Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
25. apr 2012

@zarabono ozaj moze sa na to alkohol? 😅

zarabono
25. apr 2012

@lulu10 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jasne,napis a jasne,mozes a hlavne to cervene pi 😀

lulu10
25. apr 2012

@zarabono no vidis to budem, to mam dve muchy jednou ranou, aj opicu aj sliznicu 😀 😀 😀

rebeka33
25. apr 2012

@zarabono no a ty máš už 31tt, to je len pekné číslo. nemám čas prispievať,ale semtam vás počítam. Malá je anielik, mám ju za odmenu, ale väčšinu času venujem jej a ked spí tak varím pratám ,perie no proste žienka domáca. 😀 Držte sa uživaj si potom bude ešte menej času 😀 pozdravujem všetučky.

zarabono
25. apr 2012

@rebeka33 tak to je super,ze je mala taka dobrucka.hod nejaku fotku 🙂

kukulik30
25. apr 2012

ahojte, hlasim sa konecne z domu...vsetko ok, odber prebehol bez problemov, vybrali 8 oocytov, z toho 6 je zrelych a 1 nejake M1, ale ze to do zajtra uvidime, zatial je v hre 7 oocytov, ako vravela Kurecova 🙂
akurat som troska v soku, lebo sme dostali aj papier s odhadom platby a tam ceny v € a teda uplne ine, ako v CZK, tak neviem, idem napisat Koudelkovi mail, ze ako teda, tam je to 1740€, a nie je PK este zaratana...to je dost velky rozdiel, mi az do placu bolo z toho

kiara15
25. apr 2012

@kukulik30 ahoj mozem sa spytat ci si mala soft alebo normalne ivf??a aka bola cena ceskych ?,

kukulik30
25. apr 2012

@kiara15 mala som soft...
a cena v ceskych je 13000 CZK
a my v Eur mame 800€

melisska
25. apr 2012

@kukulik30 moja zlata🙂 vajicka pekne🙂 a ta cena zaujima aj mna tak prosim ta napis co ti koudelka odpisal. Oddychni si. Paaaaaaaaaaaaaaaa

kukulik30
25. apr 2012

tak pk je vraj v cene softu, tak preto tam nie je zaratana...uz som pochopila

kukulik30
25. apr 2012

@melisska uz som mu napisala mail, dufam, ze to bol len omyl ☹

melisska
25. apr 2012

naozaj je to vela v eurach :( to asi nepojdem

kukulik30
25. apr 2012

@melisska ale baby slovenky to maju v ceskych korunach, aspon co tu pisali...podla mna sa sekol dufam, ze sa to vyriesi, lebo s touto sumou sme neratali vobec

kiara15
25. apr 2012

@kukulik30 teraz som stoho jelen a ty si pisala ze 1740eur to preco?? Tak ja si radsej zamenim na ceske a budem platit tak 😉

melisska
25. apr 2012

Dufam aj ja, alebo je hned dobre povedat ze platime v ceskych korunach

melisska
25. apr 2012

@kukulik30 ale este ste neplatili,vsak

melisska
25. apr 2012

na minisoft jeto velmi vela

holly74
25. apr 2012

@kukulik30 ahoj, fúha, tak daj vedieť, čo Ti odpíše...my sme sa ho na prvej konzultácii pýtali, či sa na nás vzťahuje cenník v eurách, alebo v českých korunách,a povedal že cenník v eurách. A nebol schopný pochopiť, že sú v tom veľké rozdiely a furt sa nás snažil presvedčiť, že to nie je toľko, koľko hovoríme to ale ťažko sa to tam rozoberalo, keďže sme nemali pri sebe kurzový lístok .... No a hlavne som sa nikde nedopátrala akože PREčO by sa na Slovákov mal vzťahovať iný cenník...
Ozaj, kočky, v RF sa nepodpisuje pre ivf žiadna zmluva? Vopred? To na človeka čaká takýto šok na záver?
Kukulík, a blahoželám ešte k peknej úrodičke...

kukulik30
25. apr 2012

@kiara15 ved aj my mame ceske doma, este nieco domenim a taks me boli nachystani

@melisska platit sa bude po vklade v pondelok

kukulik30
25. apr 2012

@holly74 no praveze my sme sa bavili stale v ceskych korunach , aj cennik nam dal cesky , kde nam skrtal sumy

melisska
25. apr 2012

@melisska viem neplatili to bol len odhad

melisska
25. apr 2012

@kukulik30 tak potom ked vam dal cesky cennik musi to byt v ceskych cennach a vyriesi sa to🙂

kukulik30
25. apr 2012

@melisska no len dufam, lebo teraz, ked vidim , co pise @holly74 , tak to potom nie je spravodlive, sak baby platili v ceskych

melisska
25. apr 2012

a kde je cennik v eurach?

melisska
25. apr 2012

@kukulik30 to nieje,a ja tam za taku sumu asi nepojdem je to vela

kukulik30
25. apr 2012

musis si kliknut na EN a tam pricelist s cenami http://www.reprofitinternational.com/upload/132...

holly74
25. apr 2012

@melisska vieš ako som ho ja našla? dala som si ich stránky v angličtine a tam bum celkom iný cenník...proste nie české koruny prerátané nejakým normálnym kurzom na eurá, ale úplne iné ceny...

kukulik30
25. apr 2012

@holly74 ano , to nie je preratane kurzom, ale fxne dane ceny a ovela vyssie...ja si jednoznacne beriem ceske koruny a platit budem takto

gerdusha
25. apr 2012

ahojte baby,

pozeram tie cenniky na RF stranke...a NAOZAJ su tam velmi rozdielne ceny v Kc a v €....je tam 13000 Kc, co predstavuje pribl. 520 € ....a v cenniku v € maju napisane 800 €...a to teda je uz JOOOO rozdiel, dokelu!!!!

som zvedava, co @kukulik30 odpise koudelka

melisska
25. apr 2012

no 800 a 7 vajicok 350 to je 1150 a co este

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre