Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
17. máj 2013

@ria191 😀 😀 😀

mimika1973
17. máj 2013

@falin 75j merional ci menopur?

13nika13
17. máj 2013

@zabka1124
@vilaamalia
🙂 ako pekne sa to číta... Snáď to pôjde aj pri mne takým rýchlym tempom.. Takže už len si počkať 😉

melisska
17. máj 2013

Niejako sa zmraka bude pršať

falin
17. máj 2013

@mimika1973 - to je jedno, podla toho co zozeniem, ale vyzera to na merional 😉

ria191
17. máj 2013

@mimika1973 teba som omylom pridala ku kočkám čo išli dnes na ET 😀 😀 😀 prepáč asi si sa čudovala 😀

sarasota
17. máj 2013

@tancik
@lubica1979 nech si vase babuliatka spravia domcek vo vasom brusku na 9.mesiacov 🙂 🙂

mimika1973
17. máj 2013

@ria191 vsak uz pomaly aj hej! 😀 za par mesiacov, dufam! 😵

sarasota
17. máj 2013

u nas uz mrholi a rano tak krasne svietilo slniecko 😒

annetty
17. máj 2013

@mimika1973 dakujem ti velmi pekne za srdiecko 🙂 Si zlata! 🙂

@ria191 hej uz je mi lepsie, vsak uz musi sakra.....taha sa to tyzden a endos kazdy den na mna spomenie..svina jedna 😠 A co narobim, zastrelim sa? Len preto ze som jalova? 😀 Ale kdeeee!!!! Od toho viac lubim ten sasrany zivot!!! 😀 😀 😀 Som si ista, ze v tej mojej velkej knihe je aj nieco krajsie napisane nez neuspesne ivf....potom by nas scenarista nestal ani za prd 😀 😀 😀
Riuska, tebe drzim strasne palce toho 29-ho...to uz bude raz dva....a dufam nieco mudre vymysli doki a odstrani ti tu potvoru 😵

sarasota
17. máj 2013

mam dotaz mate niektora skusenost s Norethisteronom na spustenie Ms zevraj znizuje sliznicu?A este jeden dotaz ake ma byt velke vajko ked sa picha pregnyl?

ria191
17. máj 2013

@annetty krásny postoj k životu ja by som to tak skoro veru nedala klobúk dole 🙂 . Veru blíži blíži a riťka cviká a cviká, ale to je malina zatiaľ 😀 horšie to bude potom sa rozhodnúť pôjde o veľa 😠 😠 😠

sarasota
17. máj 2013

@annetty krasne si to napisala to su slova do boja a ty ten boj vyhras- srdiecko pre potesenie leti k tebe 🙂

sarasota
17. máj 2013

@ria191 kopla ma muza ze daj to dolu a netrapos tam 😀 😀 😀 😀 😀

dafy
17. máj 2013

ahojte dievčence tak tento mesiac sa k stimulantkám nepridám nechám to na jun 🙂 dneska som bola na krv na hematologii a začnem brať ten fraxiparín ci ako sa to volá 😝 a dovtedy si prieliečim tu zlatu žilu ktora ma este stale trápi aj na nu mi museli predpísat lieky 😝 no a tá moja koprivka sa teraz neukazuje no ale jak minule sa mi spustila az po vklade 😠 😠 ..ostatným držím palčeky 😎

ria191
17. máj 2013

@sarasota mne sa páči keď majú kočky fotečky 😀 😀 😀 a keď že som na tajnáša, tak ja si nemôžem žiadnu dať ale inak by som si dala 😀 😀 😀

annetty
17. máj 2013

@ria191 som si ista, ze bude spravne rozhodnutie 🙂
@sarasota dakujem zlatko za srdiecko, tebe tak isto drzim palce, nech ti od leta ratame uz krasnych 40 tt 🙂 A s Norethi som isla na stimulku a potom aj na KET....raz Stelcl mi to vypisal, ze nemam dobru sliznicu a raz Vitouskova.....ze treba posilnit normalny cyklus...mne to len pomohlo a potlacal cysty....takze menej ma to bolelo....teraz ze mam cakat na normalny cyklus.....bude to hroza bez Norethi ☹
@dafy fraxik musis brat mesiac pred stimulkou?

dafy
17. máj 2013

@annetty preco zdá sa ti to dlho???

annetty
17. máj 2013

@dafy no mne povedal doki, ked bude treba, tak to pridame ku stimulke len dovtedy mi musia prist vysledky z trombofilie. Ale nic take nepovedal, ze to bude treba mesiac skorej pichat.....ale zas sme pri tom, ze kazda sme individulny pripad😉

melisska
17. máj 2013

@dafy jún je tu o chvíľku🙂

amali
17. máj 2013

😎

melisska
17. máj 2013

@dafy nemusí to byť dlho, mne hematologicka hovorila ,že je najlepšie pichať aj 2 mesiace pred umelým , to bude ok🙂

falin
17. máj 2013

@dafy - ahoj fraxikarka dalsia, takze uz aj ty budes pichat? Aj mna to caka, uz sa na to "tesim" 😖 ale co nespravime pre babuliatka

@annetty - mne hematologicka pisala do papierov ze od zacatia stimulky pichat fraxik

falin
17. máj 2013

@melisska - ty si zacala pichat 2 m pred ivf? Vidis, kazdy povie inac a potom si vyber 😖

melisska
17. máj 2013

@falin nie teraz nie , ale minulý rok...a nebola som tehu. Teraz som začala pichať až v 9 tt pre istotu🙂 Nebojte sa, čo ma byť bude ..

amali
17. máj 2013

baby ja som si pichala ešte pred vkladom a pichám doteraz

annetty
17. máj 2013

@falin Mne zatial Stelclik povedal ze od transferu, ale este nevidel vysledky, takze moze sa to zmenit 🙂 Kazda to mame asi inak a potom spravia z toho statistiku 😀

natali225
17. máj 2013

@annetty ja tiež od vkladu 😉 od toho istého dokiho 😀

annetty
17. máj 2013

@natali225 takze bude to od vkladu 😀 ak vysledky bude spatne 😀

sarasota
17. máj 2013

ako to bolo s vajkami za kazde 1000cz nebolo tu pisane ze nad 8 uz nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre