Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeca_1
24. júl 2010

@lenka20 ja som taka ista. Do IVF by som najradsej chodila kazdy-kazducky mesiac. Kebyze sa to ale da, vsakze? ))))

rebeca_1
24. júl 2010

@lenka20 mas pravdu.

olympia
24. júl 2010

meno ešte nemáme, ale už nad ním premýšľame. 🙂

rebeca_1
24. júl 2010

@zufalka stvrte IVF, prvy softik.

rebeca_1
24. júl 2010

@olympia to je ina zabava, vyberat meno....

olympia
24. júl 2010

@rebeca_1 to áno, teším sa. 🙂
@lenka20 prajem ti úspešné zotavenie a nech sa myóm zmenší. 😔

julietka
24. júl 2010

@zufalka mozno sa tu budem opakovat, ale ja na znamenia verim, my ked sme boli po poslednom softiku tak naraz v ten isty den sme videli na poli dva bociany, sucasne nam na sklo auta pristali dva motyle a vedla auta nam precvalali dva koniky...mozno to znie teraz ako z rozpravky,ale naozaj sa nam to stalo a to hned na jednej ceste domov, ja som to od zaciatku brala ako znamenie a bola som o tom presvedcena ze to vyjde, ved to by bolo privela nahod v jeden den 😉 podla mna nahody neexistuju 🙂 tak vela stastia
@olympia gratulujem k dievcatku 😉

rikuska21
24. júl 2010

ahojte
hlasim sa po dovolenke a vy ste popislai 20 stran minimalne.
musim si vas docitat.
Rebeca, nech ti utz vyjde oka a mas vela vajok, ja cakam na ms a uvidim ci zacnem papat côostil, alebo este par mesiacov poskusame naostro, zavidim vam to odhodlanie,

som rada ze sa konecne ochladilo a snad uz sa vase babuska nebudu budit n burky

mircalla
25. júl 2010

@lenny71 krasne cislo

baby ja mam uz 4 hodiny konktrakcie, idem do nemocky

julietka
25. júl 2010

mircalka fiiiha, tak to budem na teba mysliet cely den a drzat straaasne moc palciska tebe aj malinkemu, hlavne aby vsetko dobre dopadlo 🙂

tanitta
25. júl 2010

@mircalla drz sa 😉 ..

orsulka
25. júl 2010

@mircalla držim palce ...vela stastia...a tesime sa na Filipka 😉 😉 😉

zufalka....gratulujem k trom fazulkam...pekne sa teraz šetriť, oddychovat a myslieť na pekne veci..... nam po ET nad bytom lietal jeden bocian..no lietal, on vyslovene kružil na barakom.....hoc bol len jeden, bublinky su dve !!!!! tiež sme to brali ako znamenie......takže to vyjde ...drž sa... 😉
@olympia jjjjjjjjjjjjjjjeeeejda dievčatko to bude...gratulujem 😵

mirinda10
25. júl 2010

@mircalla myslime na teba asi sa uz Filipko tesi na svet, drz sa

mirinda10
25. júl 2010

@julietka dala som par fotiek, viac na tomto laptope nemam, musim ist na druhy ,ked budem mat viac casu ale aspon vidite ako Emku statocne krmim

zufalka
25. júl 2010

@olympia super 😀 gratulujem hlavne nech je zdravučká 😀 😀

zufalka
25. júl 2010

@julietka asi mi neuveríš ,ale neviem čo znamenajú koníky,ale aj my sme stretli po ceste domov okrem bocianov aj dva koníky!!!

zufalka
25. júl 2010

@mircalla držím palce,smelo do toho! 🙂 🙂

maticap.
25. júl 2010

@mircalla drzim palce!!! 😉

rebeca_1
25. júl 2010

@rikuska21 dakujem. Ty sa skus rozhodnut podla hlasu svojho srdca! Mas teraz ozaj tazke a smutne obdobie.
Akokolvek sa ale rozhodnes, budem na teba stale mysliet a podporovat ta.
Nase odhodlanie nam nezavid! Ja musim behat len na IVF, inak sa babatka nedockam. )))))

@mircalla drz sa!

julietka
25. júl 2010

@zufalka koniky nic neznamenaju same o sebe 😉 ja som to brala ako znamenie, lebo zo vsetkeho co som vymenovala bol par 🙂 akoze dva koniky, dva motyle, dva bociany.. 😉

julietka
25. júl 2010

@mirinda10 mirindik mala je krasna 😵 okana okata, vyzera ako nas Samco, dobre zivena 😉
Co jej davas papkat a este ju dojcis?

takyna
25. júl 2010

@mircalla držím palce nech všetko máš rýchlo za sebou a teším sa na Filipka 😵

pozdravujem vás všetky, 🙂
@mirinda10 malá je nádherná, riadna baba z nej už pomaly 🙂

my dnes nespíme cez deň od zhruba 11 iba, kuká , na rukách sa nechá vláčiť, občas poplačká, vykaká sa , ale v noci spala pekne celú noc s jednou prestávkou na papanie.

julietka
25. júl 2010

@takyna mala ti ozaj krasne spava, ked len s jednou prestavkou na papanie, to nasi zacali takto az od 9tyzdnov 🙂 mas veru dobru babulku, nech vam to tak aj ostane 😉

takyna
25. júl 2010

@julietka dakujem, to hej zatial je v pohode, ale urcite sa to zmeni..., ona bola aj zltkava , mali sme zltacku II stupen, tak bola spavejsia, to bude asi aj tym

julietka
25. júl 2010

@takyna tak to je urcite aj tym 😉 nas maly bol tiez spavejsi, lebo mal zltacku a stale viac spinkal ako mala 😵

rebeka33
25. júl 2010

mircala strašne držím palce a drž sa moja. Čakáme na fotky z filipka. 🙂

lahhel
autor
25. júl 2010

Mircalla, drzim moc moc palce a tesime sa na fotecky 🙂

avaka
25. júl 2010

@mircalla ,jeej,tak je to tu,drzime palce,tesime sa na Filipka 😉

@olympia ,gratulujem k dievcatku,tak dalsia kocka do party 🙂

@zufalka ,nech sa bublinky krasne drzia 🙂
@mirinda10 ,krasna je Emmuska,spokojnucka.. 😵
@takyna ,veru bilirubin robi svoje.. 😒 ja som stale chodila,ze jeej,preco stale spinka....ale ked pominula zltacka... 😅 ,dufam,ze vam dobre spinkanie vydrzi...U nas je to teraz cez den lepsie ako ked bola mala...klop-klop..

lenka20
26. júl 2010

babule vcera vecer mi prisla sms od mircallky aj s foteckou maleho filipka - je naaadherny velky chlapcek, mal 3,7kg, vyzera ze su obaja v poriadku - Mircallka GRATULUJEEEEEEEEM!!!!!!!!

maticap.
26. júl 2010

@mircalla gratulujem a Filipkovi zelam ten najlepsi start do zivota!!! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre