Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
21. mar 2013

@isabellaa super gratulujem ti veľmi 😀 😀 😀

martinusa22
21. mar 2013

@lusipe myslela si teda ze muz ma vypiť ten redbul?🙂

lusipe
21. mar 2013

@martinusa22
hej....aj dnes vecer a aj zajtra pred odberom, ked pojde z domu...

falin
21. mar 2013

@ria191 - dodatocne som si precitala 🙂

isabellaa
21. mar 2013

@ria191 Dakujem ti a drzim palce 😉 .

amali
21. mar 2013

tak od včera večera som začala špiniť....

speranza1
21. mar 2013

@amali ahoj moja...ktory si den po ET a ako spinis???

isabellaa
21. mar 2013

@amali volala si do centra, ci nemas zapijat dufik, alebo nieco na spinenie, vyssie davky utrosu...

amali
21. mar 2013

@speranza1 vklad som mala v nedeľu 17.3....a to špinenie je také.....ani neviem opísať

amali
21. mar 2013

@isabellaa nevolala som.....

speranza1
21. mar 2013

@amali ale to pokojne moze byt aj zahniezdovanie amali... vobec sa nestresuj.. je velmi vela zien, ktore po ET spinili a dnes maju nadherne zdrave deticky, takze naozaj bud v pohode 🙂

amali
21. mar 2013

@speranza1 dakujem....dúfam že bude všetko OK...je mi dnes akosi zvláštne....neviem to popísať...taká som nejaká rozladená a rozhádzaná celý deň.....

speranza1
21. mar 2013

@amali takze aj u teba sa prejavil 4 den po ET mozno ako velmi zly... 😕 😲 😅 to som mala staaale aj ja... 4 den bol u mna najkritickejsi... ale ver mi....zajtra ti bude lepsie... dnes ak mas chut tak si aj poplac, nic v sebe nedus...a urcite ti bude lepsie.... 🙂 velmi ti prajem, aby vam to vyslo 😉 🙂

amali
21. mar 2013

@speranza1 dakujem....dúfajme že bude dobre....

strapula27
21. mar 2013

@amali ja by som zavolala do centra,pre istotu...

isabellaa
21. mar 2013

@amali volaj

speranza1
21. mar 2013

@amali velmi ti to prajem aby bolo dobre... a to spinenie je skor do hneda, alebo ruzove, alebo krvave? trva stale? alebo je to len taka ako keby mala cievocka prasknuta?

amali
21. mar 2013

@speranza1 je ružové ale len sem tam.....sa objaví....

ria191
21. mar 2013

@amali super že je ružové a hlavne sa neboj. Je to na veľmi dobrej ceste 😀

amali
21. mar 2013

teraz som čítala na papieri čo mi dali že to býva normálne ak žena slabo krváca a bolí ju v podbružku,,...až keby to krvácanie bolo silné tak mám kontaktovať lekára...

speranza1
21. mar 2013

@amali tak to bud v pohodeeeee... nic sa neboj... vsetko bude v poriadku 🙂 😀 .. zacala tu teraz pekna tehu vlna a ty v nej budes krasne pekne pokracovat...jupiik tesim sa...

a suhlasim s @ria191 😉

speranza1
21. mar 2013

@amali presne tak je to uplne normalne a v pohode 😉 🙂 ..

ria191
21. mar 2013

@speranza1 čo by dalo veľa báb za takéto ružové špinenie, že? 😀 😀 😀

speranza1
21. mar 2013

@ria191 😀 😀 servus moja.... a ty si na tom ako? kedy ides na KO?

isabellaa
21. mar 2013

@amali to si mala hned napisat, ze ruzove, zeby uhniezdovanie? Vsetko dobre dopadne 😉

ria191
21. mar 2013

@speranza1 ahoj speri 😀 28.3. 😝 😝 😝 tak až na budúci týždeň budem vedieť, či môžem ísť do toho 😀 😀 😀 .

speranza1
21. mar 2013

@ria191 ale ja to uz viem dnes ze bude moct ist do toho uz teraz...... musis naskocit na tehu vlak co sa teraz rozbieha 😀 😀 😀 ...

strapula27
21. mar 2013

@speranza1 kiezby si mala pravdu s tou tehu vlnou..

speranza1
21. mar 2013

@strapula27 jasne, ze to tak bude moja... 😉 🙂 ...ty si uz ktory den? a som zvedava kde je radinka...ani sa tu neukaze...ajajaj 🙂

strapula27
21. mar 2013

@speranza1 dnes som 6 den po KET...ale vies ako to je s KETkami,tie su menej uspesne☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre