Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
4. jún 2011

@lenka_21 v najhorsom pojdeme do auparku v PN do pizzerky. je tam taka, co robia pizzu na cely stol a skrieka im tam papagaj 😀

rebeka33
4. jún 2011

@miminkad ja by som si nabudúce žiadala PISCI, lebo máme zlú fragmentáciu. No podla tohonkolko rokov má mm,a aké výsledky sprm.
Zajtra prajem dobrú zábavu .

lenka_21
4. jún 2011

@rebeka33 A ty si nahodou nechcela prist tou helokopterou zajtra ??? 😀 😀 😀

kajka39
4. jún 2011

baby vy ste pokusitelky 🙂 😀 ja som nalomena, ak by sa niekto chcel pridat po trase POPRAD -L.MIKULAS-MARTIN - ZILINA - POV.BYSTRICA - TRENCIN tak by som vzala spolujazdca.... A kde sa to vlastne stretnete??? Tusim okolo Piestan, tak som to pochopila...............

leamax
4. jún 2011

@kajka39 to vazne? no super 😵 😵 😵 stretneme sa na wewewe.rabyrskydvor.sk cakame ta o 11.30 na parkovisku

lenka_21
4. jún 2011

Doplnam ...

kajka39 - PP
lenka_21 - NZ
ninockaskv - BA
rienok - BA
naduska
vrabcek24
leamax - TO
gabinkaa
miminkad PE
bayley
jada1 BB
mia_15
rebeka33 - KE
pikha - NR
tinna13
martini
maticap
luly3 - SE
callex - NR
cecil36- BA
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
shandy
dior
mircalla
violoncielka
modra
tomka12

leamax
4. jún 2011

kokos, zeny, nepozerate nahodou ten film na joj+ ? normalne to cloveka drzi v napati od zaciatku a mam taky pocit, ze je to podla skutocnosti. az mam hrcu v krku

lenka_21
4. jún 2011

@kajka39 Supriiiis, poslala som ti aj IP ... ano stretko je v Piestanoch a tam kde pisala @leamax Moje cislo na mobil mas a tak sa kludne prezvon 🙂 😉 🙂

@jada1, nechces sa pridat ku @kajka39 ide po trase POPRAD -L.MIKULAS-MARTIN - ZILINA - POV.BYSTRICA - TRENCIN a tak by sa snad s BB vedela dopravit do Martina ... to nemas daleko 😉 🙂 😉

lenka_21
4. jún 2011

@leamax Ako sa vola ten film? Ja pozeram lahsiu tematiku na Joj ... Sahara 🙂 😉 🙂

leamax
4. jún 2011

@lenka_21 auto na uteku...no ja som zas na tu saharu nemala chut

rienok
4. jún 2011

@kajka39 je to rybarskydvor.sk @leamax si prehodila písmenká ... ozaj ja mám vlastne ešte TT po ceste 😉

leamax
4. jún 2011

@rienok 😀 😀 😀 jeeej, ozaj, som si nevsimla 😀 😀 😀 chybicka se vloudila 😀

miminkad
4. jún 2011

@rebeka33 no my sme aj teraz chceli PICSI,vravela,ze v pohode,ale to sme spolu volali,tak to asi zabudla poznacit.lebo my sme nemali ani klasicky protokol.mm mal teratozoospermiu,teraz na OPU mal morfu 5%dobru,vitouskova vravela,ze to by sa dalo aj prirodzene,ale tak to u nas nikdy neslo,tak naco sa zas trapit.muz ma 33rokov

leamax
4. jún 2011

@miminkad no neviem, moja, vitouskova vravela aj na nase 1%, ze je to dobre...ta je tusim spokojna so vsetkym

rebeka33
4. jún 2011

@lenka_21 no starý mi ju nechce požičať 😀 😀 Ked už budem môcť, tak skúsime stretko výchoniarok 😉 zajtra si to užite. môj starý šiel dnes na pánsku jazdu, a ja tu ležím ako placka. 😝

miminkad
4. jún 2011

@leamax mozno dokaze zazraky...preto nechcem nic riskovat a ist radsej do ivf,ako zas sa len dlho snazit a nic z toho...

leamax
4. jún 2011

@miminkad ja ti ten zazrak uprimne zelam, mozno u vas by dokazala. ale u nas neverim tomu, ja take stastie nemam

lenka_21
4. jún 2011

@rebeka33 ti mm su niekedy nevdacni 😀 😀 😀 a nemate este jednu ??? Vypytaj si ako darcek k porodu a potom to mas bez problemov 😀 😝 😀 Investicia do buducnosti 😝 No @kajka39 vyraza z PP a tak sa mozes pridat, z KE do PP to nemas daleko ... hodka vlakom 😎 😎 😎

rebeka33
4. jún 2011

@miminkad vieš ja mám pocit,že ich embryológ si vyberá spermie vždy pomocou hyaluronu. niekomu to ani nepriúčtovali, ak si dobre pamätám. asi to berú ako správny spôsob výberu dobrej spermie na oplodnenie.,za 1000sk na vajíčko.

jada1
4. jún 2011

@lenka_21 kočky je mi ľúto, ale naozaj sa mi nedá. Už sme mali program na celý víkend. Vám prajem príjemnú zábavu a možno niekedy nabudúce 😉

leamax
4. jún 2011

@jada1 skoda. ale tak dalo sa cakat, ze nebudete moct vsetky, ked je to tak strasne narychlo zbuchane. nabuduce to naplanujeme viac dopredu aby nas bolo co najviac

lenka_21
4. jún 2011

Baby, dobru noc a vidime sa zajtra 🙂 😉 🙂 Tesim 😀 😀 😀

leamax
4. jún 2011

@lenka_21 dobru noc, aj ja sa tesim

ja idem tiez uz, takze aj ostatnym dobru noc

martini
4. jún 2011

Tak vy si to zajtra na stretávke užijete...táák by som šla s vami, ale KE sú táák ďaleko...nabudúce.
@miminkad my sme mali len ICSI, ale mm má celkom dobrý spermiogram.

kajka39
5. jún 2011

Krasne dobre ranko, tak ja som uz vychystana ... dopijem rannu kavicku a idem. Este stale sa necitim najlepsie, teplotu nemam.. mozno idem do prechodu a preto tie navaly tepla hihihi 😀, ale hadam to zvladnem v pohode,
Baby tesim sa na vas 😵

lenka_21
5. jún 2011

Doplnam

kajka39 - PP
lenka_21 - NZ
ninockaskv - BA
rienok - BA
naduska
vrabcek24
leamax - TO
gabinkaa
miminkad PE
bayley
jada1 BB
mia_15
rebeka33 - KE
pikha - NR
tinna13
martini - KE
maticap
luly3 - SE
callex - NR
cecil36- BA
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
shandy
dior
mircalla
violoncielka
modra
tomka12

lenka_21
5. jún 2011

Baby, nedopisete mi do tabulky odkial ste, aby sme vedeli naplanovat buduce stretko? 🙂

@mircalla
@naduska
@vrabcek24
@lulu10
@dandy914
@kajka39
@gerdusha
@tinna13
@bayley
@mia_15

lenka_21
5. jún 2011

Ufff, tak som to opat aktualizovala - nechcem nikoho urazit, ale trosku som to skratila a zatial nechala iba baby, kt.tu momentalne aktivne prispievaju - ak ste zistili, ze chybate tak sa prosim doplnte - 😎 rozdelila som to aj na zapad a vychod 🙂

Vychod:
kajka39 - PP
rebeka33 - KE
martini - KE
vrabcek24 - MI

Zapad:
lenka_21 - NZ
ninockaskv - BA
rienok - BA
leamax - TO
miminkad PE
jada1 BB
pikha - NR
maticap - TN
luly3 - SE
callex - NR
cecil36- BA
mircalla - BA
naduska - TN
tinna13 - NR

gabinkaa
bayley
mia_15

lenka_21
5. jún 2011

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1MA, caka na adopciu

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa ET 20.5., hcg test 4.6. pozitívny HCG test
miminkad ET 23.5,hcg test 6.6., odber krvy 6.6.
bayley ET 23.5., hcg test 4.6. pozitívny HCG test
jada1, ET 21.5 2xHB, 31.5 pozitívny HCG test
mia_15 ET 31.5., hcg test 16.6.

TEHULKY:
rebeka33 - 4IVF, 2Xket, 3x tehu,2xMA. V RF2xsoft 2Xtehu z toho toto zatiaľ drží
pikha - 6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne. caka dievcatko
tinna13- 1.IVF v KE uspesne MA , 2x KET neuspesne, 2. IVF v RF-ET uspesne
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká dievčatko (dnešná info).
maticap
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36- 3 IVF (Soft Unica, Nativ RF, Soft RF)- 3x ET, posledné úspešné

MAMIČKY:
mircalla
zuzla80, olympia, orsulka, takyna, tanitta, avaka, julietka, mirinda10, anty, shandy, dior, violoncielka, modra, tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1MA, caka na adopciu
rienok - 4 x IVF GF , 2 x IVF RF
naduska - 5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite
vrabcek24 - 2x IUI, 3xIVF GC KE, 1xIVF RF
leamax - 1 (2?)x MA, 2x IUI, 2x IVF RF,

lenka_21
5. jún 2011

Baby, kt.nie ste priradene v tabulke tak sa priradte prosim 🙂 Ostatne ak chcete doplnte co ste uz absolvovali a kde.... Dakujem ... opat ak som niekoho vynechala, tak neumyselne 😎

@ninockaskv
@gabinkaa
@miminkad
@bayley
@jada1
@mia_15
@maticap
@luly3
@callex
@dandy914
@kajka39
@gerdusha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre