Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ninockaskv
27. máj 2011

@rienok.. no tak dufam dufam dufam,z e tam budu v utorok .. ved uz by na vas stastie sadnut mohlo?? 😵 😵 😵

rienok
27. máj 2011

@ninockaskv no veru mohlo 😵 😵 😵

leamax
27. máj 2011

@rienok a ved aj sadne, veru sadne. necitis - ved uz sada pomaly 😵 😵 😵

gabinkaa
27. máj 2011

@rienok to je záslužná práca tie vecičky, ja by som tiež nejaké dostala po malej Simonke, len aby to tentokrát vyšlo, takže pokušitelia Ťa s testíkovaním nenalomia? 😀 odoláš statočne, inak zvedavých pokušiteliek je tu veľa,
dúfam, že sa teraz šťastíčko unavilo a sadlo aj na vás a v utorok objavíš krásne dve // 😉

rebeka33
27. máj 2011

@lulu10 nie v rf, to ešte tu v Ke ked sme sa snažili prirodzene. Ale nikto tomu nevenoval veľkú pozornosť. tak neviem prečoí teba plašia, no možno to máš horšie alebo iné.

rienok
27. máj 2011

@gabinkaa ostáva nám veriť 😵 😵 😵 tie vecičky mám v skrini už 2 roky 😝 a ani som sa na ne nepozrela tak som si povedala že teraz to napravim... viem že sú tam úžasné kúsky. Ségra mala veeeľa kamarátov rozlezených po svete tak má aj veľa takých vecičiek 🙂

callex
27. máj 2011

@lenka_21 tak sa tesim ked pojdes okolo..rada spoznam novu tvar..my privydane to mame tazke..same ako vojak v poli.
@leamax nepokusaj @rienok lebo ta kusnem...ja som kludna lebo viem ze to vyjde.a takisto gabinkee a vsetkym.
@rienok no mamka sa uz na to nemohla divat vsak? 🙂 aj ja som chcela ist pred chvilou zehlit..ale spraskla som pred hodinou 3rohliky a fucim ako parny kotol..brucho na prasknutie..bolo mi to treba?

tonytony
27. máj 2011

@rienok Děkuju🙂 Já budu vděčná i za 1 poklad, ale 2 by byla třešinka🙂 Jen nevím, zda by to moje tělo dalo, uvidíme, zatím si to nechci ještě moc připouštět, je fakt ještě moc brzy☹

rienok
27. máj 2011

@callex no mm jej zavolal, že či by nemohla prísť lebo že už nemá čo na seba 😀 😀 😀 nie no, my máme takú dohodu s mamkou, že ona žehlí a v týždni tak 2 -3 x keď som v práci aj žehlí ... vraj sa cíti potrebná a ja nerada že´hlím tak mi to príde vhod 😉
také prežratie poznám... ja som sa predvčerom tak plnenej papriky prežrala (slušne sa to nedá povedať 😀 )

rebeka33
27. máj 2011

@tonytony no vidíš,že je to o.k. Teraz kľud a rozvahu a uvidíš ešte z toho budú dvojičky.Držím palce. 🙂

rienok
27. máj 2011

@rienok malo byť v týždni tak 2 -3 x keď som v práci aj varí 😕

gabinkaa
27. máj 2011

@rienok teraz nastal ten správny okamih, urobí Ti aj dobrú náladu, takže malí budú malé princezničky alebo princovia? teraz sú také krásne vecičky, radosť pozerať na detičky 😉

leamax
27. máj 2011

@callex nevadi, za tie // u @rienok mi to stoji 😵 tak buduci tyzden tu budu velke spravy, uz sa tesim 😵
@tonytony len pekne hladkaj brusko, nech mimka vedia, ze sa na ne tesis aj ked to nechces este davat velmi najavo. ja verim, ze tentoraz ti to dobre dopadne 😵
@rienok ja mam tiez take male vecicky, len neviem kde 😀 lebo mm ich schoval, ked som prisla z kyretu a nechce mi povedat, kde 😀

callex
27. máj 2011

@rienok ty mas pekny servis okolo seba..to zase moja mama satesi ked pridem lebo pozehlim.. 🙂 a prezratie?vcera to boli francuzske zemiaky v mojom podani..no nenazer sa. 😀
@gabinkaa @leamax @rienok hadam u kazdej z nas sa nejake to oblecko najde..mne manzelky bratrancov odlozili do velkych vriec.sice to uz nebudu super truper moderne kusky..ale na lozenie do travy a oslintanie a ogrcanie budu dobre..uz nech sme v stadiu kedy tie vecicky budeme prat a potom zehlit a potom s priblblym usmevom ukladat do skrine.

rienok
27. máj 2011

@gabinkaa no tazko povedat, mam sice neter ale ona ju nikdy tak vyslovene dievcensky neobliekala ... teda mala aj suknicky a saticky ale ostatne taky pouzitelny aj pre dievcatko aj pre ćhlapceka tak uvidime 🙂

rienok
27. máj 2011

@gabinkaa, @callex no a to mám kopec kamošiek s malými deťmi takže o oblečenie mám postarané .... ale pojdem v nedelu do Avionu kupiť dačo nové pekné milené ... motivačné 😀

rebeka33
27. máj 2011

@rienok no ked hľadáte pokušitela tak ja som vždy k dispozícií 😀 😀 .testneš keď sa na to budeš cítiť. Ja som testla skôr a na ten termín čo mi dal rf som bola na krv. To máš super zlatú mamičku. Užívaj si ju kým môžeš. 😵
ja ešte nič nemám pre malú ,ja som dosť poverčivá tak tie nákupy odkladám. potom nabehnem do maderny a budú mať zo mňa fakt radosť ,vykúpim ich naraz. 😀 My sa teraz vadíme na mene, máte nejaký dobrý tip?

leamax
27. máj 2011

@callex na ten priblbly usmev uz nacvicujem teraz, ked sa pozriem na to najnovsie zebrickove pyzamko 😵 😀
@rienok len chod a kup nieco motivacne, to tak dobre padne 😵

leamax
27. máj 2011

@rebeka33 a vy uz viete, ze to bude dievcatko? ake mena su v eteri?

lenka_21
27. máj 2011

@callex A odkial si sa prestahovala na nasu dolnu zem 😉 ?

@rienok Moj nazor na testovanie kazdy poznate a tak ja nebudem pokusat ... kludne pockam na vysledky krvicky, kedze tie su dolezite 🙂 😉 🙂
Mna biologicke hodiny ani neprekvapili, my sme dokonca zacali veci aj riesit tusim uz 6 rokov, ale je to dlhaaaaa cesta pri tych vsetkych experimentoch... S MA som nepocitala, ked sa nam to koneeecne podarilo po takej dobe a prirodzene, verila som, ze babetko tam zostane ked mu tak dlhooo trvalo sa tam dostat 🙂 😉 🙂 ... My mame este zaloznu alternativu - adopciu. Dnes som volala na urad a sme na 8 mieste, takze snad to nebude az tak dlho trvat 🙂 😉 🙂
Maminu mame rovnaku, moja mi tiez zehli a aj navari ked nestiham ... 🙂 😉

bayley
27. máj 2011

@lulu10 áno, ja by som mu to poslala určite celé
@miminkad @leamax ako som už písala, keď som aktívna, som v pohode, lebo nemám čas rozmýšľať a sledovať sa... Chodím 2x týždenne do práce, zvyšok pracujem z domu - ale to môžem kedykoľvek, takže keď je pekne, chodím na prechádzky, venujem sa záhrade, najnovšie upratujem konečne v skrini.... a večer pracujem. Takže si nenechávam čas na stres, či to vyšlo, alebo nie.... A pre mňa je teraz fakt už veľké víťazstvo to, že Koudelka ma vie nastimulovať tak, aby sme mali kvalitné embryjká, a keď to aj nevyjde teraz, raz to dám určite aj ja 😎 ale keby som bola v koži @leamax, určite by som bola nervózna a nepomáhalo by nič.....

bayley
27. máj 2011

@lucia_soll tak to je skvelá správa 😵 kedy si mala ET? Koľký si tt?

leamax
27. máj 2011

@bayley takze pre mna vlastne ani ziaden recept neni. som to dopracovala 😀 ale mas pekny program, to fakt neni cas na nic mysliet.

bayley
27. máj 2011

@callex najideálnejšie je určite ísť na dovolenku hneď po ET, ale nám to nevyšlo ☹ Určite nebudem už teraz nejakú dovolenku kupovať, lebo neviem, čo bude - ak by to bolo také komplikované ako u @leamax 😉 Ale ak by bolo všetko OK, rada by som išla na nejaký last minute. Problém je v tom, že v podstate je to o chvíľu a potrebovala by som kúpiť veci, ktoré nevyužijem, keď ostatneme doma - napríklad nové plutvy 😀 Tak neviem, či kupovať, alebo nie 😝

callex
27. máj 2011

@rienok motivacne treba..ja som tiez hned po prvom sone kupila..a teraz sa uz musim krotit.ale ocumujem jeden kocik a tajne o nom snivam.
@lenka_21 ze zaaahoraa.. 😀 k mojim rodicom to mame tak 110km..1hod 40autom.
@leamax ty mas teraz recept venovat sa manzelovi a on tebe..a v pondelok budeme mudrejsie.
@rebeka33 a co pripada do uvahy? napis tvoje a tvojho mm prevalcujeme drvivou vecsinou.ale uz ked nic tak seherezada to istiii.. 😀

callex
27. máj 2011

@bayley na last minute sa nakupuju veci stylom last minute..takze pekne pockaj ako sa to vyvinie..a plutvy a kremy a okuliare a lopatky kybliky sa daju kupit aj den pred cestou. 😉

lenka_21
27. máj 2011

@leamax Leamax, recept urcite nenajdes ☹ ... Ja som tiez mala milion aktivit (praca, zahrada, rodina, kamosky...atd) mohla som byt zavalena pracou a vsetkym moznym, ale myslela som na to stale ... podla mna je ine ked vies, ze tam asi nieco je, ale ta neistota co ako to bude dalej je najhorsia ... Ja som si kazdy den povedala, no a uz iba xy dni a opat budem vediet nieco viac ... 🙂 Drzim palceky do pondelka ... nech uz to je poriadne a jasne!!!!

lenka_21
27. máj 2011

@bayley podla mna nove plutvy sa zidu vzdy a tak mozes kludne investovat 😝 😀 😝

callex
27. máj 2011

@leamax na pondelok mame obe dolezitu ulohu...ty nahlasit HCG velke ako kona...a ja bijuce srdiecko..tak dufam ze nam to vyjde.

leamax
27. máj 2011

@bayley no pozeram, ze sa tu pomaly ale isto stavam odstrasujucim pripadom...a viete co som si povedala aj s muzikom - ze ak by to teraz nedopadlo dobre (co teda pevne verime, ze nie), tak dalsi pokus uz urcite vyjde. ako sa hovori - po niecom takomto je to ako pohnojene pole...ale to je len posledna moznost, modlime sa aby to bolo pondelok dobre 😵
@callex no ja by som sa aj, ale co ked zas teraz isiel do mesta. zajtra mu dam asi gulu na nohu a bude cucat pri mne 😀
@lenka_21 ved to - ta neistota ma zabija 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre