Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

manita
26. máj 2013

@jania023
Tiež ti to clostil zakaždým robil a nechali ti ho?

inna74
26. máj 2013

Ahojte dievčatá.Niektorá z vás sa pýtala ,s čím stimulujem.S clostikom a Menopurom.1-0-1 a 100 U.I.žatial pohoda vo štvrtok idem na ultrazvuk tak uvidíme.Počuli ste niektorá o DHEA na zlepšenie kvality vajec?

inna74
26. máj 2013

@lenka2013 Ahoj ja práve stimulujem s týmito liekmi ,teba to čaká o chvíľu v júni,dám ti vedieť ako som to zvládala.

tlucka
26. máj 2013

@lenka2013
@izzie27
@vilaamalia
@manita
@daska32
kočky ďakujem za povzbudivé slová. nezostáva mi nič iné, len nášmu bojovníčkovi veriť. Dúfam, že v utorok mi ho vložia a zostane u mňa na 9 mesiacov.
Chcela som si dať vložiť dve embryá, aby som mala dvojičky. Tak sa najskôr naučíme všetko ohľadom bábätka na jednom a potom zvládneme dvojičky hravo 😉
Teraz mi manžel povedal, že je dobre, že je iba jedno embryjko, lebo ružový Stokke kočík predsa pre dvojičky nemajú 😀 😀

cora41
26. máj 2013

@tlucka moja, este ani nahodou to nevzdavaj, este si boj neprehrala a neukazuje drobikovi, ze mu neveris uz teraz.. pozri ako moj statocne bojuje a dava ti najavo, ze je iba tvoj.. tak mu ver, uzi si ho a rychlo s nim do vnutra, kde mu bude najlepsie .. posielam vieru...

cora41
26. máj 2013

@inna74 ano, ja som brala DHEA a do troch mesiacov som vzdy otehotnela, aj ked to prve nevyslo celkom , zatial sa teraz po druhe drzime a uvidime zajtra na sone... ale myslim, ze to ma nieco do seba..

tlucka
26. máj 2013

@cora41 ďakujem, verím, že zázraky sa dejú a naši drobčekovia v nebíčku nám pošlú malých poslušných anjelíčkov 😉 😉

cora41
26. máj 2013

@tlucka tak tomu teda ver, oni sa urcite postaraju o noveho anjelika ale na zemi pri mamke a ockovi.. o tom som presvedcena na milion percent🙂

lenka2013
26. máj 2013

@inna74 Ja sa hrozne bojím ako to dopadne.Je to už naposledy.neviem,či je nesťastnejší človek na svete ako ja.Mne sa rozpadá všetko.všetko sme sústredili na babatko a už mám pocit,že neviem fungovať,čo chytím to pokazím.IVF je hrozne o psychike,neviem kedy sa mi chcelo usmiať.

inna74
26. máj 2013

@lenka2013 No tak tvoje slová sú plné smútku,neboj sa ver a bude ti dopriate.Neviem čo máš všetko za sebou ,ale ja sama mám rovnaký problém a veľa bolestí za sebou.Môžem ta však povzbudiť slovami žien ktorým sa to podarilo na 8,9,10 ty krát.Raz to určite vyjde..nevzdávaj sa.Psychika je dôležitá máš pravdu.Ver si ,že všetko čood teraz do ruky chytíš sa ti podarí na 100percent.Prajem i veĺa sily. 😵

inna74
26. máj 2013

@cora41 Ahoj a prosím ťa kde si zohnala DHEA?.ďakujem.

cora41
26. máj 2013

@inna74 normalne na internete ked si das DHEA predaj, tak ti tam vypise nejaku stranku, tusim nitriansku, ktora to vie poslat do 10 dni..

melisska
27. máj 2013

@cora41 myslíme na vas 🙂

melisska
27. máj 2013

Dobré ranko🙂

tlucka
27. máj 2013

Dobré ránko 😉

cora41
27. máj 2013

@melisska dakujeme, prave odchadzame..🙂

speranza1
27. máj 2013

prajem vsetkym babenkam naaadherne uprsane majove ranko🙂

tlucka
27. máj 2013

@cora41 držím palce

speranza1
27. máj 2013

@tlucka ahojky ty mas zajtra vklad????? 🙂 🙂 😉 a o kolkej?

lenka2013
27. máj 2013

@inna74 ďakujem za povzbudenie.Je som teraz úplne na nervy,idem už 10 -krát na IVF a už asi prestávam všetkému veriť,asi som ten najvačší smoliar na svete.Neviem chodiť ani po ulici,mám pocit ,že všetci ľudia majú deti a sú šťastní ,len ja som prázdna a nemám nikde miesto a nejaký zmysel

speranza1
27. máj 2013

@lenka2013 je mi to neskutocne luto lenka cim vsetkym si si musela uz prejst (kazdy si nesieme v zivote nejaky ten svoj kriz), avsak sama sa musis prinutit mysliet co i len troska pozitivne, pretoze aj babatko by chcelo pokojnu, pozitivnu maminku a nie kopku nervov. Ja ti prajem z celeho srdiecka, aby ste uz v zivote boli len stastni a tesili sa z toho co mate a neplakali a nesmutili nad tym, co nemate..... 😵

cora41
27. máj 2013

@ tlucka @ speranza1 @michelitta @melisska @inna74 @vilaamalia :
baby, srdiecko bilo ako take male trepotajuce blikadielko a podla merania sme 6tt+6 a podla vkladu 6tt+2 dakujem strasne za podporu a vieru baby, vdaka, ze vas mam 😎 😎 😀 😀 😀 😀

cora41
27. máj 2013

@sarasota na teba som skoro zabudla, ale iba skoro: mame malicke srdiecko blikotajuce ako motylik a podla merania sme 6tt+6 a podla IVF 6tt+2 🙂 dakujem, ze si na mna myslela 😎

speranza1
27. máj 2013

@cora41 naaadhera cora.... neskutocne sa s tebou tesim...az mi od stastia vyhrkli slzicky ...naozaj.... musi to byt prenadherny pocit, ked vies ze v tebe rastie novy zivot, ked pocujes to naadherne buchotanie srdiecka...naaadhera..prajem ti naozaj len vsetko dobreeeee 😵 😵 😵

cora41
27. máj 2013

@speranza1 dakujem krasne, nech nam to este vydrzi az do konca🙂 prajem zo srdiecka aj tebe to iste 🙂

speranza1
27. máj 2013

@cora41 vdaka cora 🙂 😉 😵

ria191
27. máj 2013

@cora41 😀

manita
27. máj 2013

@cora41 gratulujem! to je radosť! užívaj si to naplno!

kočky, čo máte nízke AMH, máte nejaké rady ako to zlepšiť? (Ale DHEA nie.) Vraj je dobré nepiť kávu a nejesť sladké, ale to len "jedna baba povedala", možno ste sa dočítali niečo iné a dáte rady... ja najradšej čítam lekárske štúdie na zahr. stránkach a tam bola taká zaujímavosť, že ženy s nízkym AMH majú krehkejšie vajíčka, ktoré ťažšie znášajú OPU, kultiváciu a ET, vraj pre takéto ženy je lepšie opakované IUI, aby sa vajká nevyberali... 😲 😲 😲

melisska
27. máj 2013

@cora41 jupiiiii🙂 krása moja 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre