Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gerdusha
3. jún 2011

baby, neviete, ci tento tyzden robi stelcl? @gabinkaa, ty si od neho dostala mail? dnes?

ja som mu pisala v utorok, nic...tak dnes rano...a nic

rienok
3. jún 2011

@leamax tie ceny sú bez dopravy, lebo máme veľmi veľa individuálnych klientov 😉 ale už od ďalšej sezóny budú asi aj chartre 😎

miminkad
3. jún 2011

@leamax aj bez dopravy to mas super ceny

rebeka33
3. jún 2011

@gabikaa mne to písala od začiatku po pozit. teste a ja som mala hned hcg. No máte to blbé v niektorých lokalitách na Slovensku. Ja som mala HCG do hodiny. Ale ja spolupracujem s tým labákom 😉 tak som bola protekčná.
@callex ja som ho videla. Je to také elegantné retro,ale ja chcem niečo super praktické do auta, lebo ja musím chodiť s malou inde na precházky,ked nechcem klučkovať po ceste na betone. Ale je rozkošný. No fakt dosť drahý.
@miminkad no krásna je tá torta,ale dúfam ,že ten test bude krajší 😵 😵 😵 Ja nemám nervy na takú piplavú robotu. 🙂

leamax
3. jún 2011

@rienok a neni problem, keby sme si trebars u vas vybrali nieco v chorvatsku a isli svojim autom?
@miminkad a veru ze je z coho vyberat 😵

miminkad
3. jún 2011

@rebeka33 mne to teraz aspon trosku pomohlo nemysliet.neni to presne podla mojich predstav,ale zas nemoze byt vsetko idealne
@leamax veru,ja by som hned vedela.my mame zaplatene chorvatsko,ale nemam ani chut ist.teraz trosku ovladam ceny ubytovania na kvarnere,tak sa mi lahsie posudzuje 😉

rebeka33
3. jún 2011

@rienok som veľmi rada,že niekoho takého poznám. Ja by som nechcela zlavy a ani nič podobné. Len mne sa už viackrát stalo,že mi v pobočke nedali presné a zavádzajúce info a ked sme došli na dovolenku, tak sme museli poriadne rozdýchavať. A ty si dobrý človiečik, ty by si ma neposlala na blbé miesto. Minule sme boli na dovolenke,že 300 m od mora. Ale vzdušnou cestou ,bolo to asi200 schodou dole a späť. Bola tam s nami mamička,ktorá strávila dovolenku pri mori pri bazéne,lebo nevládala nosiť ju v vaničke hore dole. Pár krat sme jej pomohli a mali sme dosť. A bolo ešte horšie 🙄 😀 😀

leamax
3. jún 2011

@miminkad
@rebeka33 my obycajne vyberame dovolenku tak na poslednu chvilu a tieto ponuky sa mi pacia 😵

rebeka33
3. jún 2011

@rienok a ešte máte aj moje Francúzko. Ked budeme veľký tak sa tam chystáme 😀

ninockaskv
3. jún 2011

@gerdusha vraj v sobotu robi 🙂 mozno je cez tyzden prec

rienok
3. jún 2011

@leamax nie veru, toto problém nie je 🙂 je to prave že tak robene - doprava je za príplatok 😉
@mimikad, @rebeka33 kľudne sa potom ozvite ... aj keď posledná chvíľa v taliansku a chorvátsku je dosť riskatná .... najlepšie veci sú preč už veľmi skoro, január - marec a to sú tam v niektorývh aj výborné zľavy... sme mali až 30% 😉
no a čo sa týka vzdialenosti hotela od pláže a schodov a tak, tak viem aká je to haluz, tiež máme taký hotel a vyslovene to máme v popise pláže 😉 no ale poznáš to kôň má 4 nohy a predsa sa potkne, aj nám sa stanú haluze ale to zase meníme hotel 😎

leamax
3. jún 2011

@rienok aj ja sa mozem potom ozvat?

lenka_21
3. jún 2011

@leamax @gabinkaa @callex @rienok @miminkad

Baby, tak s Vami sa dohodnu je katastrofa,ale predsa som k niecomu dospela ... vacsine z Vas (stastna
@gabinkaa mi zabudla napisat a vystresovana @miminkad ) to lepsie vyhovuje tento vikend ako buduci.
Buduci nemoze @leamax @rienok @callex a preto navvrhujem stretnutie ale v NEDELU (lebo @callex moze iba tento den)

Takze mam na Vas bojovu ulohu - prosim napiste mi odpovede na tieto otazky:
1. Moze byt TATO nedela?
2. Navrhujem stretko ked pisala @callex - wewewe.rybarskydvor.sk (Piestany) - dali by sme lahky obedik 🙂, takze cas stretnutia 11.30?
3. Ak sa chce niekto pridat dajte mi vediet, ci viac tym lepsie a zaujimavejsie 🙂 😉 🙂

leamax
3. jún 2011

@lenka_21 takze:
1. - mozem byt
2. moze byt 😀

kto dalsi?

ninockaskv
3. jún 2011

baby a to tak na rychlo? ja uz asi mam program a okrem toho nemam tusenie ako by som sa tam dostalaa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

rienok
3. jún 2011

@leamax ty špeciálne NIE 😀 ... jasne že môžeš 😉
@ninockaskv ak budeš OK po OPU tak ja Ťa odveziem 😉
@lenka_21 1. ano, 2. ano .... juj teším sa, dúfam že nás bude veeeeeeeeeeľa 😵 😵 😵

rienok
3. jún 2011

inak baby z BA a okolie , môžem Vás zobrať ak sa nebudete mať ako dostať .... mám 3 - 4 miesta v aute 😉

leamax
3. jún 2011

@rienok ☹ myslela som si...ved pockaj, ti zjem obed v nedelu za to 😀 😀 😀
ja ze beries mikrobus😀

leamax
3. jún 2011

inak taketo na rychlo zbuchane veci byvaju najsamlepsie 😀 tesiiim sa

rienok
3. jún 2011

@leamax rozmýšľala som nad kúpou ale som si rozmyslela, mi nepasuje 😀

miminkad
3. jún 2011

baby,prave som vam pokazila vlnu.je negat

ninockaskv
3. jún 2011

@rienok hm.. ozvem sa zajtra a uvidim, ci mas este volne miesto 😉

gabinkaa
3. jún 2011

@gerdusha ano, písala som mu dnes ráno výsledok testu a po obede mi odpísal, krátko a výstižne

leamax
3. jún 2011

@miminkad ☹ to mi je luto. ten dalsi po IVF bude krasne pozitivny...a inak nezabudni na to ako to hovorila @lenka_21, ze jej test neukazoval dlho // a bola tehulka. uvidis, co ti povie pondelok mino
@rienok sa ti nezmesti do garaze vedla ferrari 😀

gabinkaa
3. jún 2011

@lenka_21 fúúúúúúú to je na rýchlo tento víkend, príde môj drahý v sobotu a nedeľu ☹

lenka_21
3. jún 2011

@miminkad Zlatko, este nestresuj ... testikovala si poobede a kedze som citala navod na mamatesty tak tam pekne pisu, preco test moze byt negativny ... podla mna zopakuj test v nedelu rano a dolezita je krvicka ... takze este nehadz flintu do zita.... Drz sa 🙂

rienok
3. jún 2011

@miminkad to mi je naozaj ľúto ☹ ☹ ☹ , ale neboj, dočkáme sa 😉
@ninockaskv no zatial sa nikto nehlásil tak to vyzerá že pojdem sama .... to bude kovbojka , ja s mojim orientačným nezmyslom neviem či ten obed stihnem 😀
@gabinkaa a čo ti teda odpísal ?
@leamax no keby len ferrari 😀 ale aj 3 bicykle

cecil36
3. jún 2011

ahojte 🙂
@gabinkaa obrovska gratulacia, krasne palicky 😵 😵 😵 😵 😵

gabinkaa
3. jún 2011

@miminkad to nemyslíš vážne, som sa tešila, že nám to obom vyjde, keď sme sa tak pekne stretli v RF, je mi to veľmi veľmi ľúto ☹ ☹ ☹

leamax
3. jún 2011

@rienok a ja som nikto? tsss, uz som aj neviditelna 😀
rano musis mat v garazi strasnu dilemu na com ist do roboty 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre