Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
23. jún 2014

Baby no neviem! Mamatest-//, rapiclear-/! Teraz co?? Och jooj:(!

ludinka
23. jún 2014

@zibi ja verim ze uz sa to musi podarit aj tebe.....a aj si sa nejako liecila na tie NK bunky ci ako si nakoniec dopadla? ani neviem..
ja sa este moc netesim ...casu dost

melisska
23. jún 2014

@zabka1124 mamatest , jupíííííííííííííííííííííííííííí

ludinka
23. jún 2014

@zabka1124 ved ja vidim // na oboch....ci ako 😕
podla mna to je dobre 🙂
kolko mas po ET?

zabka1124
23. jún 2014

@ludinka
@melisska jaaaj babenky ďakujem, normalne sa bojim, ci ano alebo nie!! Uz len vydrzat!

ludinka
23. jún 2014

@zabka1124 urcite s tam nieco deje 😉 bude to dobre neboj, kedy mas termin testovania RF testom?

sona_fit
23. jún 2014

@zabka1124 Mne sa zdá že aj na tom hornom teste ja slabý duch. Podľa mňa - raňajší moč to istí 🙂))

donatela
23. jún 2014

@zabka1124 na tom fialovom je to jednoznacne!!!! A na tom druhom tusim tien... Ale pozeram to len na telefone. Na compe by som asi videla viac. Je to tam!!!! Uzasne! Tesim sa moja moc moc!!! 😀 😀 😀
Uz som bola ako na ihlach. Aj smsku som ti uz pisala🙂
Baby, aj ja by som chcelaaaa....

zibi
23. jún 2014

@ludinka neviem ake ich mam teraz

dalida
23. jún 2014

@zabka1124 na rapide vidim dusik 😉

tinkatinulka
23. jún 2014

@gaga83 ahoj dlho si sa neukazala ako sa ma malicka?

sarasota
23. jún 2014

@speranza1 je mi to strasne luto tak velmi som ti to priala ale ty sa nevzdas ja to viem .Matejko posiela pusinku a srdecko na ubolenu dusicku . 😲

hencidlo
23. jún 2014

@speranza1 mojko co to citam ☹ booze tak som v to verila 😒 a bola si aj na krv? Kurnik preco je to tak, no nemohlo by sa to stastie unavit a sadnut si uz aj na nas... 😅

rebeka33
23. jún 2014

@zabka1124 rapidky su otras ,nekupuj lebo ta vystresuju. Teraz si kup len mamatesty ,aby si videla ako tmavnu 😉 . Teraz odskusane dobre su aj gravitest 3v1 su presne ako mamwtesty. Gratulacia tesim uz 3 //,ked dobre pocitam. Len speri je mi velmi luto 😒

lienka_1
23. jún 2014

@zabka1124 Ja vidim ducha aj na tom hornom 😉

janedoe
23. jún 2014

Nuz dnes 14 den po IUI, test biely a ide sa setrit na IVF 😒 A tak som s malou dusickou verila, ze to klapne 🙂

rebeka33
23. jún 2014

@janedoe je mi to luto. Tak sa snad podari ivf.

rebeka33
23. jún 2014

@zabka1124 ktory je to den?

zabka1124
23. jún 2014

@ludinka
@sona_fit
@donatela
@dalida
@rebeka33
@lienka_1 babenky ďakujem! Zajtra mam testovat , tak skúsim Rf test (20tkovy)! Ak to vyjde, taaak to bude znova zazrak!
@speranza1holka taak moc mi je to luto:(, a tak som verila, ze to tentoraz uz na 100% vyjde! Kua ten zivot je ale pekna svina:(!!! Zlaticko drzkaj sa, urcite to raz vyjde, ci uz budete mat svoje vlastne alebo sa rozhodnete adoptovat, budete skveli rodičia! ! Prosim ver ze raz budes maminkou!!!

@janedoe je mi to luto, ze to nevyšlo, nabuduce to vyjde

zabka1124
23. jún 2014

@rebeka33 dnes 11den po vklade

evicka46
23. jún 2014

@zabka1124 to si vydržala čakať do toho 11 dna alebo si testla aj skor ja som 4 den a už ma to ťaha testnuť ale viem že ke to ešte skoro.

dalida
23. jún 2014

@evicka46 tak to budeme testovat spolocne... ja som piaty den po ET. Vklad sme mali 18...

korenka17
23. jún 2014

@zabka1124 jednoznačne si s nami tehulkaaaaa!!!teším sa moooc,blahoželám,ja som nemala doma mamatest,ani nemám,žiaľ,dnes som bola zas v inej lekárni a nemali ho,sila...takže mám doma len rapiclear a ten z RF.Zajtra ráno testujem,dúfam,že bude silnejšia,potom volám doktoríka na krvičku a sono.
Tak dávaj na seba pozor!

evicka46
23. jún 2014

@dalida hurááá sa tešim že budeme spolu testova no ja som po 19.6. 1x et a Ket 2x aj teba to tak taha?

donatela
23. jún 2014

@rebeka33
@korenka17 aj ja som kupila rapiclear, tie kazetky. Vzdy mi ukazali, ked bolo co... Ale je pravda, ze ja som nestovala vzdy neskor a z ranneho mocu... Kedy ja sa odvazim? Dnes som mala raz trosinku zahnedkany zvysok utrosu na vlozke, tak sa obavam, ci nie je po radosti...:(:(? Som 6d po et...

dalida
23. jún 2014

@evicka46 ano, tahaaaaaaaaaa. 😀 Snazim sa byť v poho... len je to velmi tazke... V Brne je to nas treti pokus.

korenka17
23. jún 2014

@donatela ešte nezúfaj,je to skoro a to sa možno uhniezďuje drobáčik,ešte počkaj aspoň 4 dni 😵

dalida
23. jún 2014

@evicka46 kolko bubliniek ti vlozili? Nam jednu XB. Kvoli hroziacemu OHSS nam lekar neodporucal viac... verime mu, nic ine nam neostava... No... a ide sa hajat. Zajtra sa urcite ukaz... sa tesim, ze sme na tom casovo takmer rovnako

dalida
23. jún 2014

@donatela šiesty den je priskoro robit zavery. Krasne sa to tu rozbehlo... Verme, ze budeme pozitivne. 😉

evicka46
23. jún 2014

@dalida Tak ja som po prvy krat mala to iste ako ty hroziaci OHSS a tiež mi dali len jedno a teraz mam 2 mrazačikov.Ok tak zajtra dobru noc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre