Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martinusa22
5. jún 2013

No uvidim co sa bude diat ďalej ci to prejde do silnejsieho krvacania alebo to prejde ale zajtra urcite spravím test

speranza1
5. jún 2013

@daska32 ja viem🙂

speranza1
5. jún 2013

@martinusa22 OK.... budem ta cakat mojenko zlate....

tinkatinulka
5. jún 2013

@martinusa22 bežala by som na gyndu alebo pohotovosť..nevyhodia tá možno to neni stratené..

speranza1
5. jún 2013

baby idem ja dnes na ten cintorin... vsetkym vam dakujem... packo..zajtra som tu ako "na koni" 😉

speranza1
5. jún 2013

@tinkatinulka pre potesenie srdenko...nech vam vsetkym pomozu.... packo 😵

martinusa22
5. jún 2013

@tinkatinulka zatial to neni az tak strašne uvidim co sa bude diat ďalej uz raz som toto prežila

sarasota
5. jún 2013

@speranza1 ja sa mozem na to v...ut to nie je fer. 😖 Ja som pisala Stelclovi ze som mala Interleukin 6 az 5000 tak odpisal ze zapal bol iba v amniovem obalu a to sa tazko zistuje a aj lieci.Ale uz je to tam ideme dale.Dnes som si od nemohucnosti aj poplakala.Takyto na p... den som nemala uz dlho .Ja som dnes ani autobus domov nenasla dva krat som obehla vsetky autobusy a on nikde tak som musela volat manzelovi ze nech po mna pride. 😀

annetty
5. jún 2013

@falin tak uz som uzatvorila mesiac, uz je pohodicka 😎 Stelclik tam bude az o tyzden cca, tak uvidime co vymysli 🙂

annetty
5. jún 2013

@speranza1 ☹ ☹ ☹

bergalm
5. jún 2013

caute baby,citam tu ,ze Stelcl ma dovcu?neviete dokedy ja mam ist k nemu 12.6.na prvu konzultaciu prehadzovali mi termin z 5.6.na 12.6. tak dufam ze ten novy termin je k nemu chceli sme ist s muzom prave k nemu

speranza1
5. jún 2013

@sarasota ahoj moja... to bude v pohode... my to zvladneme vsetko... joooj ale som sa dnes dobre vyplakala.... vrelo odporucam cintorin... tam mozete plakat kolko len chcete a nikto na vas nepozera ako na debila 🙂

speranza1
5. jún 2013

@annetty co uz... ale uz je mi lepsie...a budem vam vsetkym drzat palce a podporovat vas aj nadalej 😉

speranza1
5. jún 2013

@bergalm ahoj moja, kedze ta preobjednal, to znamena, ze tak toho dvanasteho uz bude...nicoho sa neobavaj..prajem ti veeela stasticka, aby sa vam co najskor podarilo to po com velmi tuzite 🙂

bergalm
5. jún 2013

@speranza1 dakujem moja po 2 velkych sklamaniach sa bojim tomu naplno verit lebo vzdy sme dali to toho vsetko a vysledok ma neskutocne sklamal hlavne po psychickej stranke to bolo na prd tak potichucky verim,ze tentoraz sa zadari a neboj nie si stara paka co tu bude len oxidovat 😉

speranza1
5. jún 2013

@bergalm 😀 😀 😀 😀 😀 citala si moje prispevky? tak si videla, ze aj my sme uz co to podstupili...a ak ti mozem poradit po tolkych neuspechoch..tak vobeć neprestavaj verit...a hlavne sa neboj...v RF su suprovi...pomozu vam....a aky mate vy problem ak smiem vediet?

stastenka42
5. jún 2013

@speranza1 ahoj,nevešaj hlavu,neviem či si čítala o mne ale tiež mám toho vela za sebou a stále ešte dúfam....tažke hlavu hore,oddýchni si a chod dalej 😉 😉 😉 ja sa chystám v lete na svoj 13-ty pokus tak neboj nie si taká stará ako ja a vidíš idem za tým 😉 tak nezúfaj,drž sa 🙂 určite sa všetky raz dočkáme -aj ty aj ja aj všetky 😀 😀 😀 😀

martinusa22
5. jún 2013

Takze to troska krvavé špinenie bolo len raz a nespinim uz, vždy sa mi to len cez den stáva , zvláštne 🙂

andydi
5. jún 2013

@pufa to je super, ze Ti to vyslo. A mala si aj predtym neuspesne IVF-ka? Dost si od toho Softu slubujem. Uz po 3 v podstate rovnakych stimulaciach je to nieco ine.Nakupila som aj vitaminy na zvysenie AMH a chcem skusit aj DHEA. A ako zvladas tehotenstvo ? Uz vies co to bude? 🙂

manita
6. jún 2013

kočky, čo ste stimulovali iba clostilom, aké ste mali dávky?

a pred OPU ste pichali 1 ampulku Pregnylu alebo 2?

a ešte posledná otázočka - aj do RF treba papier od notára?

(Idem nato od zajtra s dr. Štelclom, rovno na OPU, všetko sme vykonzultovali e-mailom a telefonicky.) 😉 😉 😉

speranza1
6. jún 2013

@stastenka42 cavles 🙂 ... nie nevesam hlavu.. ved vidis 😝 .. stale tu oxidujem😀 ...vy ste absolvovali 13x IVF???? ja nemam slov..klubuk dolu....a teraz si v akom stadiu?

melisska
6. jún 2013

@manita držíme palceky 🙂 nemá dovolenku?

melisska
6. jún 2013

Dobré ranko:🙂
@speranza1 dnes si tu skoro 😉

speranza1
6. jún 2013

@melisska cavles..ja som tu stale tak skoro, len malokedy som tak skoro prispievala🙂

stastenka42
6. jún 2013

@speranza1 Ahoj,ja som znovu absolvovala vsetky mozne vysetrenia,lebo sa moze cokolvek zmenit a teraz som od pondelka zacala s prednisonom,na 6 tyzdnov,vitamin D nemala som ani minimalnu hodnotu a pred transferom zacnem pichat fraxiparin.Mne aj ked sa podarilo otehu tak som hned v zaciatku o to prisla. Toto bude nas posledny 13 stastny pokus 🙂 tymto koncime lebo som uz stara 🙂

speranza1
6. jún 2013

@stastenka42 ja si dam vysetrit este imunitu a pojdem aj na hematologiu... kazda tu berie prednisom, picha fraxin pije ascorutin..len ja nic ..ja som mala zoparktar biochem. teh. ....ale to si si asi precitala... zajtra asi testnem to budem 10 den po KET a potom vysadim lieky nech sa mi spusti menzes... pretoze ked ma prist tak nech ho zbytocne umelo nezadrziavam....a verim tomu, ze nie si taka stara ako pises.....kukaj na tie herecky 46rocne este len otehu... tak nic neboj a bojuj kym mas chut a silu... 🙂

stastenka42
6. jún 2013

@speranza1 tu imunologiu mozno nemusis,aj tak ti nedaju nic ine ako prednison,ale tu hematologiu tak to si daj,prave tam mi zistili nejake mutacie a preto fraxiparin ale nevedela som ze nedostatok vitaminu D robi také problemy pri otehotneni....ale este u teba Kludne mozu na teba z testu pozerat dve // 🙂

tinkatinulka
6. jún 2013

@stastenka42 mozem sa spytat ake mas mutacie a v akej podobe? Q ake davky fraxiku mas? My sme tu vsetky akesy mutovane..

ria191
6. jún 2013

@speranza1 čau lásko 😕 lepšie? Veru veru včera som sa veľmi čudovala, že nemáš nič nasadené ani prednison, ani anopyrín skrátka nič ničovaté. Ja mám prednison vždy aj keď nevytváram protilátky proti trofoblastu ani spermiám. Sa čudujem, že nemáš ani hematológiu spravenú kočka hm ako to?

ria191
6. jún 2013

@stastenka42 ja veru tvoj príbeh asi poznám. Nevkladali ti teraz naposledy tri? Každopádne máš aj môj obdiv, lebo vďaka takým ako ty to ja veru nevzdám aj keby som musela ťahať nočné v Tescu, aby som na to naškriabala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre