Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
22. jan 2015

@diska neviem to definovat...lebo ja mam palenie stale....vytok ziaden...len ma stale pali....len ja uz idem na odber..uz mam pichnuty aj pregnyl....
cikanie ziadne extra bolesti...len take ako mam stale...nestahuje mi mocak ako pri zapale....

diska
22. jan 2015

@evadek palenie,myslis stale tieto posledne dni,
Je jeden super vyplach clogin sa to vola ,treba ho spravit z vnutra a aj z vonku sa oplachovat,hned pocitis ulavu.

evadek
22. jan 2015

@diska vydrzim asi do zajtra...vraj nic sa nebude odkladat..potom mi napisu lieky..🙂..do zajtra uz nejak vydrzim..je to zakon schvalnosti...
Inak baby dnes oznamila jedna kolegyna s vedlajsej kancelarie,ze je tehu..bola na ivf (pravdepodobne..lebo pichala injekcie a maju vela problemov) ...a ma vplyvom vsetkych bolesti...palenia...a pregnylu...som spustila takyyy plac...😀

diska
22. jan 2015

@evadek neboj o par dni budes tiez tehulka a budes plakat este viac 🙂

evadek
22. jan 2015

@diska kiez by si mala pravdu🙂

lina129
22. jan 2015

@svatava74 ahoj, bola si 19.1. na konzultacii? Aky bol dr. Kozumplík? a ides do RF alebo inde?

kako23
22. jan 2015

@evadek ak mas doma, skus si natriet canesten mast samozrejme len von, zvykne to dost rychlo pomoct.
Je to bez predpisu a mne to hned pomoze ked mam taky zly pocit. Ja som mala tiez pocas stimulky take blbe pocity a toto pomohlo.

evadek
22. jan 2015

@kako23 idem si cestou kupit....takze nie dovnutra..len von..dakujem...🙂....podla mna to vsetky tie lieky rozdrazdili ph...dufam,ze to nie je nic vazne..len kvasinky...🙂

svatava74
22. jan 2015

@lina129 Ahojky.....nam jezisko 23.12. doniesol 2 // na tehu teste a sme teraz uz v 9.tt podla poslednej MS...ciz neboli sme tam.....je mi luto , ze ti nemozem podat info, ale na druhej strane som rada, ze sa nam to podarilo takto.....asi sa nase bunky zlakli a radsej to dali dokopy prirodzene 😉 drzim tebe a aj ostatnym kočenkam palceky nech to vyjde .... 🙂

svatava74
22. jan 2015

@evadek ahojky.mo gynekolog mi robil vyplach boraxglycerinom ci tak nejako, genialna vec a mozes to dat aj ked si tehu atd..cize skus miu cinknut..... 🙂 len musis k nemu do ambulancii .....bude dobre nebol, canesten na vonkajsie pouzotie je fajn....

haimi
22. jan 2015

@bambulka2015 ja zatial s tlakom problem nemam. Na poradni mavam 110,120/80

kako23
22. jan 2015

@evadek len von, urcite to je len kvoli tym hormonom, raz mi to vysvetloval jeden gyndos, ze sa to stava. neboj prejde to rychlo a kludne si pripadne aj zajtra v RF nieco pytaj na to. Ale neboj sa, ta masticka Ti pomoze.

haimi
22. jan 2015

@bergalm 0,84 je super, ja som mala 0,8 a 0,9 🙂

lina129
22. jan 2015

@svatava74 jeej to vazne? tak to je super 😉 vy ste boli pred nami aj v GF a potom ste mali pred nami termin aj v RF a ste tehotni, tak dufam, ze ideme vo vasich slapajach 😉 tak gratulujem a diky za drzanie prstov 😵

evadek
22. jan 2015

@kako23 ja som sa len bala aby mi nezrusili odber...🙂takze som rada...palenie vydrzim..canesten kupim🙂

svatava74
22. jan 2015

@lina129 idete...neboj....pri prvom tehu , hned po nas otehotneli 3 dalsie mamicky, ktore sa snazili a neslo to a zrazu up...a teraz mi kočka pise, ze nasa dlasia mamina je tehu.....kukam ako puk.....tak tak minali sme sa v gynfive a aj reprofit sme amli rovnako....a vy ako???po pokecy????jasne ze to vyjde..... 😉

silvia545
22. jan 2015

Ahojte baby 😉 tak nám zostalo len jedno dobré vajko,,tie ostatné neboli ok ☹ zajtra volám čo a ako bude,,som smutná ☹ ☹ ale dúfam,že aj to jedno čo máme to vydrží a čoskoro bude u mňa v brušku 😉

renitr
22. jan 2015

@silvia545 ahoj, nebud smutna, treba verit ze to jedno bude to prave. Naozaj drzim palce aby sa pekne podarilo oplodnit 😉

evadek
22. jan 2015

@silvia545 ale neboj..ten jeden bude bojovniiiiiik🙂....a ako sa citis?...a ty si mala tri,ze?....

silvia545
22. jan 2015

@renitr
@evadek baby dakujem 😉 dali sme si aj picsi,ked je len jedno vajko OK,tak nech už aj tá potvorka čo k tomu patrí je tá pravá 🙂

@evadek cítim sa celkom fajn,len ma ešte pobolieva vaječník,,ale už nie tak ako po zákroku 😉 o 8 som bola na izbe a robili ma 9.10..pred 11 sme išli domov,,bola so mnou na izbe jedna kočka češka 😉

evadek
22. jan 2015

@silvia545 a ty si cim stimulovala?🙂 juuuuuuuj..tak ti zavidim..ale v dobrom,ze to mas uz za sebou..mna to caka rano..zajtra..bojim bojim.....)

silvia545
22. jan 2015

@evadek ja som mala len clostil 😒 zajtra budem na teba myslieť a držať palce mooc 😉

tinkatinulka
22. jan 2015

@diska aha no dosticky u mna tiež riešilikedže mam v dendicnej anamneze ale fib. mam iba 3,3 som frahjerka co 🙂 mas Laidena homozygota?

evadek
22. jan 2015

@silvia545 dakujem velmi velmi....🙂..aj ja ti drzim..aby to jedno sa krasne delilo a bolo to silne embrijko...🙂silne na 9 mesiacov.)

dianka33
22. jan 2015
bergalm
22. jan 2015

@evadek ahoj mna pri minulom IVF palila suska 😉 prepac za vyraz a doktor mi predpisal Fungicidin leciva a pomohlo po 2dnoch 😉

bergalm
22. jan 2015

@evadek je to masticka a pouziva sa zvonku

jomini
22. jan 2015

@silvia545 ja som naposledy mala zo 6 vajicok len jedni zrele a neviem akym zazrakom oplodnili 4

silvia545
22. jan 2015

@jomini tak to teda musel byť poriadny zázrak 😉 keby aj mňa taký zázrak postretol 😉

dorotka66
22. jan 2015

@bergalm ahoj ja mám clexane 0,4 a anopyrin od cca 2. mesiaca polovičku tabletky. no začiatkom februára mi hematologička pravdepodobne zruší anopyrin, keďže sa mi antifosfolipidové protilátky dostali len mierne nad normu. ale ak ti ho dali na hemato, asi mali dôvod 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre