Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

radina
12. mar 2013

@ria191 jasneee, verim, aj pocko za to moze hihi .... ale fakt 😀

martinusa22
12. mar 2013

@speranza1 ďakujem za povzbudenie 🙂 mam take strašne obavy zo všetkého ale spravím to co mi doktor povie a veru nebudem to riešiť 🙂

martinusa22
12. mar 2013

@speranza1 a este som ani na opu nebola tak sa este uvidi 🙂

ria191
12. mar 2013

@speranza1 tak to ti verím. Ja kebyže nemám potvory tak neverím, že sa to nepodarilo. Tak sa budeme tešiť spolu na tú tehu vlnu 😀 😀 😀 .

speranza1
12. mar 2013

@martinusa22 ...moja zlata kazda z nas ma obavy.. ja som si myslela, ze ty uz si bola na OPU... taaak to kolko budete vkladat uz absolutne neries, pretoze to sa vsetko vyriesi samo..ved ani neviete este kolko bude vajok, ako sa oplodnia, ako sa budu dalej vyvijat... juuj .....to chce este troska viac faktorov aby ste si mohli vyberat kolko vkladat.... 😉 😉 😉 .. ale vsetko bude v poriadku 😵

martinusa22
12. mar 2013

@speranza1 no ved ano ale hlavne ze ja uz aj obavy mam zbytočne , strašne somnou ale blíži sa to uz🙂 a teším sa, mam veľmi dobry pocit z tej kliniky a este lepší z doktora, neviem prečo ale verím mu🙂

mimika1973
12. mar 2013

@mimickapn ahoj, ty mas 3 embryjka v brusku? ;) Ty si tiez v reprofite?

mimika1973
12. mar 2013

@radina to je co heterozygot alebo homozygot? nikdy som o tom nepocula! 😉 to v reprofite zistili?

mimika1973
12. mar 2013

@speranza1 hmmm aj mne prisli potvory dnes! na 23.den cyklu dokonca!? Normalne som medzi 28.-34.dnom, to preco takeho prekvapenia teda sa robia? ako keby islo o kratky cyklus, A ovulku som citila 1.3.13! pffff, to ani snivat o prirodzenom pocati teda! 😒

mimika1973
12. mar 2013

@amali rekord!!! 😉 😀 a to takto pri ivf soft??? fuuuha, tak pekne potom! 🙂 tabletky clostil a injekcie k tomu? a kolko dni si stimulovala aj?

tinkatinulka
12. mar 2013

@mimika1973 to zistia na getetike a hlavne hematologii

tinkatinulka
12. mar 2013

@mimika1973 tie mutacie homo a hetero zygoty

karkana
12. mar 2013

@mimika1973 homozygot aj mne zistili,-vrodený trombofilný stav, ale bol v norme, čiže nato treba pichať heparíny na riedenie, ale ja som nemohla, lebo mám na všetky alergiu,a Anopyrin je slbý pre mňna, a len to by mi vraj pomohlo, ☹ no ked mi je veľmi smutno, mám 12obrázkov zo sona ked mi vkladali, mojich detičiek 23 by ich bolo 😢 hrozné pomyslieť, že z toľkých sa nič nepodarilo, 😔,,,vždy mi vrta v hlave, či by mi heparíny pomohli, ale ..

ratatooy
12. mar 2013

ahoj holky chci se zeptat jestli ve vašem caru delaji při kontrolnim utz před ivf zkoušku pruchodnosti děložniho čipku

deinad
12. mar 2013

@falin dakujem za povzbudenie, vzdat sa urcite nechystam 🙂

speranza1
12. mar 2013

@mimika1973 nooo tak to asi zrejme bude nieco v tom ovzdusi, ze cyklus ma teraz taky "zvlastny" viac bab 😀 😀 😀

andy175
12. mar 2013

ahojte! Prave cestujem z Brna. Dnes som bola na odber. Mala som dve vajicka, ale zial ani jedno neoplodnili. Bola zrejme zla kvalita vajicok alebo neboli zrele. Tak neprinasam zial nic pozitivne, ale verim ze aspon vy budete prinaat pozitivne informacie.

strapula27
12. mar 2013

@andy175 to mi je luto☹

lubica1979
12. mar 2013

@andy175 ahoj, to ma veľmi mrzí ako Ti to dopadlo. ☹

martinusa22
12. mar 2013

@andy175 to mi je ľúto a to ti hned ich aj oplodnili a povedali výsledok este ked si tam bola?

radina
12. mar 2013

@mimika1973 To je diagnoza zistena na genetike, tzv. vysetrenie trombofilnych mutacii. Robili mi to v slovenskom car. Ma to dost zien, niektore to maju zavaznejsie, ine menej, berie sa na to anopyrin alebo fraxik. Ide o problemy zrazanlivosti krvi, ktore ak zena ma ,tak ma problemy bud s otehotnenim alebo donosenim baby.

radina
12. mar 2013

Kocky, co mate tu trombofiliu, mate zisteny aj homocystein?

tinkatinulka
12. mar 2013

@radina ten by nemal mat hodnotu nad 15..ale v lekarni predavaju kombinaciu B6+B12 a vraj to drzi homocystein v norme

amali
12. mar 2013

@mimika1973 stimulovala som 8 dní ked nepočítam pregnyl....... ano pri softe a dnes som telefonovala ako sa majú tak sa všetky oplodnili som happy

falin
12. mar 2013

@ria191 - ved ja idem s tebou 🙂 (teda ak bude vsetko ok, ale verim ze hej), ms mam dostat piatok - sobota. Sono sa odporuca 10-11DC? ved som to uz normalne zabudla 😀

@radina - napis aj mne pls o ake vysetrenie islo. Bolo to v BA? vdaka

falin
12. mar 2013

@radina - mne robili na hematologii rovno aj homocystein, ten mam v norme, inac som homozygot v 2 mutaciach.
Tebe to nerobili? Skus sa popytat na hematologii, kam chodis?

amali
12. mar 2013

no dens som si pichla po prvý raz fragmin a mám modrinu ako hrom.........celú stimulku ani jedna a teraz taka veľká.......,ale ten utrogestan je riadna pálka že 4-0-4......

amali
12. mar 2013

tak volala som do reprofitu a oplodnilo sa všetkých 10.....tak už len čakať ako sa im bude dariť dalej...

mimickapn
12. mar 2013

@mimika1973 mimi niesom v reprofite,bola som na Antolskej a hej vkladali mi 3 embrijka 🙂 a ty si ako na tom? 🙂

tinna13
12. mar 2013

@amali veru je to dost neprijemne az 4 utrogestany. Aj mne sa oplodnilo vsetkych 10. 1-5 bunkove, 7-4 bunkove, 2-3 bunkove. OPU som mala v nedelu, ty asi v pondelok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre