Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

strapula27
6. feb 2013

@bergalm myslim,ze vobec nemusis mat strach, reprofit je najlepsia volba! ja som sa tiez dlho rozhodovala a teraz nelutujem ze som tam sla

radina
6. feb 2013

@zuzu1122 Hej, robili , tie vodove, ale vzdy pukli s mrchou ale raz mi nepukla a puseli mi robit punkciu.

zuzu1122
6. feb 2013

@radina no to presne tak isto ako aj mne, len mne sa asi vytvorila pred tym ako som dostala ms... odstranili mi ju ked mi robili lps s chromopertubaciou 🙂

bergalm
6. feb 2013

Strapula27 dakujem mas urcite skusenosti vobec netusime aka je prva konzultacia a ako v nasom pripade postupovat lebo z BA sme odisli znechuteny

tinka9075
6. feb 2013

@zuzu1122 ako dnes mna bolí hlava hrozne paralen som si dala ale nejako nezaberá 😒

tinka9075
6. feb 2013

@bergalm na prvej konzultácii vgšetko preberiete a doki vám vysvetlí čo dalej neboj budeš spokojná 🙂 🙂 ja som tiež z BA odišla znechutená chodila som do GF a celkom zlé 😒 a z Brna som šla vysmiata lebo som verila že sa podarí 🙂 🙂

zuzu1122
6. feb 2013

@tinka9075 ja mam zvysenu teplotu, vsetko ma boli, asi na mna ide chripka ☹ ... a zle mi je od zaludka jak slak

tinka9075
6. feb 2013

@zuzu1122 mna len hlava bolí teplotu nemám keby nie som tehu dám ibalgin a neriešim ale takto 😒 😒

zuzu1122
6. feb 2013

@tinka9075 no ibalgin ani nech ti na um nepride... to je jaky jed... a teraz zistili, ze to ruzove farbivo je kariogenne a hodne pacientov to ani nevie 😖

tinka9075
6. feb 2013

@zuzu1122 neboj som si dala paralen a trošku sa mi ulavilo ale zajtra si pôjdem kúpit do lekárne čistec neviem či nie som urieknutá ked sme boli pred 3 dnami v nákupnom centre tak tam bolo vela ludí a mne sa to stáva pravidelne že mi je potom velmi zle 😒 😒

zuzu1122
6. feb 2013

@tinka9075 to poznam aj ja som na to nachylna... a pomaha ti? myslim ten cistec...

tinka9075
6. feb 2013

@zuzu1122 pomáha ked sa ním zotriem tak je dobre 🙂 🙂 ja to mám od malička takéto problémy od bábetka 🙂 🙂

zuzu1122
6. feb 2013

@tinka9075 ja tak isto... ozo, zajtra a pozajtra som si vzala dovolenku, ak fakt na mna lezie chripka, aspon to vylezim 😖 idem si lahnut teta... prajem dobru nocku 😔 😔 a nech ti ta bolest rychlo prejde 😉

tinka9075
6. feb 2013

@zuzu1122 tak si oddýchneš aspon 🙂 🙂 ved aj ja idem do perín dobrú nocku 😔 😔

zuzu1122
6. feb 2013

@tinka9075 papa 🙂 😔

strapula27
7. feb 2013

@bergalm nemas za co, urcite budes spokojna...aku mas poistovnu?? lebo viem ze dôvera nieco preplati aj ked absolvujes IVF v cechach, ak si uz neminula vsetky pokusy na slovensku..my sme v ba absolvovali len jedno ivf a stacilo nam,hned pre druhe sme sa rozhodli pre brno RF..neviem este sice ako to dopadne,lebo vklad mam v sobotu,ale mam omnoho lepsi pocit,neda sa to porovnat..

strapula27
7. feb 2013

@tinkatinulka ahoj moja,ako brusko??? trosku lepsie???

tinkatinulka
7. feb 2013

@strapula27 spala som asi 10 hodin takže už lepšie, už som bolo z toho dosť zmorena..neviem ale teraz je to uplne ine ako 1x.dneska ale už konečne nemam clostil, z neho mi je zle a hned aj moj tlak skace ako blazniví.Len sa bojim tej cesty, u nás sneží ako blaznive a aj na morave takže parada.

strapula27
7. feb 2013

@tinkatinulka presne,aj u mna je to uplne ine ako 1x,je to asi tym ze mame viac vajicok. My vzdy ideme radsej vlakom,je to celkom rychle a nikto nemusi soferovat. Je tam sice riziko meskania ale v centre mi povedali,ze nech potom zavolam,ze budeme meskat. Preco ti dali tak neskoro kontrolu??

tinkatinulka
7. feb 2013

@strapula27 ved to bude 9DC kontrola..ratam že ešte pondelok pojdem kuk foliky a potom odber.no dufam, že vajec bude viac..dneska budes posledny den volat o vývoj ze?4 den nekontroluju-zajtra

tinkatinulka
7. feb 2013

@strapula27 my chodime autom od rodičov, maju to bližšie k hraniciam

strapula27
7. feb 2013

@tinkatinulka a ked budes mat ist druhy krat,pojdes k svojmu gynekologovi,alebo do centra? ano,dnes volam posledny den,som zvedava co mi povedia,normalne som nervozna🙂

tinkatinulka
7. feb 2013

@strapula27 asi pojdem k mojej tu u nas, je sikovna na toto.Ano poznam tie strachy o "detičky" ako sa im dari a kolko ich žije..uha mna to čaka o tyzden takeho ..

strapula27
7. feb 2013

@tinkatinulka veru,ked opadne strach o to kolko vajicok bude a kolko z toho zrelych,potom pride o to kolko sa ich oplodni a nakoniec kolko vydrzi,no a po vklade,ci sa to podarilo..moj muz sa uz tesi na vklad,chce byt pri mne..v ba nemohol byt,tu je to mozne..

tinkatinulka
7. feb 2013

@strapula27 ano aj so mnou bol 1x, okunal sa že či pojde a dr ho tam strcil a bolo,on sa bal že bude krv..alebo tak..a potom si spunta fotil na monitore akokrasne svietila nasa hviezdicka..ano stres cely proces,to je uplne ine ako tie čo toto nemisia podstupit..

strapula27
7. feb 2013

@tinkatinulka 🙂 podareny,bal sa krvi? v podstate muzov chapem,nemaju ani potuchy ako to cele prebieha🙂 tak verim,ze to teraz vyjde! musi! a vsetkym zenam,ktorym sa to podari prirodzene to velmi prajem,i ked mnohe si to nevazia a nevedia ake to je uzasne nepchat do seba tolko liekov,neriskovat ohss tak ako my..

tinkatinulka
7. feb 2013

@strapula27 on je dlhorocny darca krvy ale ked ked vidi krv na mne tak je ako posero,dufam ze aj teraz bude somnou 🙂 ved v tom okamihu vznika život 🙂))

strapula27
7. feb 2013

@tinkatinulka urcite bude,ved uz vie,ako to prebieha,tak bude hrdina🙂 mas pravdu,vznika tam zivot..ked mi vlozili bobacikov prva krat,normalne som sa rozplakala..

strapula27
7. feb 2013

@zuzu1122 ahoj,ako ti je? uz je lepsie?? kedy testujes prvy krat?

strapula27
7. feb 2013

baby,pijete kavu? ja musim,aspon rano jednu,lebo potom mam strasne nizky tlak..cim to mam nahradit ked mi vlozia bublinky??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre