Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
17. apr 2013

@dafy už letíííííííííííííííííííííííííííííííííím kurňa dúfam, že pristátie nebude bolieť

lynx19
17. apr 2013

@ria191 myslim,ze tam budu dve // 🙂

ria191
17. apr 2013

@lynx19 u teba? Ale nie srandujem 😀 . Pochopila som 😎

dafy
17. apr 2013

@ria191 ty este stále tu oxiduješ??? 😀

izzie27
17. apr 2013

@ria191 vies co aj mna si naplasila ked to tu tak citam.... Ja idem v pondelok sa ta pripravujem a sondujem kolko penazi si mam premenit aby som nebola zaskocena. Dakujem za ponuku. 🙂 A drzím paste na večer🙂 🙂 🙂

ria191
17. apr 2013

@dafy nooooo ešte som tu 😀 ale už všetko vypínam a odchádzam. Tak zajtra ráno 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

ria191
17. apr 2013

@izzie27 ďakujem 😀 . Inak ak ti dajú lieky priamo tam, tak tie potom platíš až na konci a tie čo ti zostanú tak vrátiš a za konzultáciu sa neplatí. Najlepšie je platiť kartou 😀 . Tak príjemný výlet v pondelok. Trošku si dávajte pozor, lebo sa prerába diaľnica vyzerá to, že sú tam obmedzenia. Škoda lebo po diaľnici to bolo veľmi šikovné.

melisska
17. apr 2013

@dafy nesleduj sa , to je rozkaz 🙂

izzie27
17. apr 2013

@ria191 dakujem za rady 😉 Vydurim mm aby sme teda isli skor 🙂

lynx19
17. apr 2013

@ria191 u teba aj u mna 🙂

melisska
17. apr 2013

@ria191 je 17:12
:

dafy
17. apr 2013

@ria191 halooo to nemyslíš vážne ze nás tu necháš čumakovať az do rána 😀

melisska
17. apr 2013

Kde nič tu nič , asi predsa len ráno, kolky den si ria po ?

pufa
17. apr 2013

@melisska len nech ten test ocika až ráno. Mala pekný deň, môže to pokračovať pekný večerom 🙂

nelly3
17. apr 2013

@melisska
myslim si, ze dneska je 12 den po KET 😉

sneznicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sneznicka
17. apr 2013

A tiez zhanam 2 injekcie Orgalutranu. Dakujem

martinusa22
17. apr 2013

A ja dve injekcie menopuru:(na predpis v lekárni stojí 5 injekcii 209 EUR ale to je teda dost, neviete ci by mi z reprofitu mohli zaslať nejak tie injekcie poštou?nemate stym skúsenosť ?

jania023
17. apr 2013

ahoj neviete mi poradit preco niektory doktory kazu pichat pregnyl na viackrat?som videla ze niektore dokonca pichali pred ivf a potom 2dni po este raz..naco jeto dobre??

martinusa22
17. apr 2013

@jania023 to by aj mna zaujimalo 🙂

zabka1124
17. apr 2013

@lenusika ahojky, nie, to mame z vlastnych🙂!Snazili sme sa cez 3 roky a RF nam dopomohli k nasmu stasticku🙂Ani nevieme, kde je/bola chyba, jasne muzske spermie uz nie su to co pred 50rokmi🙂, teraz ma pomaly kazdy 2chlap problemy s nimi!
Ale vyplatilo sa🙂Teraz nase stasticko odfukuje v postielke a duma, kedy sa asi zobudi na papu 😀

dafy
17. apr 2013

@martinusa22 5 injekcii 209 eur čosííí 😕 ja som sa pytala v lekarni a bolo mi povedane ze menopur po 10 balenie stoji 197 eur..a j na nete tak ukazuje 😉

martinusa22
18. apr 2013

@dafy a predávajú to po kusoch aj nevies?

martinusa22
18. apr 2013

@dafy no a to som ale v Rakúsku zhanala, ale tu je všetko veľmi drahe takze musím to inak vyriešiť 🙂a nema niekto dve injekcie menopuru?

melisska
18. apr 2013

Dobré ranko slniečka 🙂

Myslím na jednu betarku a prajem jej, aby bola šťastná
🙂

speranza1
18. apr 2013

nakukla som tu hned zrana, avsak riuska tu este asi nie je... riuska moja... velmi na teba myslim a vsetko je len tak ako ma byt...nakuknem tu poobede... pa dievcata 🙂

melisska
18. apr 2013

@speranza1 pa moja 🙂

melisska
18. apr 2013

@dafy ja nemozem ani spať 🙂)))).
Ria viem , že su to nervy, ale potrebujes vedieť výsledok...aj my🙂

falin
18. apr 2013

@annetty - tak dufam ze tentoraz to bude ine. Ale poistku mas a to je fajn 😉 . Ja by som ju potvoru aj poslala, ale sa jej akosi nechce. Aj all inclusive by som jej zaplatila 😀 Vcera vecer som citila podbrusko, ja si myslim ze dlho nepotrva a nabehne v plnej parade 😖

@lynx19 - prajem ti aby si v pondelok uvidela na teste krasne //

falin
18. apr 2013

@melisska
@speranza1 - dobre ranko dievcence, aj ja nakukam kedy k nam rius pride. Ja som nervoznejsia ako z vlastneho testu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre