Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

moni19
21. jún 2010

Ahoj Leni, no na Zuzlik som myslela hneď jak som vyšla z Reprofitu. Ona bude mať ale veľký deň. 😵 😵 😵
Pre mňa bude veľký deň, keď sa dopracujem k testu. 😉
A ešte počítam, ýe Takyna sa k nej pridá, ak ju nepredbehne. 😅

A s tou svadbou máš pravdu. Ja som vydatá už 13 rokov za chvíľu. A bol to des zohnať niečo pekné. Topánky som kúpila v KE a oproti dnešným vyzerajú katastroficky. 😀
Dnes by som sa vyžívala. 🙂 🙂 🙂

moni19
21. jún 2010

Mircalla u Štelcla som bola raz, na UTZ a normálne keď mi vysvetľoval situáciu, tak len tak medzi rečou sa ma opýtal, či mi v meilovej adrese nechýba "a". Som mala chybu v emailovej adrese. Neviem ako to stíhal všetko sledovať. Som len otvárala oči.
To keď pošlem meil Vitoušk. tak o 2 dni volám na recepciu, nech jej to povedia, až tak mi odpíše. V tomto je trochu spomalená. 😒

moni19
21. jún 2010

meil- email. Píšem jak tatár.

mircalla
21. jún 2010

haha...pamatam este ked sa moje kamosky vydavali...tak 15-18 rokov dozadu.....este davnejsie.....a tie boty a ucesy mam tiez zivo v pamati
take tie cipkovane masivne zaclonove saty s volanmi...cim viac volanov, tym lepsie....to bola moda zaciatku 90-tych rokov
oni maju deti, co idu maturovat a ja idem rodit, sila...akurat ten sobas...to by ma musel dakto chcet, ze?
🙂 😉 😉

lenka20
21. jún 2010

moni no vsak? 😅 moje svadobne saty su vystavene na ulici na figurine vonku v meste, akoze reklama na svadobny salon, alebo skor antireklama? 😝 zakazdym ked idem okolo tak mam chut zvriesknut, take su strasidelne 😀 😀 😀 no ale aspon sa nemusia bat ze by ich niekto siel ukradnut 😀 😀 😀
moni ja ti neviem, ja mam skusenost len s koudym a len jeden raz som sa dostala k inemu dokimu a to bol stelcl a ten bol zlatucky..a jednu konzultaciu sme mali s pospisilovou ci ako sa vola a to sa mi nezdalo, bolo na nej vidno ze je nova a ze o IVF asi viem viacej ja ako ona 😝 😝 inak sme mali vzdy stastie na koudyho, aj pri kontrolach aj pri OPU a EToch... aj ked je strasne vytazeny... na maily mi vzdy odpovie v ten isty den, do par hodin, niekedy minut... asi by som hubovala keby som bola zakazdym u ineho a este by to nebolo celkom podla mojich predstav.. no uz ten jeden posledny ET zvladnes a potom sa uz objednas len na tehu sono 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ku komu budes chciet 😉 😵 😵 😵
mircal dikes 😉
diorka sa neozyva ale maka s chlapcami, odsava, krmi,prebaluje, rehabilituje seba po tolkom lezani... ma toho moc, nestiha... ale maju sa dobre, to je hlavne, pockame kym bude mat troska kludu, potom urcite napise 😵 😵 😵

shandy
21. jún 2010

no tak mna si v repraku prehadzuju tiez ako horuci zemiak, lebo Koudy vytazeny samoska, prva konzultacia u neho, 1. a jediny UZV potom Vitouskova, OPU u nejakeho uplne noveho Radana, ktoreho meno som este nepocula..potom 2. konzultacia zas Koudy, 1. UZV Koudy, 2. UZV nemohol, tak povedal, ze Stelcl, ale nakoniec ani ten nemohol a bola Barbora. No a OPU absolutne netusim, kto bude teraz robit, ale vyziadala som si Koudyho a Barbora vravela, ze mi to napise aj do protokolu, ze aby sa nezabudlo.
mircalla tie zaclonove saty som si prave zivo predstavila 😀 😀 😀 😀
na diorika ze myslime, aj na vsetky ostatne babulky 🙂

brita
21. jún 2010

Ahojte kocky, u mna sa uz konecne nieco pohlo, aj ked pomaly. 😉 Inak vas tu stale sledujem a citam, co pisete. Ja mam ET az v auguste, ale uz teraz mi prisla akoze predposledna mrcha a dnes som hned pisala Stelclovi, kedy mam pichnut Lucrin depot - to je to iste ako decapeptyl depot. Napisal mi, ze v stredu to mam pichnut, co je 3. den cyklu, co je zaujimave, ale nevadi . 😉 Dalsiu a poslednu mrchu pred ET mam mat 16.7. ale ja mam nepravidelny cyklus, tak som stelclovi este napisala, ze co ak to pride skor alebo neskor, ze co potom. Zatial mi nestihol na tuto vec odpisat, tak uvidim. Mate s tym prosim niektora z vas nejake skusenosti - myslim s tym nacasovanim mrchy pred ET? Ja budem totizto tri tyzdne v juli na dovolenke, tak si chcem byt ista, co mam robit, ak sa mi nahodou nieco s mrchou blbe udeje.

moni19
21. jún 2010

Leni, veď ja som sa modlila, nech mi nevyjde Pospiš. a oni ma daju k Barbore. 😠 Tak nech sa učia, veď niekde začať musia, ale ja by som ich nechala dlhšie pod kontrolou.

Ja som mala svad. šaty už celkom pekné. Som vymakla v OV nový svadobný salon. To boli prvé také jednoduchšie. V BJ som mala objednané asi ako Lenka 😀 Mali krátke rukávy, ale veľké ako moja hlava. 😀
Leni, to tehu sono si budem musieť nejak vsugerovať, lebo ja neviem ináč ako sa k nemu dopracovať.
😉 Ešte ma čaká ta hematologia, tak som zvedavá.
Aj Lahelik tu písala, že jej niečo našli.

Brita, neviem Ti v tomto poradiť. Ale držím palce k stimulke. Nech prebieha hladko. 🙂

moni19
21. jún 2010

Lenka, zajtra testuješ nie? Strašne držím palce, nech sa vycikáš pozitívne. 😵 😵 😵

moni19
21. jún 2010

Mircalla, ja mám sestru, ktorá sa narodila keď som mala 20. Tak stále si predstavujem, že by mohla byť moja a neviem si predstaviť, že by som už mala takú pubertiačku. 😅

brita
21. jún 2010

@lenka20 - prosim ta, ktory den po ET budes mat zajtra, ked uz ides testovat? Ja som myslela, ze az na 14.den po ET sa ma najskor, ze skor tam nic neukaze, aj keby bolo 😉 Drzim palceky, nech su dve velke palice. 😀

rebeca_1
21. jún 2010

Ahojte baby, budem potrebovat pri prvej konzultacii v Reprofite HP?
Podla HP davaju lieky na stimulaciu alebo co si ktora zozenie?

moni19
21. jún 2010

Rebeca_1 po mne Vitoušková chcela HP. Lieky neviem. Mne ich vybrala doktorka, HP som mala dobrý.
Ale ako samoplatca neviem. Dievčatá Ti určite poradia. 🙂

rebeka33
21. jún 2010

Ahojte babule.
No mňa príšerne nasrali.Skoro ma švihlo. Nikto si nenašiel dneska urobiť mi usg. 😠 Takže zajtra.
A to jej mám volať ráno a 15.30 druhý Dr. .Tak som sa nastavila ,že počkám do pondelka. už nevládzen. 😔
ninocka tebe závidím, ja som svadbu nemala. Bolo viac dôvodov aj keď sme spolu 15-16r. a teraz by som už bola asi v bielych šatách smiešna. 😀 Uži si to. Ja som si dlho neužívala život a teraz to ľutujem. Kedy to presne bude. Mne sa nedalo otvoriť to oznámenie.
leni držím palce na 8 deň som mala len slabučkú čiaročku skôr ducha. zajtra ráno hneď prídem.
Taky radšej 10x na pohotovosť ako mať prúser. Veľmií držím palčeky.
Mirca mala by si urobiť hrubú čiaru za svojím ex, ináč nebudeš môcť ísť ďalej.A len si užívaj tú nudu. Pozri diorík ani nemá čas nám poslať fotečky. No som rada ,že sú O.k. Leni díky za info.
tak pekný večer, zajtra sa ozvem . Dúfam. 😉

rebeca_1
21. jún 2010

@moni19 dnes som mala odbery a zajtra budem mat vysledky. V stredu si ich beriem so sebou. Ukazem ich Stelclovi a nech rozhodne co so mnou )))

rebeka33
21. jún 2010

Nikto si nenašiel čas. ja tiež píšem ako tatár 😀

mircalla
21. jún 2010

@brita ja som brala norethisteron na nacasovanie mrchy pri darcovskych...

@rebeka33 to nas...e.....kurnik....verim, ze si frustrovana, clovek sa nastavi tak, ze vydrzi cakat urcity pocet hodin a teraz toto....otras otras

ale ja fakt verim, ze ak HCG stupa to bude ok

mircalla
21. jún 2010

@rebeka33 a inak ako sa citis? napriklad....bolia ta prsia? ale to sa ma cenu opytat ked ta boleli aj predtyn
no ja ked som potratila HCG slo hned dole (to sa uz opakujem), ale aj priznaky vymizli....de facto okamzite....
verim, verim....

moni19
21. jún 2010

@rebeka33 mna by asi porazilo. Ale súhlasim s Mircallou, že keď Hcg stúpa tak verím. Držím palce.

@rebeca_1 výsledky si určite vezmi. On už bude vedieť čo a ako. Ja na výsledky v OV čakám vždy 10 dni. To máš super, že na druhý deň. 🙂

rebeca_1
21. jún 2010

@moni19 v GPN su rychlo vysledky. Len mala som mat odbery urobene 2.-3. DC a ja som dnes stvrty, ale tak co uz ked bol vikend.

olympia
21. jún 2010

ahojte,
@lenka, držím ti palce, ak budeš zajtra testovať. 😉
@moni, aj tebe držím palce na piatok. 😵
@mircallka, vydrž ešte tých pár týždnov, potom už budeš mať inú zábavu. 😎 A tvoj ex... nechápem, prečo sa tak správa.
@shandy, dnes si mala ešte kontrolu, či už rovno v stredu OPU?
Inak ja som chodila k dr. Macháčovi a tiež som bola nadmieru spokojná, mal výborný prístup, veľmi nám pomohol a nakoniec mi aj ET robil. Inak mi dve OPU a dva UZV robila aj dr. Vitoušková a aj z tej som mala výborný pocit. Takže som si musela pochváliť aj ja tých "mojich". 😀
pozdravujem všetky, tehulky vo finále, držte sa a tiež myslím na Dioríka.

olympia
21. jún 2010

@rebeka ešte som chcela tebe napísať, že verím spolu s tebou, že to bude ok.

ninockaskv
21. jún 2010

baby to mi tu nepiste ani omylom, ze v RF robia zmeny a lekari nemaju cas.. ja mam RF ako zjavenie, ze ked nic ine nepomoze tak tam sa to zadari ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

rebeca, v sobotu 26.6 .. veru, kopa vaznych veci sa bude diat okolo vikendu a cez vikend 😀 a ked stupa, tak hadam len dobre je 😉

leni, silno stiskam prsty.. ja nemam vobec ziadne priznaky, nic ze by ma kde tu pichlo, prsia boleli.. nicovate nic, zase mam taky nejaky zly pocit ☹

ninockaskv
21. jún 2010

jo este som chcela, my sme s chlapom tiez uz dlho spolu 12 rokov, keby nam maly nezomrel, tak tu svadbu asi ani neriesime.. ale som sa potrebovala nejako zamestnat, nemysliet na to ☹ ☹ skor to prezivaju asi vsetci naokolo, ja moc nie 😔 ale tak hadam bude zase dobre, tentokrat vsetko po poriadku, najprv svadba potom mimco 😅

moni19
21. jún 2010

@rebeca_1 ten 4 deň asi nevadí nie? Keď mu to oznámiš.

@olympia ďakujem. Ty si už 14tt. Ako Ti to pekne stúpa. Ja som tiež so všetkými spokojná, len z tých nových som trochu vydesená. 😀

moni19
21. jún 2010

@ninockaskv neboj svadba dopadne dobre určite. A na detičky si poniektoré asi musíme počkať dlhšie. S tým malým mi je to ľúto.

ninockaskv
21. jún 2010

@moni19 tak mi to tam ocekuj, ked tam budeme musiet v jeseni ist, aby to bolo zmaknute .. 😉

svadba bude v poho, dolezite je, aby som bola v kostole nacas aj s chlapom.. vsetko ostatne sa nejako spravi.. som dnes aj chutnala svadobne vino, trosku.. hadam to mrazacikom nevadilo 😖

shandy
21. jún 2010

no teda vy ste toho zas popisali, kto to ma citat? 😀
brita teda v tomto ti neporadim, kedze ja som sa este k ET nedopracovala, ale hadam sa niekto najde, co poradi 🙂
@moni19 to ja som sa zas modlila, ked som tam videla Vitouskovu, ze budem u nej a skoncila som u Barbory 😀 , tak ja verim, ze v mojom pripade ona za nic nemoze, ale uz to ako do dopadlo, spolu s tym, ze Koudy chcel OPU neskor mi dako dava taky blby pocit, ze keby to bolo neskor, mozno....takze nehovorim, ze by som mala proti nej nieco, ale necititam taku tu doveru voci nej. radsej som u toho isteho lekara, ktory pozna nas pribeh aj vie o predchadzajucom pokuse, ako to striedat. Takze teraz uz pre istotu stale zdoraznujem, ze chcem Koudyho 🙂 .
@rebeca_1 ja som potrebovala HP z 2. - 3. DC, takze urcite je dobre ho mat...lieky mi vybral Koudy.
@rebeka33 chudiatko, natahuju ta ako gumu v trenkach, ako by si uz teraz nemala toho dost. ch jaj, verim, ze ked je taky blby zaciatok, koniec bude dobry.
@olympia olycek ja som bola v piatok na druhej kontrole a uz pojdem v stredu rovno na OPU 🙂 . Teda ty uz si riadne popredu, ani sa nenazdame a budes nam rodit 🙂 , ako sa citis? je ti lepsie, ked nie je uz takto teplo? a co tehu nevolnosti?
@ninoskaskv ako pise moni my sme spokojne, len clovek po tych skusenostiach cim presiel ma voci tym novym trosku nedoveru, no.....to je asi pochopitelne. hlavne, ked nemaju pri sebe skusenejsi dozor...inak je reprak super 😵

ninockaskv
21. jún 2010

@shandy veru, to na chvilu spustis z oci a tu sa toho popise.. xixi no ja uz som si pozerala na nete ich stranku, obzerala som koudyho aj stelcla aj toho tretieho .. 😀 a neboj, toto je rok tigra, praje odvaznym a statocnym, rok plny neocakavanych rychlych zmien.. aby si ty este tehu nebola.. bozinku, ten rok tigra asi stale dokola omielam.. ale ja sa na neho spolieham 😀

olympia
21. jún 2010

@shandy, posledné dni mi bolo lepšie, ale teraz je mi zas nagrc. 😝 No hádam to takto postupne mizne, nemôžem chcieť všetko naraz, hlavne, nech je všetko v poriadku. V stredu ti budem stískať palce a verím, že oznámiš minimálne osem krásnych zrelých vajok! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre