Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
29. mar 2011

@maticap. ďakujem, nič iné si ani neprajem, len Teba nasledovať 😉

cecil36
29. mar 2011

@lulu10 IMSI zvecsenie spermie pomocou super citliveho ikroskopu na zistenie jej DNA. Inak nam povedal, ze to stoji cca 60.000 czk, ale neviem ci som neprepocula sumu 😠
@luly3 v nedelu idem na OPU 🙂

luly3
29. mar 2011

@rienok no čo už máš drobcou u seba 🙂 🙂 🙂 teraz len nech
sa pekne udomácia 🙂

gabinkaa
29. mar 2011

@cecil36 tak budeme držať palce, aby bola veľká a hlavne kvalitná úrodička 😉 😉 😉

rienok
29. mar 2011

@luly3, @martini, @gabinkaa, @cecil36, @ninockaskv, @maticap, @tinna13
poslušne hlásim, máme doma dvoch nádherných 8-bunkáčov jednotkovej kvality 😵 😵 😵 a neuveríte transfer mi robil Stelcl, mala som šťastné zelené ponožky a odteraz už len biele spodné prádlo 😀 pekne ste mi to pričarovali potvorky 😉 . Dakujem no a teraz si idem prečítať čo ste všetko popísali

luly3
29. mar 2011

@rienok supeeeer 😉 teraz len pekne odpočívaj 😉

ninockaskv
29. mar 2011

@rienok tak nohy hore ... hold, zelene ponozky su zelene ponozky, tak nech ti este donesu kompletne stastie 😉

rienok
29. mar 2011

@ninockaskv , @luly3 už aj idem odpočívať len som si to tu musela prečítať
🙂 @ninockaskv to s tou prerábkou ... my sme pred 2 rokmi robili elektriku uff ešte teraz mi je zle, trvalo to 2 mesiace lebo majster ochorel 😝 . No a teraz sa ideme púšťať do finálnej fázy ... vyrúbať 1 priečku, prehodiť dvere, nová kuchyňa a kúpelňa ... vyzerá to že nám nestačilo začiatok 02.04. 😅
@maticap blahoželám k srdiečku 😵 😵 😵

tinna13
29. mar 2011

@rienok som rada, ze to malo taky idealny priebeh a este aj doktor bol ten ktoreho si chcela 🙂 . teraz si uz tehotna, vela oddychuj a setri sa, aby sa bublinky poriadne zavrtali.TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lianka7
29. mar 2011

@rienok Jeeej,supeeer,tesim sa a drzim prsteky,posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

gabinkaa
29. mar 2011

@rienok paráda, vynikajúci výsledok, takže ďaľšia tehulka na obzore, teraz pekne oddych a šetrenie sa nech majú bublinky pokoj a pekne sa zahryzkávajú 😵 😵 😵

maticap.
29. mar 2011

@rienok dakujem 😉 . Ale ze Ty mas peknu urodicku! 😵 Tak nech sa drobci na najblizsich 9 mesiacov poriadne zahryznu a nepustia!

martini
29. mar 2011

@rienok noo jaa som too veedela... Ved som ti písala, že jeden bude 8 bunkac a druhy ho dozenie ;) taak saa teším s tebou a opatruj sa.

rebeka33
29. mar 2011

ahojte . samé dobré správy. Nevládzem to síce všetko dočítať, ale veľmi sa z vás teším.
@rienok som rada,že zelené ponožky pomohli. osembunkáče sú veľmi nádejné. Držím ti veľmi palce. a tiež posiela TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵
@maticap gratulujem k srdiečku , šetri sa a oddychuj, teraz je to dôležité. Krásny pocit. 😵
@luly3 gratulujem a fraxiparín určite pomôže. Mne aspoň zatiaľ pomáha.
@cecil36 dúfam,že sliznica dorastie. Mne pomohol ženský čaj s alchemikou a červené víno. Vraj pomáha aj čili ,ale ja to nemusím.
@vrabček24 opýtaj sa určite na názor v RF. bežný gyn. nie sú až taký odboníci. Vieš, IVF má len 30%. Možno ste mali proste len smolu.
@stela75 určite nemajú váhový limit a 15kg nie je strašné.
naozaj tento rok vyzerá vhodný a dúfame,že bude aj plodný. Mám z vás veľkú radosť. 🙂 🙂 🙂

stela75
29. mar 2011

@rienok SUPER!!! 8 bunkove male klbocka - gratulujem! Teraz oddych, ziadna panika! A op 10 dni chceme mat 2 ciarky!
😀

martini
29. mar 2011

@rienok k tým dvom čiarkam o 10 dní, ešte dopĺňam, že sú POVINNÉ!

martini
29. mar 2011

@tinna13 takže ja idem na skríning 26.4., teda týžden po tebe. budeme si držať prsty.

tinna13
30. mar 2011

Dobre ranko, dlho nikto nezaktualizoval tabulku, tak som sa pokusila. Neviem ci dobre, ak nie tak sa opravte alebo doplnite

PREDSTIMULANTKY:
callex
falin
stela75
ninockaskv
lulu10

STIMULANTKY
cecil36-OPU 3.4

ČAKATEĽKY:
gabinkaa-ET 26.3, vlozene 2 bublinky, caka na vysledok
rienok-ET 29.3,vlozene 2 bublinky, caka na vysledok

TEHULKY:
rebeka33 -
pikha -
shandy
violoncielka
modra
tomka12
tinna13-prenatalny screening 19.4
martini-prenatalny screening 26.4
maticap
lianka7
luly3-najcerstvejsia tehulka

MAMIČKY:
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
dior
mircalla

tinna13
30. mar 2011

@martini ano budeme 🙂

luly3
30. mar 2011

krásne ránko 🙂 🙂 🙂
poslušne hlásim čiaročka zasa zosilnela 😉
@tinna13 😀 😀 😀 že najčerstvejšia 😀 😀 😀

maticap.
30. mar 2011

@rebeka33 dakujem a ten setriaci rezim tusim zahajim cim skor, aj ked nejako extra nebyvam unavena, no v praci je to sem - tam narocnejsie. A pri mojej cholerickej povahe - hned som nastvana.... 😵
@luly3 supeer - len tak dalej! 😉

tinna13
30. mar 2011

@luly3 🙂 🙂 🙂

tinna13
30. mar 2011

@martini ty mas nejakych mrazacikov a prisla ti uz nejaka faktura za zamrazenie?
mne este neprislo vobec nic. ked som tam volala tak mi povedali, ze mame 3 mrazacikov. potom som pisala aj Stelcovi, ze som nedostala ziadne info ohladne mrazacikov a ani fakturu, a on ze to teda pourguje. ale stale nic, tak neviem

gabinkaa
30. mar 2011

@luly3 úžasné, tak nech len silnie 😀 😀 😀 ideš aj na krvičku?

luly3
30. mar 2011

@gabinkaa neviem či pôjdem na krvičku možno podla toho čo mi
povedia keď budem volať do RP alebo podla toho či budem nervózna
s toho alebo nie 😀
inak dnes ma bolí hlava ☹ ☹ ☹
@tinna13 jéééj ty máš ešte 3 súrodencov 😀 😀 😀 ja nemám ništ 😠

tinna13
30. mar 2011

@luly3 mne tiez napisali do papierov, ze staci tehotensky test a na krv mam ist iba vtedy ak teh. test bude negativny.
ale ked som v dany den volala vysledok teh. testu tak sa ma sestricka opytala aj ake som mala hcg a ze mam ist aj na krv a zavolat im.

tinna13
30. mar 2011

@rienok a prosim ta kde ti robili geneticke vysetrenie a platila si za to nieco, dakujem

luly3
30. mar 2011

@tinna13 oki tak skočim a myslíte že môžem ísť aj zajtra už????to som
10 deň

luly3
30. mar 2011

nie pôjdem v pondelok a utorok im zavolám 😀 😀 😀 lebo že sestrička
mi povedala že krv budem vedieť až na druhy deň 😠

tinna13
30. mar 2011

@luly3 neviem, myslim, ze by si mohla, len im povedz, ze je to hodnota z 10 dna po ET, ja som bola na 12 den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre