Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
6. máj 2013

@ria191 škoda :(

@falin tak to rychlo vyrieš 🙂 dakujem
@sally2401 nebola si na krv.? Pobolievanie môže byť

nelly3
6. máj 2013

@sally2401
ja si myslim, ze ved nemusis mat stale priznaky, to len my sa pozorujeme, baby co otehotneju prirodzene ani niekedy netusia, ze su tehu aj zopar mesiacov 😉 vies, ak sa to ma udrzat, tak sa to udrzi a ty to aj tak nijako neovplyvnis, neboj je to oki 😵

melisska
6. máj 2013
nelly3
6. máj 2013

@melisska
co moja? ako sa mavas inac? citis sa oki? aj ti je dlho doma ci? budes asi cele tehu pn vsak?

ria191
6. máj 2013

@melisska ale občas nakuknem 😀 . Len tak vám tu pokoj nedám 😀

ria191
6. máj 2013

@lucky29 veľa šťastia 😀

13nika13
6. máj 2013

Ahojte.. dnes som sa objednávala do Reprofitu, viete mi povedať, aký je Dr.Machač? Ďakujem...

melisska
6. máj 2013

@nelly3 máme sa dobre, je mi super, v piatok utz 🙂 áno celé tehu pn. Už som si zvykla...
@ria191 to sa mi páči 😀

@13nika13 nechodím k nemu, ale určite súper, oni su tam všetci súper.🙂

annetty
6. máj 2013

@falin tak kludne zazvon, ak najdes moje vylestene okna, dame si kafco 🙂 A ak este budem teho, tak na tie petorcata ti dam aj hned virusy, ako som tu to uz raz slubila 😀 😀 😀

annetty
6. máj 2013

@sally2401 ahoj, aj ja som mala uz taky pocit minuly tyzden. Prestali ma boliet prsia, ale potom za par dni zas som ich mala take citlive. Tiez som zvedava, ci tam este nieco bude na utz, ked pojdem na ktontrolu, ale tusim ze moc si pozorujeme nase prsia, nechajme si to na nasich chlapov ! 😀 Drzim palce, nech je vsetko v poriadku ! Kym test ukazuje +, je to dobreeee 😉

sally2401
6. máj 2013

@annetty más pravdu moc sa pozorujeme, ešte že som v práci inak by som sa zbláznila....... nejako to už dopadne 🙂 😎 😀

amali
6. máj 2013

tie papiere do práce ma zabijú.....joj jak to neznášam 😠

lucky29
6. máj 2013

@ria191
Ďakujem, mám veľké obavy lebo to boli iba moruly a teraz nám prišla správa že ostatné neboli vhodné na zmrazenie :(

annetty
6. máj 2013

@sally2401 neboj, bude to super 🙂. Len este tyzden vydrzat.....to cakanie.....poznam.....to je najhorsie. Ja uz nemam nechty 😀

falin
6. máj 2013

@sally2401 - ja viem, ten strach je velky, ale treba verit ze to bude ok.

falin
6. máj 2013

@melisska - tak uz som vyriesila 😉 😎

@annetty 😀 😀 😀 . Ides aj na kontorlne hcg? alebo potom az na utz pozriet srdiecko?

ria191
6. máj 2013

@lucky29 to vôbec nevadí bibi mala pomalšie a čaká dvojičky a čo mám odpozorované, tak sa im (teda v RF) dosť darí aj pri týchto pomalších 😀 😀 😀

annetty
6. máj 2013

@falin idem uz len na utz vo stvrtok na 5-tu. Ta moja sestricka je taka tapa....nema cas na odber, berie to tak, ze naco. vsak bud bude uz nieco na utz, alebo nic ☹ Stelclik mi odpisal, ked to vydrzim a mam pevne nervy, tak nemusim ist na krv.... Ale v stredu moj mm zas testuje.....tusim bude testovat, kym budem teho, strasne ho to bavi 😀

falin
6. máj 2013

@annetty - snad mu nepokazis radost, no nie? drzim palceky aby bolo vsetko ok. Verim tomu

annetty
6. máj 2013

@falin dakujem ti velmi pekne a dakujem aj za e-mail. A nechcem mu pokazit tu radost, pre mna za mna, nech testuje aj 7-8 mesiacov este, aj mu kupim testy, len nech som teho 😵

dafy
6. máj 2013

@amali
@melisska namiesto spachtoškovania doma a uzivania si nič nerobenia vy uz o siedmej ste hore? 😀 ja by som vyspávala aj do jedenástej 😀 😀

amali
6. máj 2013

@dafy ja som bola už o 6tej ale nechcelo sa mi zapínať počítač......zvyk 😉

dafy
6. máj 2013

@amali ja ked som bola tehotna s Emmkou tak som vyspávala do desiatej a tak to aj ostalo u Emmky odnarodenia bola spachtoš a pekne vstavala az o desiatej so mnou 😀 Moja sestra zas nevedela tolko vyspavat stale bola uz o piatej hore a ked sa maly narodil tak to iste o piatej uz bol jak rybka 😀 😀 😀

vilaamalia
6. máj 2013

Ahojte, tak dnesny vyvoj mojich deticiek🙂 je 3. den po OPU takyto: 3x8bunkove, 2x7bunkove, 1x6bunkove. Teraz, uz nech sa to do stredy nepokasle🙂

martinusa22
6. máj 2013

Takze vo štvrtok sa ide na OPU na 10.00 hod 🙂

13nika13
6. máj 2013

Môžem sa spýtať, ako to prebieha v Brne od prvej konzultácie? Na IVF som bola jeden x v Martine v Heliose, neúspešne.. Niekde som čítala, že do Brna sa ide len pár x, a sleduje ma potom môj gynekológ..

bergalm
6. máj 2013

@13nika13 tak toto by zaujimlo aj mna kedze nemam potuchy ako to tam funguje

mimika1973
6. máj 2013

@vilaamalia drzime palcekyyyy!!!! 🙂

mimika1973
6. máj 2013

@martinusa22 drzime palce!!!!! nech je pekna urodicka!!! 😵 😉

mimika1973
6. máj 2013

@annetty tak ma riadnu vydrz! 😀 Kebyze este mohol byt ON tehotny! 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre