Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

maticap.
2. jún 2011

@lenka_21 ahoj lenka, mas naozaj krasne kolajnice 😀

leamax
2. jún 2011

@lenka_21 no neviem, kedy tam budes? zajtra idem na to kontrolne HCG

lenka_21
2. jún 2011

@gabinkaa haha tak to mas inu pohodicku...ja som bola v 7 lekarnach kym vyhrabali Mamatesty ... a pytam sa tej tetusky, to su v baleni 2 ks, alebo 1ks ... a ona, ze 1ks .... tak si hovorim, ze Oki ved baby spominali, ze su lacne a tu stala krabicka cez 3 euriky 😕 😕 😕 ... no, ale ked som ich uz tolko nahanala, tak som kupila 2 krabicky a doma som zistila, ze su balene po 2ks .... takze ak ma niekto zaujem, mozem pozicat 😀 😝 😀

Baby, ja potrebujem prasule kym nebudem tehu a tak ten radler zo solidarity vynechate a hor sa na Redds... 😀
@leamax Na ten ZB ... nemam slov .... 😉

gabinkaa
2. jún 2011

@leamax ja som zo Senice @callex to pozná, neviem ani ako ďaleko od nás do TO....medzery v zemepise, mala by som sa červenať

gabinkaa
2. jún 2011

@lenka_21 tak to by ma fakt piclo ísť do toľko lekární 😀 našťastie to tescová istila, kupovala som to tam aj minule, ale teraz som išla do lekárne, kde mám zľavovú kartičku a mám tam body, mohla som to mať za ne, ale nemali ☹ v tescu stál 3,50 E a som sa pýtala či sú tam dva, ale táto žienka bola milá a hovorila, že ano

lenka_21
2. jún 2011

@maticap. No konecneeeeeee niekto ocenil moje kolajnice .... Maticap mas u mna OBROVSKE plus 🙂 😉 🙂 😉

@leamax No a kedy tam mam byt? @callex ty by si mohla na jednu kavicku?

gabinkaa
2. jún 2011

@lenka_21 inak ja mám ešte dva z RF, minule som nepoužila a teraz mi ho skoro zabudla dať tá účtovníčka, ale spomenula si.......ani neviem čo mi zaželala, bola som vtedy akosi mimo

lenka_21
2. jún 2011

@gabinkaa Baby povedali mamatest, tak som chcela mamatest 😀 😀 😀 ... ked testovat tak stylovo 😉 🙂 😉
Inac do tych TO to mas cca 1 a hodku a nieco zo SE ... aspon moje kolegovia to tak jazdia 🙂 😉 🙂

leamax
2. jún 2011

@lenka_21 nebi ma, mami, nebi ma, co sa zabijem, ked doma nic ine neni. ved zajtra idem do toho mesta a kupim redds aj keby som mala cely okres obehat 😀
@gabinkaa nooo, tak do Senice je to trosku od ruky, tak nieco medzi tym by mohli byt mozno Piestany? si myslim, ze to je tak pre kazdu asi rovnako daleko
@lenka_21, @callex to by mi to zajtrajsie rande potom vyhovovalo skor poobede, doobeda by som si vybavila to nase mesto

maticap.
2. jún 2011

@lenka_21 😀

lenka_21
2. jún 2011

@gabinkaa a bola ta to protivna uctovnicka, co tu abby spominali???

gabinkaa
2. jún 2011

@lenka_21 však preto som chcela mamatest, iné som odmietla, veď treba zachovať štýl 😉 pridali tam aj letáčik k vitamínom 😀 už so ho otvorila

gabinkaa
2. jún 2011

@leamax tak to by úplne išlo, do Piešťan chodím dosť často, lebo môj drahý pochádza z Banky......dobre by bolo keby aj nejakú banku vlastnil 😀

gabinkaa
2. jún 2011

@lenka_21 práveže neviem či bola protivná alebo nie, ani som ju nesledovala, nemala som fakt dobrý deň, niečo na mňa tak doľahlo, aj sestričky a doktor to videli, smiala som sa cez slzy

leamax
2. jún 2011

@gabinkaa nooo, super. tak kto suhlasi s Piestanami? ja nemam problem

lenka_21
2. jún 2011

@leamax Zajtra????

lenka_21
2. jún 2011

@lenka_21 Ja mozem ... zrusim poradu ... priority su priority 😀 😀 😝

leamax
2. jún 2011

@lenka_21 pockaj, zajtra PN? neviem - @gabinkaa co hovoris? moze byt hned zajtra? mne to je fuk, ja som PN 😀

lenka_21
2. jún 2011

@leamax A ty nejdes zajtra do NR? Ja som si myslela, ze ides ... aj @callex je z NR a v principe ci NR alebo PN zo Senice uz nie je taky rozdiel 🙂

leamax
2. jún 2011

@lenka_21 nie, ja idem na krv do TO. tak ale uz ked budem sediet v aute, tak mi je jedno, ci potiahnem z TO do NR alebo do PN. ja to mam uplne rovnako. takze mne je to jedno, cakam, co vy poviete

dandy914
2. jún 2011

tak ja sa pridam aspon k tej virtualnej zurke a dam si s vami pivko. 🙂 a idem si ho vypit na terasu, lebo sa nemozem kukat na ten bordel, co mam v kuchyni. 😀

lenka_21
2. jún 2011

@leamax Mne je to tiez jedno ... ja sa odsoferum kdekolvek 😀 😀 😀 , ale nase harcovnicky neodpovedaju 😉

lenka_21
2. jún 2011

@dandy914 spravny pristup ... schvalujem, len teraz je dolezite aku znacku pivka pijes 😀 😀

leamax
2. jún 2011

@dandy914 ty si ohromne mudra zena, pocuj 😀 😀 😀 ja blba som miesto toho tu kuchynu upratala - nemohla si to prv povedat 😀 😀 😀
@lenka_21 no ved pozeram. si to asi dame samy 😀

dandy914
2. jún 2011

@lenka_21 redds 😀 😀 ale nie, bazant radler, okrem toho mame uz len obycko a to ja nelubim. 😝

callex
2. jún 2011

@leamax @lenka_21 @gabinkaa .este ma napadla Trnava..to by aj blavacky mali blizsie.no ja som zajtra praveze dost zaneprazdnena,..v sobotu mam vzacnu navstevu a tak ma zajtra caka upratovanie,nakup a pecenie zakuska.a keby som sa s vami stretla tak to budu minimalne 3hodiny..to uz poznam.
skor by sme to nejako mohli zbuchnut niekedy cez vikend,..pekne to zorganizovat.pri Piestanoch je pekne na wewewe.rybarskydvor.sk

leamax
2. jún 2011

@callex no mne je jedno kedy, ale je fakt, ze asi vam pracujucim bude lepsie vyhovovat vikend. hej - tam je pekne, to by sme mohli tam dat 😉 tak daj nejaky vikend a mozme sa dohodnut 😉

rebeka33
2. jún 2011

@bayley gratulujem supééééér. Teším
😵 😵 😵
No keď pozerám tak RF má v našej diskusii lepšie percentá ako na stránke 😵

lenka_21
2. jún 2011

@callex pouc ma, co je to vzacna navsteva 😉 .... ja len ked vidim ten zoznam aktivit co musis urobit .... 😀 😀

Ja mozem aj tento vikend ... na mieste mi nezalezi, ja sa dosoferujem vsade..ako som uz pisala 😉

lenka_21
2. jún 2011

@dandy914 ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre