Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hora_lka
25. okt 2012

@ria191 dakujem 🙂

hora_lka
25. okt 2012

@tinka9075
@nelly3 ideme do toho!!!!
ja uz som sa vcera pri ultrazvuku sama objednala na krv o 2 tyzdne, dr. kukal, co chcem, ale ved nech ma potom nevypoklonkuje 🙂

sarasota
25. okt 2012

@tea284 vitaj v klube Pnkujucich 🙂

sarasota
25. okt 2012

@nelly3 co to citam ?Mas krasneho mrazacika co by dali za to tie ktore nemali nikdy mrazacika.Vieme co prezivas ale ked to vzdas neskorsie si to budes vycitat.Treba bojovat a Ty ten boj vyhras spolu s mrnusom. 🙂

panarka
25. okt 2012

Ahojte kočky, ďakujem Vám veľmi pekne za podporu. Už mám teda za sebou ET, a nakoniec namiesto 1 embrya sme dostali povolené 2 embrya. Tak sa nám šanca zvýšila, i keď sa nám šanca zvýšila i na viac početné tehotenstvo. 😉 Tak sa budeme modliť aby sa drobčekom u mňa páčilo a za 2 týždne už to bude dúfam ružovejšie 🙂

sarasota
25. okt 2012

@panarka vitaj tehulka 🙂

sarasota
25. okt 2012

trosku som sa sekla 🙂

sarasota
25. okt 2012

@panarka uz som ta aj premenovala esteze sa to da opravit

tinka9075
25. okt 2012

@hora_lka jasné že ideme do toho baby musíme ved reprofit robí zázraky 🙂 🙂 ja si pôjdem na sono do brna 🙂 🙂

tinka9075
25. okt 2012

@panarka držím velmi palčiaky 🙂 🙂

tinkatinulka
25. okt 2012

tinka9075
zajtra vela odvahy a odhodlania do novej etapy života s mrnusom zelame s embryjkom 🙂

tinka9075
25. okt 2012

@tinkatinulka dakujem teším sa velmi a odvahu nájdem ale idem na iui z velmi dobrým pocitom 🙂 🙂

tinkatinulka
25. okt 2012

@tinka9075 Tak to je super ze si naladena na to že fesaci mozu zauotcit na tie tvoje ceresne 🙂

tinkatinulka
25. okt 2012

@panarka Ahoj mamina no krasa ze dve, len pekne vegetuj a davaj na vas troch riadne pozor, nerozculuj sa a nic tazke nenosss.Juuuj aka som happy ze uz to mas za sebou.Ja som sa dnes objednala na stredu nakrv tak verim ze to ubehne rýchlo.

tinka9075
25. okt 2012

@tinkatinulka presne tak čerešne už čakajú na fešákov tak dúfam že nesklamú 🙂 🙂 a možno budú aj dvojky 🙂 🙂

tinkatinulka
25. okt 2012

@tinka9075 no to by bolo krsne nadelenie 😝 ja už o 6 dni n krv 😉

tinka9075
25. okt 2012

@tinkatinulka to by bolo len ja to mám vymyslené tak že teraz jedno a o rok pôjdem po druhé 🙂 🙂 no tebe sa to už blíži ale neboj krv bude pozitívna 🙂 🙂

tinkatinulka
25. okt 2012

@tinka9075 Nooo plan dobrý, tak sup plnit 2 rocnicu. 😀

tinka9075
25. okt 2012

@tinkatinulka já len verím že sa mi ten plán podarí 🙂 🙂 verím že doki bude mat zajtra presnú ruku lebo ja chcem chlapčeka 🙂 🙂

tinkatinulka
25. okt 2012

@tinka9075 Chlapceka? Preco? Ja som chcela stale dievcatko a teraz ked sme boli na vklade tak mi to je jedno, hlavne zdrave aby bolo. Ale drahy by asi chlapa prijal do nasej domacnosti..v rodine sami chalani ttak hovorim ze mi budeme mat just princeznu :-ň

tinka9075
25. okt 2012

@tinkatinulka ja som chcela vždy chlapčeka bude to moje zlatíčko 🙂 🙂 muž chce dievčatko tak uvidíme kto vyhrá ale dúfam že ja 🙂 🙂

radina
25. okt 2012

Ahojte, bola som na prvej konzultacii v reprofite. Ste tu niektora , co mate nizsie amh a mali ste soft cyklus? kolko vajok ste mali? diky. 😉

zeina62
25. okt 2012

@panarka super tesim sa s tebou ake ti vkladali?

panarka
25. okt 2012

@sarasota V pohodke, kiežby som už bola tá tehulka 🙂

panarka
25. okt 2012

@tinka9075 naozaj veľmi pekne ďakujem 🙂

panarka
25. okt 2012

@tinkatinulka ďakujem veľmi pekne ešte raz sa podporu. Je super keď človek vie že niekto úplne cudzí s ktorým sa ani nevidel sa úprimne teší 🙂 Budem určite odpočívať, povedal že hlavne v sobotu a v nedeľu. To by mal byť čas uhniezdenia a potom už všetko ako pri normále. Samozrejme bez nejakých námah. Ja som bola strašne prekvapená že sme si mohli dať 2, lebo aj Machač aj Kurecová hovorili že aby neriskovali tak dajú len jedno. Ale dnes som tam prišla a on sa ma spýtal že tak koľko? Ja som len vytreštila oči, lepšie povedané že sa mi zaleskli od šťastia lebo som chcela dve. Povedal že ak máme finančné zabezpečenie, niekoho kto nám v prípade dvojičiek pomôže, že tak nevidí žiadny problém prečo nedať 2. Šanca sa nám tým pádom zvýšila, i keď človek sa ešte nemôže tešiť popredu. Ale manžel sa smial lebo ja som povedala ešte pre 4 rokmi že určite budeme mať dvojičky. Keby to tak vyšlo tak by sa mi to aj splnilo. Ale i keby bolo jedno ale hlavne zdravé tak budeme nadmieru šťastní. Ty si sa už objednávala na krv? A pôjdeš do Brna? Mne Machač povedal aby som sa otestovala za 2 týždne a napísala mu email a že potom sa uvidí.

panarka
25. okt 2012

@zeina62 srdečne ďakujem. Vkladali mi 2x8 bunkové. Tretie sme mali tiež 8 bunkové a pokiaľ všetko pôjde ako má tak v sobotu mrazíme 🙂 Strašne sme sa tešili lebo nám Machač povedal že lepší výsledok sme mať ani nemohli. Tak nás povzbudil, ale to on robí stále 🙂 Hlavne aby sme si našli tie //.

zeina62
26. okt 2012

@panarka vy ste si nedali predlzenu kultivaciu?

tinkatinulka
26. okt 2012

@panarka Objednala som sa u mojej doktorky tu u nas..bojim sklamania a nechce sa mi zase cestovat 200 km tam a 200 km spat, ta cesta je hrozna.Uvidim aky bude test v stredu rano a podla toho sa zariadim.

ria191
26. okt 2012

@radina ja mám nižšie AMH, ale začínam až budúci týždeň, tak ti to zatiaľ neviem povedať. Ale aj keď mám soft stimulku budem pichať vysoké dávky, takže to bude niečo podobné, ako som mala na slovensku. Budem rada keď budú tri, ale ani jedno jedinké ma neurazí hlavne, aby som sa dostala k ET to je moje velikánske želanie a potom samozrejme koľajničky, ale idem na to postupne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . U nás je nižšie AMH len taká menšia komplikácia máme oveľa väčšie problémy tak si z toho nerob ťažkú hlavu sú aj horšie veci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre