Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dalida
10. feb 2012

@leamax hlasim sa 🙂 Chcem aj ja patrit do sukromnej temicky. 😉 Moc neprispievam... akosi nemam cas, ale citam si vas a pevne verim, ze cochvila budem prispievat viac... ked sa do toho pustime... predpokladam, ze asi v maji... uvidime podla vysledkov 🙂

naveen
11. feb 2012

@lulu10 cervene vino, vraj kokos a grepy a suhlasim s leamax, urcite sa pekne vsetko zrastlo tak ako sa malo 😉

lukaxxx
12. feb 2012

Ahojte, chcela by som sa opytať ako je to s novými cenami v Reprofite, plati sa pri minimalnej stimulacii tých 8000 CZK za ICSI bez ohladu na počet oplodnených vajíčok, okrem štandardných 13 T CZK?? neviete mi poradiť?
dakujem ..

gerdusha
12. feb 2012

@lukaxxx ,

pokial viem, tak zatial ziadna z nas neabsolvovala ziadne ivf od kedy maju novy cennik...takze asi zatial nevieme poradit, jedine im napisat, su velmi promptni v odpovedi i na otazky podobneho typu.

lukaxxx
12. feb 2012

@gerdusha dakujem, napisala som, tak plati sa asi tak ako doteraz 1 tis. CZK za jedno vajicko 🙂 🙂

gerdusha
12. feb 2012

@lukaxxx
tak potom ale co znamena tych 8000 kc??

staga
12. feb 2012

ahojte, dnes mam take bolesti v podbrusku, nikdy som taketo problemy nemala, myslim ze som nikde ani neprechladla -davam si pozor, mala ste niektora nieco podobne?

svetlana77
13. feb 2012

Ahojky, zienky, viete mi poradit nejaku lekaren, v ktorej by sa este dali kupit ihly do Puregon pen? Inak mali by mi stacit este nejake 2 ks + nemam Orgalutran 2-3ks alebo Cetrotide 3-4 ks. Mate dake prebytky? 🙂

lukaxxx
13. feb 2012

@gerdusha to platí asi pre normálny IVF cyklus.. tam je to asi 26+8 TCZK

bettypo
13. feb 2012

Pri klasickom IVF býva viac vajok a to sa moze stat aj pri minimalke ak je zena nachylna na OHSS. Ak by ich bolo 15 tak by to vyslo na 15000 a to by uz bola ina palka. O svojom pocte ani nevravim

gerdusha
13. feb 2012

@lukaxxx
@bettypo

aha aha...moze byt...

lukaxxx
13. feb 2012

@bettypo no ja dúfam že ich bude tak 5 max.., pri normálnej stimulácii som mala 18 tak snáď to nebude tak veľa ..

piskota77
13. feb 2012

@svetlana77 mam orgalutran 2ks.

piskota77
13. feb 2012

@gerdusha tych 8000 kc je presne tak, ze je to ta najvyssia suma za ICSI. ja som mala 22 vajicok, zlakla som sa tej sumy, ale platili sme 8000 Kc.

gerdusha
13. feb 2012

ja som nikdy viac ako 5 nemala....a to beriem vzdy velke davky hormonov...

piskota77
13. feb 2012

@gerdusha to sa mi len v Reprofite podarilo. Na SK som mala väcsie davky hormonov a bolo to biedne.

gerdusha
13. feb 2012

@piskota77 ,

mne sa aj na svk a aj v Rf podarilo maxim 5

mabumi
17. feb 2012

caute baby, ako je to s cestovanim po ET? ako daleko ste cestovali? nevadi to?
vdaka

rebeka33
17. feb 2012

@mabumi ja som chodila z ke a nevadilo. ale po vklade som radšej ležala na zadnom sedadle a čítala som knihu 😀

v555
17. feb 2012

@mabumi ja som po ET stále ležala vzadu v aute a väčšinou prespala celú cestu ale to som cestovala vždy z Martina,teraz to bude z Brna a verím,že prespím aj to 😀 😀 😀 😀 😀

mabumi
17. feb 2012

@v555 a kedy ides na vklad? drzim palce 😉
@rebeka33 ty si cestovala aj po tom uspesnom vklade z ktoreho mas Simonku 😵 ?
to som rada 🙂
dik

v555
17. feb 2012

@mabumi okolo júna- júla ešte neviem 😀

rebeka33
17. feb 2012

@mabumi ja som nbola v Brne 2x a 2X som bola tehu. Len ja som mala MA. A jasné,že Simi je z RF. 😀

sneznicka
18. feb 2012

@lukaxxx Ahoj, mne zobrali v Brne 2 vajicka a platili sme 13 000 Kc (OPU a vklad) + 2 000 Kc (ICSI) + 4000 Kc (krvne testy za obidvoch). Takze celkom rozumne, netreba platit take palky ako u nas, kedze mne uz poistovna aj tak nic nepreplati (som uz po 4 IVF)

bibi24
19. feb 2012

@sneznicka a vysledok? Akurat cakas? Joj, daj vediet 😉
A este som sa chcela spytat, ake krvne testy? Na co?

gabinkaa
19. feb 2012

@mabumi ja som naposledy po ET sama šoférovala, lebo som bola sama, mm nedostal voľno, no a teraz výsledok plačká v postieľke a nedá sa utíšiť 😵 😵 😵

staga
19. feb 2012

@sneznicka my sme platili 1100€ a mala som 13 vajicok ale bohuzial neuspesne

moja72
19. feb 2012

@sneznicka my sme boli na 1.IVF na Slovensku a keďže ďalší pokus by sme šli už ako samoplátci zvolili sme RF. Tam sme boli 2x a na jar sa chystáme tretíkrát, tak dúfam že budeme úspešnejší. V RF som mala prvýkrát 13 vajíčok a druhýkrát 8 vajíčok a oba razy sme platili cca 30500 CZK.

moja72
19. feb 2012

@gabinkaa gratulujem k malinkej Aničke, hlavne nech je zdravučká a robí vám len a len radosť 🙂

lukaxxx
20. feb 2012

@sneznicka a ako si dopadla pri tomto ivf?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre