Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
7. mar 2013

@strapula27 OK budem cakat na tvoju spravu... a samozrejme, ze drzim palce 🙂 😉

strapula27
7. mar 2013

@speranza1 dakujem, urcite sa ozvem 😉

radina
7. mar 2013

@strapula27 Ahoj, skus alchemilkovy caj , aj 3 denne. 🙂 ale len do ovulky.

radina
7. mar 2013

Kocky , ked sa tu uz bavite o sliznici, tak mam otazocku. Posledny cyklus som mala az 32 dnovy, lebo som mala ovu asi nejaky 19dc, predpokladam, ze asi z toho som mala desne silnu mrchu. Myslite, ze mi to moze teraz ovplyvnit sliznicu, ze by bola nizka? Inak s tymto problemy nemavam. co myslite?

speranza1
7. mar 2013

@radina ja osobne si nemyslim, ze by ti to malo ovplyvnit sliznicu.... mrchou sa odlupilo vsetko co malo a teraz sa ti utvori nova... a bude suprova neboj 😉 🙂

amali
7. mar 2013

@speranza1 tak výsledky ultrazvuku na 8den.....sú: pravý vaječník 9 vajok a ľavý 7 😉

ria191
7. mar 2013

@amali wow super 😀

amali
7. mar 2013

@ria191 len aby boli kvalitné 😒

ria191
7. mar 2013

@amali tak hádam sa niečo nájde 😀 . Neboj sa určite to bude OK

amali
7. mar 2013

@ria191 takže OPU je v pondelok o 9:30

ria191
7. mar 2013

@amali no super nie je o čom. Aj ja som to tak našťastie mala 😀 keďže som sa musela na 8. deň trepať do Brna a hneď mi to aj ukončil. Veľa šťastia na OPU. Asi majú toho viacej keď ťa objednal na 9:30. Tým pádom picháš pregnyl neskôr ako o 22:00?

amali
7. mar 2013

@ria191 pichám ho 22:30

amali
7. mar 2013

@ria191 ahoj, kde si mám pôichnúť ten orgalutran?

ria191
7. mar 2013

@amali do riasy na brušku aj pregnyl

amali
7. mar 2013

@ria191 ok diky

speranza1
7. mar 2013

@amali supeeeer... tak zo sdiecka prajem, aby v kazdom folikule bolo zrele vajko...tfuj tfuj tfuj... prajem vela stasticka 🙂 🙂

amali
7. mar 2013

@speranza1 dakujem, dúfam že sa to podarí 😉

speranza1
7. mar 2013

@amali mysli pozitivne... 😉 je to tvoje prve IVF?

amali
7. mar 2013

@speranza1 nie, druhé 😉

mimika1973
7. mar 2013

Kocky, kto pozna doktora Kozumplika v Reprofite brno? Nie je moc mlady a neskuseny na ivf? Lebo ked som kukala rubriku "nas tym" na ich webe kde su vsetci zobrazeni, on je v reprofite len od r.2011! predtym posobil len ako porodnik myslim. Mate ho nekdo jako doktora?
Ti ostatni, jako Stelcl, Machac, Koudelka, vidim, ze su omnoho skusenejsi v tomto, lebo tam robia uz par dobrych rokov.
Co mi poradite prosim? Pytam sa, lebo ked som vyplnala dotaznik cez online, ozval sa mi nan prave on, Kozumplik. Lenze ja mam preferenciu na ineho doktora, tak co mam odpisat teda? ze si prajem jineho?
Nas pripad je trosku komplikovany a naozaj potrebuju dobreho a skuseneho odbornika. Kedze ja uz mam za sebou 4 IVF klasicke...
Boze, nechcem ho urazit, ale fakt bych potrebovala toto vsetko predebatit s dobrym doktorom! 😵
Dekuji za pomoc a rady.

mimika1973
7. mar 2013

Vy mate koho jako atitrovaneho gynekologa tam?

martinusa22
7. mar 2013

@mimika1973 ja mam napríklad dr. Otevřela a tiez je tam len od tohto roku ale predtým ma zaujímavú históriu, je mily a zatial som snim spokojna🙂

gerdusha
7. mar 2013

@mimika1973

Dr kozumplik je sice mlady,ale je velmi precizny a mily. Ja razim teoriu,ze centrum,ktore je medzinarodne /reprofit international/ by si do svojich radov nezamestnala ledajakeho lekara.

martinusa22
7. mar 2013

@gerdusha a na ich stránke je ze sa všetci navzajom radia j

dafy
7. mar 2013

@mimika1973 mne tiez odpisal Kozumplik na dotaznik ktory som vyplnila a predsa som napisala Stelclimu takze v pohode 🙂 ved ty si nepísala priamo jemu nie??on iba reagoval na tvoj vyplneny formulár

mimika1973
7. mar 2013

dakujem babky za vase rady. 🙂
Dafy, ano vyplnila som ten akoze vseobecny dotaznik, kde sa pytali podrobne na nas doterajsi priebeh a nasu neplodnost, ty si vyplnila toto iste?
No a ozval sa doktor Kozumplik, napisal mi len dve otazky: 1.) kedy by som asi chcela absolvovat IVF a
2.) ci si mozem aj sama zohnat lieky . Este pripisal, ze ak si zelam pripadne nejake podrobnejsie ci presnejsie zelanie, tak mam to tiez napisat do toho mailu. To je vsetko asi ako odpoved od neho. Tebe napisal nieco ine aj? podrobnejsie? Navrhol ti aj objednanie konzultaciu ci netreba? rovno sa urobi to IVF? Takze nevies ani Ty, ci to bude on alebo niekto druhy?
No urcite komunikuju vsetci medzi sebou, aspon dufam! 😨
Lebo po 4 IVF klasickych, by sme naozaj potrebovali tu najlepsiu pomoc uz konecne, a k tomu som samoplatca aj. 😉

dafy
7. mar 2013

@mimika1973 ano mne tiez on odpisal ze ked planujem u nich podstupit IVF tak mi moze zaslat st.protokol pripadne o co mam zaujem a ze samozrejme mozem prist aj na konzultaciu ale neni nutne 🙂 a horm .profil ,spermiogram ci mam....ja som potom napisala Stelclimu a uz s nim debatujem co a ako ..my nemusime ist na prvu konzultaciu kedze som lahky prípad 😀 ja idem na 4 IVF ale k nim 1 krat 😎

tinkatinulka
7. mar 2013

@amali uha nadhera..len tak dalej

tinkatinulka
7. mar 2013

@mimika1973 on má zlaté ručičky,mne robil vklad pri prvom IVF a bol veeeeeelmi citlivý a bezbolestný 😉

tinkatinulka
7. mar 2013

@annetty ahoj mozem sa spytat preco beries nosifol?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre