Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
29. máj 2011

dobreeee raaanko 🙂
ja som tu len na chvilku, za taku hodku idem do NR, odtial do zeliezoviec, tak neviem, kedy sa dotrepem naspat. dufam, ze o takej 20.00 najneskor budem doma aby som mohla v pohode pichnut fragmin 😵
@cecil36
@rienok dakujem, zajtra budeme mudrejsie

kajka39
29. máj 2011

ahojte, vsetkym krasnu nedelu prajem 😉 Tak to co ste popisali vobec nemam sancu precitat.. 😀
@rienok - ty by si uz mala vediet vysledok, testovala si??
@leamax,@tonytony, @cavik - gratulujem a prajem krasne a tehulkovanie 🙂 🙂 🙂 aj ostatnym ktore ste uz tehulky...
@cecil36- pamätam si, ze ty si testovala dost skoro po ET a vyslo to, super! Tiez gratulujem, ale to bezi uz si 10tt 🙂 🙂
@callex- drzim na zajtra palceky, srdiecko uz urcite bude, daj nam vediet. Nakuknem.... 😉
Tusim nabehla v tejto teme tehulkovska vlna, co je super ...... tesim sa , buduci mesiac sa pripojim 😀

rienok
29. máj 2011

@leamax prajem pekný dník 🙂

rebeka33
29. máj 2011

@rienok ja som tu pol hodiny písala vtipný komentár a potom mi ho neposlalo 😠 začnem znova 😠 😵

leamax
29. máj 2011

@kajka39 ahoj, aj tebe krasnu nedelu.
no ja este neviem na com som, lebo HCG bolo vo stvrtok dost nizke - 70, kurecova uz chcela vysadit lieky, ale som sa rozhodla posluchnut mojho gynda a zajtra idem znova na krv. strasne sa bojim
@rienok dakujem, aj tebe

rienok
29. máj 2011

@kajka39 ahoj ešte som netestovala nechavam si to na 31.05. tak ako napisali 🙂

rebeka33
29. máj 2011

@rienok kedže som Eva tak som sa točila okolo Emy,Ely.ale ELa voláme mladú suku, tak by to asi bolo blbé na prechádzkach 😀 😀 😀 .Ak nenájdem niečo ohorujúce tak bude Simona,lebo mm mi prednedávnom povedal,že nech si dám meno aké chcem on ju bude volať Sima. No proste muži. 🙄 ťažko s nimi, ťažšie bez nich. 😵
@cavik ja som tiež nemala žiadne tehu príznaky, len boľavé prsia, Veď je to lepšie 😵

leamax
29. máj 2011

@rienok aj to vydrzis? dnes uz vybehnu kraaaasne kolajnice 😵 skoda, ze ja som netestovala skor, uz by som vedela, co to robi

cecil36
29. máj 2011

@leamax drzim palce na zajtra 😵 A ja mimiskovi stale verim 😉
@kajka39 dakujem 🙂 ano, ja som bola taka testomaniacka 😀 ,ale aspon vieme, kedy sa krpec uhniezdil 😉
@rienok drzim palce na testovanie 🙂

leamax
29. máj 2011

@rebeka33 a ako velmi ta boleli prsia? len na dotyk, ci stale?
@cecil36 dakujem, verime mu vsetci, nie? stale hladkame brusko a pekne sa mu prihovarame 😵

kajka39
29. máj 2011

@rienok- mas moj obdiv, ja by som to nevydrzala , tak dnes si 12den po ET? Citis sa nejako inak?
Vlastne na pociity sa neda velmi spolahnut, ja som si bola na 100% ista, ze okamzite postrehnem ak by som otehotnela, a nakoniec z priznakov nebol ziadny, ani ťuk.. 😝 dokonca som ani test nechcela spravit, ze naco?? Jedine co ma nahlodavalo bola meskajuca menstr, ...
@leamax- tak uz len vydrzat a verit, vela stastia nech je drobec na spravnom mieste 😵

luly3
29. máj 2011

krásne ránko
@rienok obdivujem tvoju trpezlivosť čakať do 31 😉 veď dnes už by si 100 percent vedela
či si tehula 😉 veď to máš len dva dni už a naviac zajtra si už mohla ísť na krvičku 😝 😝 😝
ale pokúšam čo 😀 😀 😀 😀 ja soooooooooooooom zvedavá už 😉
@leamax ako dnešný testík?????stmavol????

leamax
29. máj 2011

@kajka39 dakujem 😵 ved uz mi nic ine ani neostava, len vydrzat, uz do zajtra rana vydrzim. aj ked dnes mi odchadza muzik, tak to bude trosku tazsie, tak ale musim vydrzat a byt v pohode 😵

miminkad
29. máj 2011

dobre ranko 🙂 aha,macko je este tu 😉

leamax
29. máj 2011

@luly3 chces vidiet dnesny testik? a mam ho odfotit aj so vcerajsim, ci aj s tymi predtym, ci samotny - vyber si 😀

rebeka33
29. máj 2011

@maticap. no bola si popozerať tie kočíky? Ja zajtra idem k gyn. na nejaké prietoky, tak možno využijem,že mám auto a skočim do maderny. Potrebujem aj niečo na seba.
peknú nedelu všetkým 🙂

rienok
29. máj 2011

@kajka39 no neviem či to je na obdiv alebo na smiech 😝 mám pocit že sa začína prikrádať strach ... termin mrchy je tu a mna boli brucho tak teda neviem. Možno testnem zajtra a možno to ani nebude treba, som taka nejaka rozhodena teraz. Lebo nič mi nebolo a od rana boli brucho 😠

miminkad
29. máj 2011

@leamax sprav fotku samotneho a potom s ostatnymi 😵

luly3
29. máj 2011

@leamax 😀 😀 😀 sprav aj tak aj tak 😉

rienok
29. máj 2011

@rebeka33 no to by veru bolo divné 😀 tak bude Simona, veď to je pekné meno 😉
@luly3 tak ako som pisala vyššie ťažko povedať že či na obdiv alebo na smiech 😝
@leamax jasne že aj včerajší 😉 ozaj ostali v lekárni ešte nejaké testy 😀 ?

luly3
29. máj 2011

@rienok veď urob testík a budeš vedieť nemusíš mať neistotu 😝 😀 😉
ja som testovala od 6 dňa 😀 😀 😀

leamax
29. máj 2011

tak tu su

miminkad
29. máj 2011

@leamax podla mna tmavne 😵

rienok
29. máj 2011

@luly3 no už nestihnem ranný moč tak to nebudem lámať cez koleno a počkám si 😅
@leamax myslím, že môžeš byť kľudná 😵 😵

luly3
29. máj 2011

@leamax veď to je pekné akurát sa pozerám na svoje testy a asi tiež nejako tak
vyzerali 😉 držím palečky

luly3
29. máj 2011

@rienok ja som nikdy netestovala s ranného moču bo ja som chodila každe 2 hodiny čúrat 😀 😀 😀 😀
aj som si testla kedykolvek počas dňa 🙂

leamax
29. máj 2011

@miminkad
@rienok to ma len ukludnujete, alebo som fakt slepa? joj, bodaj by ste mali pravdu 😵

miminkad
29. máj 2011

@leamax daj si mrkvu 🙂

leamax
29. máj 2011

@miminkad 😀 😀 😀 no mne by uz asi nepomohla, by som jej musela na kila jest s mojimi dioptriami 😀

rienok
29. máj 2011

@leamax myslim že máš od strachu zatmenie 😀 podľa mňa tmavne 😵
@luly3 vieš ja sa aj dosť bojím, lebo ja som doteraz testovala len minule IVF a tam sa na mna 2x vyškierala len ta 1 čiarka tak to tak nejak odďalujem.... vieš kým neni mrcha som relativne v klude, ale ked spravim mamatest a nič tam nebude tak budem smutna 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre