Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
10. júl 2013

@lenka2013 cca 10 dni? 😉

dafy
10. júl 2013

@melisska jéééj pekné bruško 🙂

dafy
10. júl 2013

@mimika1973 nidácia?? to čo?? 😀

melisska
10. júl 2013

@dafy
@mimika1973 lienka, falin,vrabcek, škaredékacatko, ....všetky motivujte sa 😀

dafy
10. júl 2013

@lienka_1 no čo?? mallý sa už dobíjal do domčeka???cítila si nejaké to vrrrtanie v bruchu??? 😀 😀 😀

dafy
10. júl 2013

@melisska akoze ja som sa nejako asi skor motivovala bo uz teraz skoro tak vyzerám jak ty 😀 😀 len ty ho máš pevné a ja mľazgavé 😀 😀 huuupacie 😀

melisska
10. júl 2013

@dafy ono sa spevni , ked malé vyrastie😀

dafy
10. júl 2013

@melisska a ked nie tak budem sa hrať na Martinku z Turca 😀 😀 😀

mimika1973
10. júl 2013

@dafy uhniezdovanie, zavrtavanie do sliznice na 9 mesiacov!!!!! 😀 😉

ria191
10. júl 2013

@dafy nie ty ťapa vykrikoval z bruška, že už sa zavŕtava ešteže si sa neopýtala rovno na ranné nevoľnosti 😕 😕 😕 😕 😀 😀

mimika1973
10. júl 2013

@dafy sorry, ale asi pouzivam fr.nazvy.... 😀

ria191
10. júl 2013

@melisska to je fakt krásne bruško 😀

mimika1973
10. júl 2013

@ria191 ahoj rius, tu si? 😀

mimika1973
10. júl 2013

@melisska budeme, pani veduca tehulka! 😵 😀

ria191
10. júl 2013

@mimika1973 jafné musím podporiť jednu tapuľu, ktorá sa tuším až príliš pozoruje 😀 😀 😀 že dafča @dafy

ria191
10. júl 2013

@dafy chceš pošlem ti biele ponožky a čiernu ceruzu na buľvy 😀 😀 😀

mimika1973
10. júl 2013

No huraaaa, uz som akurat doriadila chladnicku-mraznicku, cistucka, mozme ju zapnut odznova!!!! 😀
A teraz su na rade marhule! lekvar, a ak stiham, tak aj zmrzlinkaaaa!!!!
A burka este neprisla, je slnecnoooo!!!! 😎 tak sa motivujem jak se patri! 😀 😀 😀 😀

mimika1973
10. júl 2013

@ria191 to cakanie jej nezavidim, hummmm....ale vsetko bude dobre, mam dobreho tusaka, ze dafca je tehotna, naisto!!!! 😵 😀 😉

ria191
10. júl 2013

@mimika1973 taky tak aj ja mám tušáka, ale radšej 🤐 🤐 🤐 .

ria191
10. júl 2013

@skaredekacatko
@lienka_1
@dafy kočule moje držte sa 😀 😀 😀 uff to je zaberák na moje nerva, ale vy buďte v pohodičke 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj veľa šťastia 😀 😀 😀

lenka2013
10. júl 2013

@mimika1973 aj v krvi tak dlho je zvýšený Pregnyl?

dafy
10. júl 2013

@ria191 ty sa čo zapájaš do našej diskusie s Lienočkou...ty pačkuda
@ria191 😀 😀 ty máš mozno hrošiu kožu tak ty nebudeš nič cítiť...ale my jemné to žienky vychodniarky !!!!! 😎 😎 😎 cítime všetko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..tam sa venuj svojej práci za čo si platená 😕 😕 😕 😝 😀

dafy
10. júl 2013

idem aj ja makať bo malá chce bicykel 😀 😀 😀 😀 dva dni oddychu stačilo 😎 😎

karinuska22
10. júl 2013

@nomxxx Vysledky z hematologie trvaju asi tak 3 tyzdne a imunologia take 2 tyzdne. Genetika trva mesiac. Vypytaj si od gynekologa ziadanky. Stitnu zlazu mas v poriadku???

nomxxx
10. júl 2013

@karinuska22 Mám poruchu štítnej, ale to mám sledované, dokonca nastavené trošku nad limit, ak by som otehotnela, aby som mala od začiatku dostatok aj pre bábo, ale musím tie ostatné vyšetrenia doriešiť, ďakujem za info 🙂

karinuska22
10. júl 2013

@nomxxx Tak to si na tom ako ja. Ja sa liecim na stitnu od roku 2009 a tiez mi doktorka nastavila davku nad limit, kedze sa pokusame o babo.

nomxxx
10. júl 2013

@karinuska22 ja mám 37 rokov, takže jediný akože problém je nízke AMH, ale viacerí lekári povedali, že je to iba číslo, takže neurčená diagnóza, ale 2 IVF neúspešne, preto som išla do Brna, a hľadám možnosti, ako sa na 3 kolo, čo najlepšie pripraviť, aj preto som si vyžiadala tú hysteroskopiu. Však uvidíme 🙂 A ty si nakoniec prišla na problém kvôli ktorému to nešlo cez IVF?

ria191
10. júl 2013

@dafy konečne moja stará dafča musela som ťa nejak rozptýliť keď vidím, že už by si chcela kopančeky cítiť 😀 😀 😀. Inak ja makám, ale teba si veru nenechám újsť 😕 😕 😕 . Si pod kontrolou nemaj boja 😀 😀 😀

mirka1112
10. júl 2013

Ahojte, vedela by mi niektorá povedať, koľko stojí v reprofite IVF, keď si ho hradím sama?

speranza1
10. júl 2013

@mirka1112
http://www.reprofit.cz/ivf/uhrada-cenik-ivf
..skus sa na to pozriet....zalezi ci chces soft, alebo nativ, alebo normalne IVF... potom to zalezi aj od toho odkial budes mat lieky, ake lieky+kolko...

mirka1112
10. júl 2013

@speranza1 to už som pozerala, len je tam toho tolko rozpísaného, že sa v tom nevyznám. Ja som už podstúpila soft a teraz zvažujem normálne IVF, ale nemám ani predstavu koľko ma to vyjde. V cenníku je napísané, že IVF stojí 26000+icsi alebo PICSI a ešte plus lieky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre