Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
15. dec 2014

ahojte baby asi mam blbu otazku ale tak aj tak sa opytam,vsetky pisete ze sa babatko pekne hemzilo ale moje to nikdy nerobi,srdiecko mame ,tak co to moje stale spinka ked sme na sone? 😕

bambulka2015
15. dec 2014

@dorotka66 a preco ti nedali knizku? Nedava sa na Sk, ked uz je potvrdena akcia srdiecka? Ja som tiez 9tt a mam knizku od 7tt.
Inak tiez idem 29.12. na kontrolu 😉

crazybabenka
15. dec 2014

@bambulka2015 záleží od lekára....môj bývalý gyndoš dával až v 12+5tt.....lebo, že do 12tt sa môže ešte hoc čo stať....a aby maminkách potom nepripomínalo a nerobilo zbytočnú bolesť

crazybabenka
15. dec 2014

už mám aj odpoveď 😀 😀
Dobrý den,

děkuji za zprávu, ano, vím o Vás, uvidíme se ve středu a bude nachystaný jeden drobec :o).

Pěkný den

Marcel Štelcl

bambulka2015
15. dec 2014

@crazybabenka no vselico sa moze stat aj neskor. tu sa napr. knizka ma nosit stale so sebou. Je to tvoj dokaz, ze si tehotna a keby si napr mala nejaku nehodu, uraz, tak zachranari maju hned vsetko cierne na bielom. Ked je srdce, ja by som si ju drzo pytala. 😉 😕

crazybabenka
15. dec 2014

@bambulka2015 veď mne sa to tiež nepáčilo.....že keď som bola myslím....okolo 8-9tt v nemocke na pohotovosti...lebo som mala bolesti v podbrušku....pýtali odomňa knižku....a ja som nemala...tak len na mňa kukali ako na zjavenie....prečo nemám

bambulka2015
15. dec 2014

@crazybabenka no ved preto sa pytam. ved v tej knizke ja zapisane vsetko, co sa doteraz robilo. cela anamneza, ja tam mam aj ze po ICSI atd.

haimi
15. dec 2014

@tlucka ja som mala tsh 4,2 a som tehula 😉

leontinka27
15. dec 2014

Nikto mi neporadi?nikto nemal itralipidove infuzky v Brne? ☹

haimi
15. dec 2014

@diska moje sa hemzilo jedno a druhe nie 😉 bolo viac oziarene a vadilo mu to. Robili ti uz sono cez brusko? Na to su citlivejsie a ze im to viac vadi.

bergalm
15. dec 2014

@crazybabenka tak urcite da jedno ked ste dohodnuty drzim palec 🙂

diska
15. dec 2014

@leontinka27 tyzden az 10 dni pred transverom,tyzden po transvere a po pozit tt .

bergalm
15. dec 2014

@dorotka66 mne dal lekar hned na 1sone 6tt+1 videl reakciu srdciecka a hned mi ju vypisali 😉 😉 😉 mna caka sono o tyzden a verim,dufam,ze nasa laska je v poriadku,mam vzdy depku ked tam mam ist 😔 😔 😔

diska
15. dec 2014

@haimi ahoj,joj tak to moje asi je lenive ci co 😅 nie este som nemala take cez brusko,najblizsia kontrola by uz mala byt cez brusko.Ty si uz v ktorom tt?

bergalm
15. dec 2014

Inak kocky vcera mi mm pichol Clexane a neskutocne to bolelo,neviete Preco????inokedy to stipe ,ale vcera ma to bolelo dost chudak bol z toho nestastny ☹ ☹ ,ze mi ublizuje

diska
15. dec 2014

@dorotka66 mne tiez gyn povedala,ze knizka az v 12 tt a aj v RF ,mi povedali,ze do 12 tt je to velmi citlive ,tak asi aj preto.Mne nevadi,ze ju este nemam,moja doki dava taky obalcek zatial a tam spravu z kontrol asi taka nahrada docasna ak by som sla napr.na pohotovost alebo niekam.

diska
15. dec 2014

@bergalm aj man to niekedy tak strasne boli,mozno neake citlive miesto sa akurat trafi,ja aj kricim niekedy 😀

haimi
15. dec 2014

@diska neboj, ked ti urobi cez brusko, hned ozije. Na to su citlivejsi, ze im to ozarovanie vadi. Ja som dnes 10tt+5, cize pomaly koncim 11tt 😉 aj ty si na tom plus minus ako ja, ze? A uz mas vybaveny ten nt screening. Ja idem zajtra na krv, tak sa musim na to opytat.

dorotka66
15. dec 2014

@bergalm aj ja pichám clexan a občas to tiež veľmi štípe. Dávajte pozor, treba to pichať pomaly a vtedy je to miernejšie. ale teraz som mala asi 2 veľké modriny a asi 5 malých a to mám prax....skrátka niekedy je to ok niekedy nie. neboj. inak ešte ma napadlo, že na ľavej strane je to ok, a na pravej ma to poriadne štípe... a žiaden logický dôvod tam nevidím 🙂

dorotka66
15. dec 2014

@diska
@bergalm ja som len verila, že mi dnes urobí radosť 🙂 ale bola veľmi milá a vraj "je to také milé vidieť to u vás" (sono) no čo vám poviem, po tom boji bola aj ona rada, že konečne raz vyšlo. 😉

diska
15. dec 2014

@haimi tak ja som 11 +6 tt,to znamena,ze konci 11 tt ci 12? ja tomu este nerozumiem.Nt screening som objednana do Brna ale az na buduci tyzden,tak neviem ci tie tyzdne sedia ale tak ma objednali.

renitr
15. dec 2014

Ahojte, viete mi prosim vas povedat, kolko sa caka asi na prvy konzultacny termin do Brna? da sa dostat termin nejak do 2 tyzdnov? Dakujem velmi pekne

crazybabenka
15. dec 2014

@renitr ja som čakala mesiac....ale to preto....že som chcela konkrétneho lekára 😉

svatava74
15. dec 2014

@renitr jeeej presne sa im pokusam teraz dovolat ohladom teminu a nikto mi to neberie..ide ma klepnut.... 😉

renitr
15. dec 2014

@svatava74 drzim ti palce aby si sa dovolala. Ja tam chcem volat az po sviatkoch. Tento rok to uz necham tak 😉

renitr
15. dec 2014

@crazybabenka dakujem za info. Ja tam lekarov nepoznam, ale asi vyber necham aj tak na nich 😉 Nech mi pridelia koho mozu, hlavne nech to dotiahneme spolu do uspesneho konca 😉

lienka_1
15. dec 2014

@lemoni86 intralipidovu infuziu ti vedia objednat v kazdej lekarni. V mestach im vozia tovar dokonca 2x denne. Takze ak ti niekde tvrdia, ze to nevedia objednat, je to haluz. Chce to iba ochotu. Mne vzdy objednali, ked bolo treba. Skoro vzdy som si to este v ten den dokonca vyzdvihla.

lienka_1
15. dec 2014

@lemoni86 Jej, prepac, citam narychlo v praci a citsm jedno a odpovedam na druhe.....som si nevsimla, ze sa uz bavite o utrosi 😀 😀
Inak, keby bolo treba, mam doma 10 krabiciek a uz ich zial nebudem potrebovat, tak ak potrebujes, viem poslat 😉

lienka_1
15. dec 2014

@crazybabenka V Cechach je utros okolo 9e, na Sk okolo 7e. Ale treba stale pozriet na nete aktualnu cenu.

motiv
15. dec 2014

@leontinka27 co potrebujes vediet? ja som ich brala a aj zajtra idem na jednu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre