Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
14. apr 2013

@melisska zajtra na teba moc myslim, drzim palce 😉

dafy
14. apr 2013

@melisska juuj takže zajtra už konečne uvidíš srdiečko super teším sa s tebou 🙂 ja verím ze je tam a že iba sa skrývalo 😉

tinkatinulka
14. apr 2013

@sarasota krasna správa pre mrazáčika 😅
preco ti odtiekla voda nevedia?

melisska
14. apr 2013

@sobka ďakujem ......

melisska
14. apr 2013

@nelly3
@dafy keď mám napísať pravdu...strašne sa bojím, ale snažím sa byť statocna mamina...ďakujem

amali
14. apr 2013

@melisska držím prsty....mna to čaká na druhý týždeň...dalšia kontrola či je všetko v poriadku.... 😒, koľký si týždeň?

melisska
14. apr 2013

@amali ďakujem...

melisska
14. apr 2013

@amali podľa ms 7tt+1

dafy
14. apr 2013

@melisska ja viem že to srdiečko tam bude 😉 takze ked si bola na sono si bola v piatom???....nech uz je ráno aby si mala dušičku na pokoji verím ti ze si v strese 😒 silno držím palceky 😉

pufa
14. apr 2013

@melisska myslím na teba stále.. Drž sa zajtra..

tinna13
14. apr 2013

@melisska drz sa zajtra, som presvedcena, ze bude vsetko v najlepsom poriadku

melisska
15. apr 2013

@pufa
@tinna13 ďakujem...

melisska
15. apr 2013

Ideme

melisska
15. apr 2013

To čakanie je strašne , chcem to mať už za sebou

kukulik30
15. apr 2013

@melisska DRZIM PALCE !!!

tinkatinulka
15. apr 2013

@melisska mooc na teba myslíme 😉

falin
15. apr 2013

@sarasota - dakujem moja, verim ze vas dalsi boj bude uspesny. Kam idete v Chorvatsku?

@kika017 - vdaka za povzbudive slova. Na zajtra silno drzim palce. Neboj, vsetko bude ok. 😉

falin
15. apr 2013

@cora41 @annetty - s tou alchemilkou som prekvapena, ja som prave myslela ze od ms po opu sa ma pit, aby narastla sliznica

falin
15. apr 2013

@jahoda333 -ahoj, ja som mala endo cystu. U mna zvolili takyto postup: laparoskopicky odstranit cystu, a ked dosla dalsia mrcha, isla som na ket (mali sme mrazacikov) a bolo uspesne. Mame nasu malu princeznu a endoska sa nevratila. 🙂 Drzim palce. Ale citala som rozne postupy, vratane umeleho prechodu. Mne dr. povedal ze najlespia "liecba" na endometriozu je tehu, lenze zaroven je tazke popri endoske otehotniet. Som mu vdacna, ze mi nekazal ziadnu pauzu medzi laparkou a ketom, ze som v podstate mohla ist hned v dalsom cykle.

cora41
15. apr 2013

@falin ja tiez, tak si ju zatial davam..

melisska
15. apr 2013

Máme drobceka aj so srdieckom 🙂 ďakujem vám za všetko dievčatá 🙂 kontrolné sono o týždeň potom aj pomeriame babo, aby sme nezakrikli

natali225
15. apr 2013

@melisska najkrajšia správička dnešného dňa 😉

tinna13
15. apr 2013

@melisska krasna spravicka 🙂 blahozelam k srdiecku 🙂 🙂 🙂

melisska
15. apr 2013

@natali225
@tinna13 ďakujem moje, ani som to už nečakala 🙂

bibi24
15. apr 2013

@melisska jeeeeee, jeeeeeee jeeeeeeej 😵 😵 😵 zo srdca ti to zelam 😵

nelly3
15. apr 2013

@melisska
uzasne, uzasne,uzasne 🙂

falin
15. apr 2013

@melisska - supeeeeer, parada. Ja sa tak strasne s tebou tesim. Blahozelam k srdiecku, mate velkeho bojovnika 😉

ria191
15. apr 2013

@melisska najväčšia bojovníčka na "koňovi" právom si to zaslúžiš 😀 😀 😀 . Cmuk 😀 😀

melisska
15. apr 2013

@bibi24
@nelly3
@falin
@ria191 že na koňovi :D
Ďakujem moje zlaté 🙂

lubica1979
15. apr 2013

@melisska gratulujem, super, super, super správa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre