Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
21. okt 2012

baby, tie ktore ste mali KET a jedno zmrazene, rozmrazilo sa? aka je sanca?

panarka
21. okt 2012

@tinkatinulka Ďakujem veľmi pekne, dúfam že to všetko bude ok 🙂 Doktor ti nakázal teraz 2 týždne odpočívať? Určite je to ale krásne odpočívať s vedomím že bábätko je už v brušku 🙂

melisska
22. okt 2012

@nelly3 ja verim ze 99% 😵 😉

lenusika
22. okt 2012

@nelly3 Ahoj, ano ja som mala v marci tohto roka, rozmrazilo a prebralo sa až do jednotkovje kvality, ale zial v 6tt som potratila

bibi24
22. okt 2012

@melisska ahoj, ja ovladam co je PICSI, dokonca celkom dobre, kedze som sa o tuto moznost zaujimala.
Ale bolo mi vysvetlene aj od stelcla, aj od vitouskovej, ze picsi ma vyznam iba vtedy, ak sa nachadzaju v ejakulate aj pohyblive spermie, lebo nepohyblive sa nenaviazu na ziadnu latku. Vtedy staci pouzitie ICSI.

kika017
22. okt 2012

Ahojte dievčatá chcela by som sa k vám pridať. Po 2. neúspešných IVF na SK som sa rozhodla tiež pre novú šancu v Reprofite. 31.10. som objednaná na prvú konzultáciu k Dr. Koudelkovi. Tak sa už teším a pevne verím, že si už ideme pre bábätko. Chcela som sa Vás spýtať či sa niečo platí už pri prvej konzultácii a ako to prebieha...

bibi24
22. okt 2012

@nelly3 ja som niekde citala, ze 50%, ale zalezi vsetko na kvalite embryjka. Ja som mala napr. 4 zmrazene a vsetky sa rozmrazili. Takze 100%.

nelly3
22. okt 2012

@kika017
nic sa neplati, drzim palce, konzultacia ako na SK, pokecate, urobi ti utz a navrhne protokol😉

nelly3
22. okt 2012

@bibi24
jasne, len sa pytam, ze mam jedno zmrazene, ze ci sa rozmrazi lebo naposledy na SK som mala myslim 4 a ani jedno sa nerozmrazilo 😠

ganesh
22. okt 2012

@kika017 ahoj, plati sa az pri vklade....no peniazky na lieky si radsej zober. my sme na prvom sedeni platili v lekarni 112 CZK...nic viac. drzim palce. Prebehlo to velmi rychlo a hladko 🙂 zoberte si vsetky doterajsie vysledky so sebou, aby ste sa mali od coho odpichnut 🙂

kika017
22. okt 2012

@nelly3
@ganesh
Ďakujem baby, dám potom vedieť ako sme dopadli 🙂 Výsledky už mám nachystané, dúfam, že to trochu urýchli rozhodovanie. Ja by som chcela skúsiť Soft cyklus, tak uvidím ....

zeina62
22. okt 2012

ahojte baby, nestihala som pisat mala som toho vela, tak som uz po transfere vkladali mi dve embria , tak dufam a verim ze to tento krat uz vide. chcela som sa opytat ked sa embrio uhniezduje citi vtedy nieco alebo nie? a kolko trva kym sa uhniezdi?

zeina62
22. okt 2012

@kika017 vitaj medzi nas 🙂 drzim ti palce

nelly3
22. okt 2012

@kika017
vacsinou davaju soft v Brne nam, no ja som praveze nic neplatila, injekcie mi dali hned na prvej konzultacii a ze potom po vsetkom zaplatim, bola som velmi milo prekvapena 😵

stella25
22. okt 2012

Ahojte, po troch neuspesnych IVF sa rozhodujem nad Rprofit Brno. Viete mi poradit, podla coho sa urcuje soft cyklus? mam za sebou uz dlhu kultivaciu, 2x kratku kultivaciu. Moje AMH je 0,38 a posledne som mala len jedno vajicko. Nieje velmi z coho vyberat.

kika017
22. okt 2012

@nelly3 mne ešte niečo zostalo aj z Blavy, mám doma gonal, pregnyl a duphaston - tak uvidím či mi to skombinujú 🙂

ria191
22. okt 2012

@stella25 napísala si toho veľmi málo. Záleží od toho koľko jednotiek si si pichala pri tom jednom oocyte. V Brne ti dajú soft, ale môžeš si pichať vysoké dávky FSH čo so softom už nemá nič spoločné, ale platiť budeš ako za softík. Ja to teraz tak budem mať. AMH mám trošku vyššie 0,55 a budem pichať až 225 jednotiek FSH a 3x clostik. Podľa mňa sa vysokým dávkam FSH nevyhneš ☹

stella25
22. okt 2012

@nelly3 Ahoj, ani ti nepovedali, kolko to bude asi stat?
Robilii ti aj nejake vysetrenia?
Alebo si si doniesla svoje vysledky z predchadzajucich IVF?

stella25
22. okt 2012

@ria191 Ja som si cely cas pichala 300 jednotiek Gonalu. To pichanie som znasala dost dobre, az na nafuknute brucho, zadne boliesti som nemala. Mala som ich max. 5 ale podla mna to doktor o jeden den prepiskol a dva mi praskli. Tym padom mi ostal vhodny na vklad len jeden a ten sa neujal. Celkom ma zaujima, ake davaju lieky, lebo mne ich dost ostalo z predchadzajucich IVF, tak ci mi to vedia prisposobit.

tinkatinulka
22. okt 2012

@zeina62 jej to je krasne že dve 🙂 Tak sme čakateľky na test iba dve??? 🙂 Cítiš aj nejake zmeny na sebe?Mna obcas nieco zaboli ale inak nie, a este nemožem spávať ☹

zeina62
22. okt 2012

@tinkatinulka zatial necitim nic ziadne zmeny obcas nieco pichne ale hlava ma boli uz druhy den a vcera som vracala skoro cely den tak neviem.ty si kolkaty den po transfere?chcem sa ta opytat ked si davas utrogestan tak po aplikaci ti zvykne trochu zneho vytiect? je to normalne? ja ked si ho dam tak mi vytecie trochu tak po dvoch hodinach ked si ho nasadim

lenusika
22. okt 2012

@zeina62 to je úplne normálne, že vyteká....

zlatanka30
22. okt 2012

babulky nechcete niektora estrofem ostali mi 4 tabletky a utrogestan cela krabicka 🙂

ria191
22. okt 2012

@stella25 áno budeš môcť kombinovať aj niekoľko druhov mne povedal, že čo si zoženiem takže žiadny problém 🙂

speranza1
22. okt 2012

Ahojte bambulky, po dlhsom case sa znova hlasim....🙂
Ako sa mate? co mate noveho?
A kto pojde so mnou do dalsieho kola ..november -december? chceme to skusit znova s mm...mozno 5 IVF bude uz konecne uspesne....
@zlatanka30 paaani ty uz mas 30TT??? naadhera... prajem nech sa vam dari🙂))

speranza1
22. okt 2012

@bibi24 bibinka...a ty ze 8 tt... 😵 😵 😵 ..ako sa citis ako tehulka? 🙂

melisska
22. okt 2012

@zlatanka30 ja potrebujem oboje 😉

speranza1
22. okt 2012

@melisska ahojcek.. takze ides na KETko? ides teraz v novembri? mas moj obdiv a z celeho srdiecka ti prajem krasne zdrave babatko 😵 ...

nelly3
22. okt 2012

@stella25
doniesla som papeir aj zo SK centra+co som bola na operacii, aj o cene sa budete bavit, nam Koudelka povedal cca 1000€ , moze to byt menej, viacej, podla injekcii atd. robil mi len utz.

speranza1
22. okt 2012

@nelly3 a ty sa mas ako? v akom si stadiu ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre