85
14. okt 2015

@niveagirl a tebe davali v Brne infuziu ci na Slovensku?

niveagirl
14. okt 2015

@mitka85 v Brne. Ale informovala som sa u svojho gyn, a vraj keby bolo treba tak mi aj on vie predpisat a nemusela by som koli tomu chodit di Brna. Samozrejme ak by som to potrebovala aj pocas tehu.

haimi
14. okt 2015

@pufa mne vkladali v ramci ket jednu 5 dnovu blasto a mam dvojvajecne dvojicky. Druha sa asi podarila v tomto cykle prirodzene, kedze som mala ket v prirodzenom cykle s ovulkou 😀

santeema
14. okt 2015

@lienka_1 mirkalla@ asi som s tym trapna🙂...ale baby, ze wau kolky ste uz tyzden, ako to rychlo zbehlo, tak sa tesim na tie vase copane🙂....a lienka nezabudaj, na buduci rok ideme do dalsieho kola🙂)))...teda dufam, ze malicka bude posluchat a nezmeni ti tvoje "odhodlanie"🙂..tak sa drzte, nech ide vsetko ako ma aj dalej

santeema
14. okt 2015

chcela som napisat mircalla@ v tom prispevku vyssie, ale snad to k nej dojde🙂

mircalla
14. okt 2015

@santeema dakujem precitala som si🙂 mozeme dat inak aj dake stretko

lienka_1
14. okt 2015

@mircalla My mame inglesinu, trilogy system a podvozok quad. Sa z neho vytesujem 🙂

lienka_1
14. okt 2015

@santeema Nieky sama nechapem 🙂 🙂 Dnes 29.tt! 🙂

mircalla
14. okt 2015

No ja foto davat nebudem, je v pivnici. Farba mohla by aj ina, ale dostala zrovna nik nepredaval za dobru cenu, mam ho z 2. ruky

ale aspon takto

lienka_1
14. okt 2015

@mircalla Tiez sme zvazovali Cam, ale nevedela som ho napratat do kufra a na vajicko bolo treba adapter. Jedine tento podvozok mi vlezie do auta.

mircalla
14. okt 2015

@lienka_1 ozaj, no my nemame adapter, normalka to tam lahko nasadim

lienka_1
14. okt 2015

@mircalla Alebo si to pletiem s inym kocikom? Sme pozerali vela-vela 🙂 🙂 🙂 Neviem preco som si spojila cam s adapterom. Inak to bol moj favorit, kym som ho neskusila nasukat do auta 🙂. Hold kocik stoji menej ako nove auto 🙂 Tak sme vybrali iny 🙂

rada2002
14. okt 2015

Dievčatá neostal niekomu Menopur 75? Súrne potrebujem 1 ks a nechcem si kvôli tomu kupovať celé balenie nakoľko som samoplatca. Som od Trnavy.Ďakujem za odpovede.

mircalla
14. okt 2015

@rada2002 skus mam nemam lieky na ivf nedavno som tam videla menopur....aha tam si uz pisala prave pozeram

santeema
14. okt 2015

@mircalla bez problemov sa mozeme aj stretnut so vsetkymi nasimi krpcami🙂...

gagirl
14. okt 2015

Tak dievcata dnes som si bola pre vysledky v Imunovitale v Ba..Mam teda zvysene cytokiny a dr.mi dala Dexamed injekcie na5-6tyzdnov a potom kontrola krvi..Okrem toho ze aj Hit som mala zvysenu hodnotu..a ostatne v norme..Trocha sa bojim tych kortikoidov..taketo hormony som este nikdy nebrala tak dufam ze to zvladnem..Ake mate s nimi skusenosti tie co ste ich brali?..

ivka3901
14. okt 2015

@gagirl ahoj ja som brala dexamed inekcie a v pohode som ich zvládala🙂

lenka54321happy
14. okt 2015

@haimi
Ahoj ako sa mas???? Takto pred rokom sme sa pripravovalo na velky den!!!! 16.10. 😉 nas stastny den 😘😘 ako sa maju baby? Juj musia byt zlatucke....ako ten cas leti!!!
Este raz obrovska vdaka! Ty si bola uzasna optimistka vzdy a velka podpora!! Dakujem moooooc 😘

lola911
14. okt 2015

@lenka54321happy 16.10. idem na ultrasound scan 10dc... dufam ze tam nejake bublinky budu 😕

mitka85
15. okt 2015

@gagirl ahoj.ja som ich brala prednedavnom a znasala som ich dobre,ziadne neziaduce ucinky som.nemala.Mne ale nepomohli a teraz ked chcem ist na vklad mi Otevřel navrhol intralipidove infuzie.Tak to teraz riesim.

niveagirl
15. okt 2015

@gagirl JA som ich tiež brala 7 týždňov. Zvládala som v pohode, len v ten deň keď mi ho pichli som nevedela spať cez noc a na druhý deň som mala pár hodín červené líca. Ale tak ja som ich brala v tých najväčších horúčavách. Inak nič mi z nich nebolo ani som nepribrala nič. A aj mi znížili cytokíny, čiže pomohlo. Neboj, to dáš 🙂

jalaura
15. okt 2015

Baby ktora z vas bola na softe v Brne? brali ste len clostilbegyt alebo uz aj hned menopur? mne dal clostil a aj menopur co sa mi zda na soft dost, nie? Predtym som mala len clostyl. Prosim dajte mi vediet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre