Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hora_lka
12. sep 2012

@llindax brno je dobra volba, ja som bola na konzultacii u dr. Stelcla, dnes na ultrazvuku u dr. Koudelku, v Brna mas pocit, ze Ti chcu naozaj pomoct, nie je to len o peniazoch ako tu ... je to neporovnatelne so slovenskymi centrami..

mirinda10
12. sep 2012

@hora_lka moc sa tesim, foliku rastie 2-3mm denne, nikde sa neponahlame mame cas 🙂

llindax
12. sep 2012

sukromku nemáte??? ja uz nechcen takto vo verejnej

hora_lka
12. sep 2012

@mirinda10 na velkost som sa nespytala, neviem preco, ale tesim sa ze ich je dost ... viem,ze niektore mozu byt aj prazdne, a byva aj viac vajicok vo folikule, alebo iba jedno? zajtra rano pokracujeme, ale uz len fostimon ...

hora_lka
12. sep 2012

@llindax ja chodim len sem

ria191
12. sep 2012

@llindax je už súkromka

mirinda10
12. sep 2012

@llindax ano je az 2 jedna je kde su uz sme uz take co mame deticky okolo 2 rokov a dalsia ked su asi do roka

@hora_lka smola max jedno na folikul 😀 , a puregon nam zostal ci nie?

horalka79
12. sep 2012

@hora_lka tak to je supeeer, mame nielen skoro rovnake nicky, ale aj pocet folikul!! 😎 😀 haha
Ty si na rade asi pondelok, ja uz sobotu. juj, tesim, len nech vsetko dobre vyjde...tak nech ti povedia piatok super spravy. Aaa myslim, ze len jedno vajko na folikulu, ale to staci 😉

@llindax s doktorom ti bohuzial neporadim. Reprofit, Brno je fajn. Ja som u Kozumplika a baby na fore su zas u inych. Mozno sa ozveniekto kto bol viackrat na IVF a ma viac skusenosti. Alebo este aj na ich stranke mas zoznam doktorov a ich profili..napr. ten moj je v Reprofite tusim len 2 roky..ale velku hlavu by som si s tym nerobila, vsetci by tam mali byt dobri a pouzivat rovnake techniky...Tak vela stastia.

mirinda10
12. sep 2012

@llindax akeho dr potrebujes vediet, mozno poradim ja poznam Koudelku, Machaca a moj bol Stelcl a OPU mi robila Vitouskova

horalka79
12. sep 2012

@llindax mne robila odber tiez Vitouskova, velmi zlata bola.

tinka9075
12. sep 2012

@horalka79 krásne sa darí embrijkám len tak dalej budem držat palce ozaj mala si aj PK? 🙂 🙂

tinka9075
12. sep 2012

@hora_lka no pekne si zarodila 😀 ja som mala pri 3ivf že 20 som sa aj zlakla že tolko 🙂 🙂 neboj oni si pekne narastú aby pred odberom boli krásne 😉 😉

tinka9075
12. sep 2012

@llindax ahoj dobre si sa rozhodla ja som na sk prešla všetky centrá a všade mi to pripadalo len o peniazoch až na jedno centrum kde nás zbytočne do ivf netlačili 😉 😉 my sme po prvej konzultácii z mužom usúdili že do Brna sme už mohli íst skôr 😉 😉

hora_lka
12. sep 2012

@mirinda10 no skoda ze len jedno 😀 neva, ved budu vsetky obsadene 🙂 puregon ostal v pere, mala by to byt 100vka ... hovoril, ze aj cetrtide budeme pichat, ale az v piatok mi povie ... Evicka bude mat radost, ze cez vikend ma znovu robotu 😀

hora_lka
12. sep 2012

@horalka79 ved tos i stale hovorim, jedno staci 🙂 ale aj viac nebude odveci, nech je viac moznosti, aj ked ja ratam s prvou ze vyjde 🙂 v sobotu vkladate? tak pekne od soboty brusko hladkat 🙂

hora_lka
12. sep 2012

@tinka9075 velmi ma to potesilo, ako ich pocital aj mi ich ukazal na monitore, bol velmi spokojny, len teda musim ist este raz na ultrazvuk, v piatok .. dnes to bola hrozna cesta, v Brne vystava, vsade policajti, este aj dialnicu opravovali, nemohli sme odbocit kde zvycajne, som sa bala, ze neprideme nacas .. ale v pohode, stihli sme to

tinka9075
12. sep 2012

@hora_lka tak fain že ste to stíhali my sme šli po dialnici iba 16km pred Brnom a muž povedal že nikdy viac 😀 😀 a nebol tam Štelcl dnes však? 🙂 🙂

mirinda10
12. sep 2012

@hora_lka aj ja som stale bola 2x, takze je to ok, chcu to mat pod kontolou a budeme pichat iba 150ku fostimon?

horalka79
12. sep 2012

@hora_lka hej v sobotu je transfer..nevies co myslia tym kludovym rezimom v den transferu a dalsie dva potom? nemusim lezat a vysedavat doma, vsak? mam v plane nejake stretnutia.. staci ked nebudem sportovat, skakat, stresovat..nie? 🙂
inak stale mam taky pocit nafuknuteho brucha, po stlaceni podbruska este boli, ale samo od seba ma dnes uz nebolelo.
@tinka9075 ano, mam PK.... a cakam netrpezlivo na sobotu... 😀

tinka9075
12. sep 2012

@horalka79 neboj pekne sa budú delit a v sobotu pôjdeš na vklad a bude bábo malinké 🙂 🙂

hora_lka
12. sep 2012

@tinka9075 my chodime po starej ceste, ale rano sme dost neskoro isli, tak sme radsej kupili dialnicnu znamku a leteli sme po dialnici a od Olympie krokom .. no na porazenie ... zobral ma dr. Koudelka, a hned mi povedal, ze kolega sa isiel skoli na moralku a etiku 😀 ale v piatok uz bude, tak pojdem bud alebo ... a Ty? ako sa mas?

hora_lka
12. sep 2012

@mirinda10 ano iba 150 fostimon a v piatok sa uvidi ... idem tam na 12stu, zase taky cas, ale rano pridem, urobim co mam a o 9 vypadnem, to mame akurat .. dneska boli kolony kvoli vystave strojarskej, od Olympie sme sa tahali, ale stihli sme

hora_lka
12. sep 2012

@horalka79 podla mna sa nozaj staci spravat uplne normalne, nejako sa neprepinat, nerobit zrovna nejake velke upratovanie, ze okna umyvat a podobne, ale fungovat normalne ... cvicit a skakat tiez nie 😀 u nas je to uplne inak, vieme od prveho dna, ze sme mozno tehotne, su zeny, ktore to nevedia aj mesiac, dva ... my uz sa tak inak hned spravame 🙂

horalka79
12. sep 2012

@hora_lka nooo, tak ja sa s tym mojim bezne velmi chudym bruchom a teraz nejak velkym (hlupe hormony), citim uz velmi tehotna hahahaha 😀 juj, nech nam to naozaj vyjde..

nelly3
12. sep 2012

ahojte,
takze som uz doma, opu mi robil koudelka, zlaty je, aj prisiel pre opu za mnou a potom jasne aj po opu 🙂 mam 5 oocytov, zajtra volam co a ako. boli sme 3 na izbe. ja+meliska a jedna ceska. o 11 hod. som uz isla domov, potom avion shopping park + olympia. takze tak. ako pisala hora_lka cesty hruza, tiez sme kupili dialnicnu znamku, ale dorazili sme o 8.30 hod. a ked som prisla na izbu meliska uz bola na opu. ved urcite napise ako boli 😉

hora_lka
12. sep 2012

@horalka79 hej hej hormony su svinstvo, ale snad nam pomozu prist k vytuzenemu cielu 🙂 ked sa tak citis veeelmi tehotna, tak to je priprava, to je dobry pocit 🙂

hora_lka
12. sep 2012

@nelly3 gratulujem, dobre spravy, pospala si si? vsetko bolo ok? narkoza slabucka? medzi OPU stihol pan doktor aj mne urobit ultrazvuk, mam 17 folikov 🙂

radina
12. sep 2012

Ahojte, ako vam dosla mrcha , teda ta druha po neuspesnom ivf? mozem to mat stale zblbnute z hormonov?
Mrcha po ivf mi trvala 10 dni, a tato druha zatial nechodi, ani prsia ma nebolia 😖

nelly3
12. sep 2012

@hora_lka
ano ale len trosku, zle mi nebolo z narkozy tak sa tesim 😵 fuha no dost, ja na poslednom utz som mala 4 a vydolovali 5 🙂 uvidime ako sa budu mat zajtra.

hora_lka
12. sep 2012

@nelly3 no ved aj dost picham.. aj 5 je krasne cislo, tak budeme na ne mysliet, nech sa maju dobre a pekne sa delia ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre