Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka20
12. jún 2010

lenny anopyrin vysadit, on by sa mal brat az po punkcii, lebo moze zvysit krvacavost pri zakroku, takze az od punkcie... aspon ja som tak mavala...
mircallik este mi nieco pekne vyvesti ked sa ti teraz predpovede plnia 😉 😵

mircalla
12. jún 2010

oki doki....tak tipujem na den 5 minimalne 5-6 blastocyst....cize aj mrazacikovia budu

brita
12. jún 2010

lenka20, super, drzime palceky na pondelnajsi ET. 😉

lenka20
12. jún 2010

jeeej, no to by bolo mircal 😉 tak som zvedava, ci ti to vyjde 😝
britus dakujem 😉 aj tebe sa to uz blizi, prajem ti minimalne tolko isto embryi 😉 😵

moni19
12. jún 2010

Ahojte,
Lenka parada, pekne pokrašujete. Držím palčeky. 🙂

Zuzlík, tak ešte 2 v 1? Tak je to dobre. Som zvedavá, kolko bude malinka vážiť, keď sa narodí. 😵

Shandy, už picháš? Tak nech pekne reaguješ. 😵 Držím palce.

Pozdravujem aj všetky ostatné.
Pekný večer.

moni19
12. jún 2010

A ninočka, gratulujem k svadbe. Krásne starosti. 🙂 😵 😵

gabika24
12. jún 2010

Ahojte, najskôr srdečná gratulácia diorke 😵
Leni, kráááásne embryšteky, tentokrát to vyjde 😵
Všetky zdravím, držím palce, aj keď neprispievam, lebo pri našich drobcoch vôbec nestíham, aj tu vidím nové tváre (pre mňa 😀 ), ale pozorným okom sledujem 😉
Zuzlik, takže vy sa ešte držkáte? Ninka bude teda kráááásna baba veliká 😉 - ale neboj, kamoške vraveli, že bude malá vážiť viac a nakoniec toľko nevážila, u nás boli odhady pre malých menšie a boli veľkí (na to, že sa narodili mesiac skôr).
Držte sa, všetky 🙂

rikuska21
12. jún 2010

Dakujem vam velmi pekne za odpovede, velmi mi pomohli v rozhodovani.
Este jedna otazka, pisala som maila uz pred 5 dnami nikto nereaguje, neviet nejaky iny kontakkt aby som sa mohla objednat a kolko sa asi caka ??? Ci by to uz mohlo eventuelne byt ten soft aj v auguste, drzim valm palce a

dakujem

mircalla
13. jún 2010

rikuska urcite si radsej zavolaj ale pisat mail. objednaj sa na konzultaciu na doleuvedenom cislo, ta je zadara. maily su fajn az neskor pre priamu konzultaciu s lekarom, mne dal napriklad stelcl priamy mail na neho a vzdy odpovedal maximalne na dalsi den. ak si pisala na nejakyy vseobecny mail, moze to trvat dhsie

www.reprofit.cz, cislo je +420 543 516 001

toto cislo je na recepciu, tam sa objednava na konzultaciu. ak smiem odporucat, tak sa objednat k Dr. Stelclovi alebo Koudelkovi. stelcl mne osobne vysiel vo vsetkom ustrety. teraz bude dovolenkove obdobie, ale myslim, ze august by nemal byt problem

shandy
13. jún 2010

ahojte dievcence 😵
mircallka ranne vtaca? 😀
zuzlik tak nakoniec predsa asi cisarsky? no bambulka pekne rastie. zuzlik nemyslim, zeby to bolo tym euthyroxom 🙂 , tak ale uvidime kolko bude nakoniec, ked tie ich odhady sa niekedy dost lisia 😀
lenny hej, telefonovala si, ja som myslela, ze si to pamatas, lebo sme sa o tom aj neskor bavili, no ale tak to asi tou narkozou 😀 😀
leni kraaasne sa drzia tie tvoje embrijka, to bude deti ako smeti 😵 😵 😵 😵 😵 , tak zajtra cakame spravicky 😵
ja beriem anopyrin stale, 50 mg aj pred OPU a mam ho vysadit len pocas krvacania, inak ho mam brat stale. a mozem povedat, ze po OPU ziadna krvicka, ani N....
moncurik, dakujem uz vcelickujem, v stredu idem na UZV tak uvidime, co bude za urodu 🙂
rikuska, je mi luto, co sa ti stalo 😔 🙄 a vies aj co bolo pricinou? ja by som si mozno na tvojom mieste vypytala od OPU nizkomolekularny heparin, ked mas nabeh na OHSS....
peknu nedelu babulky..

mircalla
13. jún 2010

jaj shandy....v 8. mesiaci ten spanok nic moc. ta lonova kost boli menej, ale sand 4-5 krat za noc chodim cikat, moc sa nemam ani z coho unavit (este k tomu spim aj poobede) a ono sa dost tazko dycha aj, hlavne v tomto teple....

rebeka33
13. jún 2010

Ahojte babule, mi ešte do stredy bez netu ,tak len na skok.

Diorka gratulujem a prajem veľa zdravíčka a radosti. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Si super.
čakáme na správičky a fotočky.

shandy prajem úspešnú stimulku a dobrú prípravu.
moni fajn prehováracie vlastnosti, ja by som to vzdala a odišla. Tak nech ti to pomôže.
Ninoška tak ti to máš veselé svadba, ket tak nech je to úspešné a pridaj potom fotky aká si bola fešanda. 😉
lenka super embryá, vy budete mať ale detí. 😀 Koľko plánuješ vkladať?
rišulka bože v takých tt, ja som myslela ,že keď prejdem cez 12 tak som v poho. Je mi to Lúto. Ja som mala tiež vždy ohss a to bol jeden z motívov na Brno a po softe som bola o.k. Brala som colstil a puregon 100, čo bolo o viac ako polovici menej. Brno vrelo odporúčam. Treba im povedať z čoho máš strach a oni ti určite stimulku prispôsobia.
Musím končiť, peknú nedeľu. 🙂

julietka
13. jún 2010

ahojte zienky 🙂 asi cca 2tyzdne som bola bez laptopu a co to citam cerstva sprava diorik ma uz deticky 😉
diorik srdecne gratulujem k detickam a zelam vela vela zdravicka a aby ste boli co najskor doma 😵

taky drzim palce, aby vsetko dopadlo co najlepsie a aby vsetko prebehlo bez komplikacii 🙂

nasi drobci absolvovali prve ockovanie, chudatka revali ako tury, strasne mi ich bolo luto, najradsej by som ich ukradla a utekala s nimi prec..

tehulkam gratulujem a maminkam tehulkam drzim palce nech vsetko dobre dopadne, snazilkam zelam vela vela trpezlivosti 😵

nalala
13. jún 2010

Dievcata, na zajtra o 9.00 mam naplanovanu moju prvu punkciu.
Prosim vas, ako to tam prebieha? Staci tam byt hodinu dopredu? Kolko to cele trva?
Dakujem.

moni19
13. jún 2010

Ahojte dievčatá,

Julietka, viem si predstaviť Tvoje pocity. Najradšej by si to odtrpela za nich čo? Mne tiež take veci rvu srdce. Drobci zlatí. 🙂 😵

Rebeka ja som tiež take trdlo, čo sa nechá vždy odbiť. Ale po druhom potrate sú už 2 roky a nič sa nedeje, tak som skúsila psie oči. Veď maximálne, by mi ukázala dvere. 😀 😉

Nalala, mi sme prišli pred punkciou asi pol hodiny. Sa nahlásiš, vezmu ťa na izbu, prezlečieš sa do trička dlhšieho ktoré si donesieš sebou a potom pre Teba príde sestra. Moj manž. bol všade so mnou, lebo sme tam boli sami. My sme boli na 8.30.
Trvá to asi 15-20 min. Je to v pohode, neboj. Držím palce. 🙂 😉

Pozdravujem všetky, pekný večer.

rikuska21
13. jún 2010

Dakujem opät za rady a odpovede

, ja osm si pichala fraxiparine uz od stimulky, mam mutaciu krvi heterozygot,
na pitve sa nic nezistilo, nevedia preco sa to stalo, vlastne nam nic nepovedali, nase zdravotnictvo
Mircalla, dakujem za kontakt zajtra zavolam, a tiez sme mali termin 16.8, dokonca 1 sancek sa mi narodit tiez 7.8. bohuzial zomrel, ked mal 6 rokov

tak skusime to asi do tretice, ak naberiem sil a odvahu
krasny nedelny vecer

mircalla
13. jún 2010

rikuska, ja viem:((
kocky, pozvala som rikusku tu ku nam, pozname sa davnejsie cez IP. chce skusit reprofit, ma chudatko strasnu smolu v zivote prezila si velmi smutne veci

julietka, neuveritelne, ze drobci maju uz 4 mesiace, ved nedavno sa narodili....

maja2
13. jún 2010

Dievčatá vy tu máte veľa skúseností. Môžte mi poradiť, koľko buniek má mať trojdňové embryo. Moje má len 4 bunky, je to málo, že? Je jediné, čo mi zostalo, mám si volať znovu v utorok, či sa vyvíja ďalej v PK. Obávam sa najhoršieho. Koľkobunkové embryá vám vkladali po PK? Ďakujem za odpoveď.

mircalla
13. jún 2010

maja, teraz neviem ci ratas aj den oplodnenia. napis radsej datum prosim

mircalla
13. jún 2010

myslim datum kedy bolo vajicko oplodnene

maja2
13. jún 2010

mircalla - vo štvrtok som mala OPU. v piatok ráno mi povedali, že z 5 vajíčok sa oplodnili 3 ale že správne sa delí len jedno. a dnes mi povedali, že to jedno má 4 bunky a trojkovú kvalitu. čiže dnes je tretí deň po OPU. Oplodnené bolo vo štvrtok.

mircalla
13. jún 2010

:( no je mi luto....dnes by malo mat 8 buniek. este keby malo 6, tak je sanca, ze sa vzchopi, ale 4 bunky su malo. sanca je, ale malicka
mrzi ma to

nalala
13. jún 2010

@moni19 DAKUJEM pekne za odpoved

maja2
14. jún 2010

mircalla - ďakujem ti za odpoveď. Ja som si to aj tak myslela, len som to chcela mať od niekoho potvrdené. Potom nechápem, prečo ho dávali do predĺženej kultivácie. Len aby som viac platila? Achjo.

mircalla
14. jún 2010

no nechapem ani ja, ked bolo len jedno vajicko.
a v ktorom CAR si bola?

mircalla
14. jún 2010

no niekde sa zrejme musis vopred rozhodnut ci predlzenu ani alebo nie, tusim som to v jednom CAR tiez tak mala
v reprofite sa to riesi az na 3. den podla aktualneho stavu vajicok

rikuska21
14. jún 2010

mircalla, preco tak skoro hore, ty chodis do prace???,

vdaka za podporu, velmi

volala som do reprofitu a som objednana k Stelclovi na 30.6.o 13 h, tak a idem znovu do toho

mircalla
14. jún 2010

super...stelcl je jednotka....dobra volba
ah rikuska, zle spim....vela chodim na wc, teplo mi je a nepohodlne....naviac najprv mi tu vcera v noci nejaki pubertaci vykrikovali pod oknami a potom bola burka, takze noc bola fakt otrasna

zuzla80
14. jún 2010

Lenik dnes veeeeľa, veeeľa šťastíčka na transfere, krásny zážitok s krásnymi embryjkami prajem 😵 😵 😵

Rikuska mrzí ma, že máš takýto ťažký osud, raz sa to musí aj na dobré obrátiť. Držím ti palce, aby ti v Reprofite nielen pomohli, ale hlavne ti prajem, aby ťa už v živote takéto smutné udalosti nestretávali...

Takynečka ty sa ako držíš, ešte ste pokope, či už nebodaj na svete?
Julietka no vitaj, vitaj, rada ťa tu opäť vidíme. Malé zlatíčka, toľko plačkali, aspoň, že to máte už za sebou. Ja by som niektoré očkovania zrušila, malo by to byť na dobrovoľnej báze...
Shandy jééj a ja som akosi nepostrehla, že ty už vo veľkom stimuluješ, tak thuj thuj thuj krásne vajucha prajem a potom krásne embryjka, krásne tlustučké // na teste a úspešné tehuľkovanie 😵

Baby ja som sa vás chcela opýtať, tie čo ste boli na cisárskom - ako to prebieha, to sa najprv prepichne plodovka a až po jej odtečení sa robí cisársky, alebo to sa ani nerieši? A kedy ste začali krvácať ešte v ten deň ako vám cisársky urobili? Zrejme ste boli aj cievkované však? Neviem, čo môžem očakávať, prípadne na čo sa pripraviť, ak sa vám niektorej chce napísať mi, ako to prebieha budem rada - môžte prípadne aj do IP...

tanitta
14. jún 2010

ahojky..
chcem vas vsetky pozdravit 😉 a povzbudit nove kocky...ale aj vytrvalkyne 😉
lenku sme prestastie popluvali live 😵 takze dnes velky den D 😉 ...
drzrte sa
@zuzla80 ja viem ze cievkovali sekundova zalezitost 😎 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre