Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
23. júl 2013

@nelly3 pekný 🙂 ja to nechám na mm, len aby bol ľahký,skladatelny ľahko, a chcem vidieť na babo 🙂

vrabcek24
23. júl 2013

@nelly3 no už sa ti to kráti, tak ti silno držím palce, aby to vyšlo 😵 😵 😵 😵

mimika1973
23. júl 2013

@nelly3 a kedy zacinas stimulku? dako zaciatkom augusta ci neskor to vychadza? reku ze ci sa nestretneme na izbe tam! 😀

nomxxx
23. júl 2013

@mimika1973 ahoj, ak začínaš začiatkom augusta, tak sa možno stretneš so mnou, ja budem mať odber niekedy koniec 33.- začiatok 34. týždeň. Ty kedy?

lienka_1
23. júl 2013

@falin Falinka myslim na teba, drzim silno palce nech je krasna uroda a nech sa tie vase bunky krasne delia a rastu 🙂 Nestiham, nebola som v praci 2 tyzdne, tak musim vsetko dobehnut.
Zdravim aj vsetky ostatne zienky! 😉

mimika1973
23. júl 2013

@nomxxx ja cakam este len na mrsku momentalne za par kratuckych dni, a potom to rozbehneme! 😉

nomxxx
23. júl 2013

@mimika1973 tak ako ja, menzes čakám v pondelok alebo utorok, tak si držme palce 🙂

falin
23. júl 2013

@nelly3 -ahojky, skor sa bojim, aby bolo vsetko oki. Dokelu cim viac mam toho za sebou a cim som starsia, tak to nejako horsie zvladam. Niekedy som si z toho tazku hlavu nerobila 😖 . Ohladom vkladania este neviem, uvidim co navrhne Marcelko. Ale asi 2, uz sme vkladali od 1 do 3

@nomxxx - ahoj, mas zaujimavo nastavenu stimulku. Takto to pocujem 1. krat, som zvedava ake vysledky budu. Estrimax som v minulosti brala, ale ja som nemala ziadne vedlajsie ucinky. Vit D kludne ber a aj tu kyselinu listovu, mozes ju zacat brat uz teraz, alebo rovno femibion 800 a ten obsahuje aj listovku. Drzim palceky 😉

@mimika1973 - dakujem mimuska 🙂 🙂 🙂 , som zvedava kolko bude zrelych vajok. Predosle softy som mala tych 6-11 zrelych (ale oplodnilo sa ich menej, 6-9)
Ten pregnyl by ti mal stacit jeden kus, ale ak bude treba, tak ti poslu nascanovany recept z RF a v lekarni si ho kupis za celu sumu. Ale recept musi byt.

@annetty - dakujem Anett 😉 Ty si na tom ako? Planujete dalsi pokus?

@nelly3 - krasna farba toho kocika. Len mi pride maly.

vrabcek24
23. júl 2013

dala som fotečku, aby ste vedeli s kým máte dočinenia 😀

bimba8
23. júl 2013

@mimika1973 ahojky, koľko po vklade sa chystas letiet domov?nehovoril doky,ze by to mohlo uskodit?

falin
23. júl 2013

@lienka_1 - lienocka moja, dakujem pekne 🙂

falin
23. júl 2013

dievcence aka je momentalne dialnica do Brna? Robi sa tam stale? Boli nejake zapchy?

melisska
23. júl 2013

@falin bude vsetko oki 🙂 zajtra máš opu vsak ? Budeme silne myslieť na teba 😵

falin
23. júl 2013

@melisska - ano moja, zajtra mam opu. DAKUJEEEEEM 😉

vrabcek24
23. júl 2013

@falin držím palce, nech je pekná a zdravá úrodička 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelly3
23. júl 2013

@mimika1973
no cakam na julovu mrchu, si dava na cas potvora, takze asi koniec augusta. minule som bola na izbe s melisskou 😉

mimika1973
23. júl 2013

@bimba8 ahoj, nie nie my neletime, my autom a k nasim potom 🙂

mimika1973
23. júl 2013

@bimba8 inac ziadne obavy, lietadlo nezaskodi po vklade, kludne mozes letiet, tak to robia aj baby a pary zo zahranicia 😉 Pripadne ak chces, tak si oddychni v hoteli jeden den a potom letiet. Odkial si, ked spominas lietadlo? 😉

mimika1973
23. júl 2013

@melisska no co sme dnes vyvarali, nech si narobim chute! 😀
a co zavaras? uhorky, ovocie dake? budu rezervy na zimu potom, a hlavne bio zdrave! 😉

mimika1973
23. júl 2013

@melisska uz mam vysledky zo stitky, mam 2,1 to je ok, ze? podla tabulky, je to v norme do 4,2 myslim.
No ale este som to neprekonzultovala s dokim vlastne.

annetty
23. júl 2013

@falin Ahoj falinka 🙂 Tak mam 3 neuspene pokusy za sebou so Stelclom....ale idem dalej, Prave vcera som bola u noveho gynda, da sa mi taky ludsky a dal mi kontakt na jednu dobru doktorku, ktoru som si vygooglila dnes a zistila som , ze robi v Iskere 😠 . Tak ma ide z toho picnut 😅 😅 😅. Kazdopadne uvidim co povie, ale pre istotu som uz dnes pisala Marcelkovi, kedze moj endo stav sa velmi zhorsil po poslednom ivf ☹.

melisska
23. júl 2013

@mimika1973 pečene kura na masle, pečené zemiaky s pazitkou, šľahačkou a syrom, utorkový šalát 😉
Neviem o štítnej nic, ale určite ju máš vporiadku 😀
Zavarila som čučoriedky, marhule, uhorky, zatiaľ

melisska
23. júl 2013

@annetty moja určite sa to podarí ,držíme palce aj na nohách 😵
Ináč moja kamoška ma endosku a nemohla roky otehu, upravila pitný režim, pila čistú vodu 2 l denne a stál sa zázrak 🙂 teraz druhý v auguste caka chlapčeka 🙂)) aj ja pijem čistú vodu denne

nomxxx
23. júl 2013

@falin Ďakujem za skúsenosť 🙂 ...inak ma napadlo, prečo asi ten Estrimax pred mrchou. Bola som minulý mesiac na hysteroskopiu, a robili mi abraziu zadnej steny maternice, tak možno pre obnovenie rastu ten Estrimax...ale je to len dedukcia - moja 🙂

nomxxx
23. júl 2013

@annetty a čo máš za problém so štítnou? Ja tiež už 10 rokov užívam Euthyrox pre hypofunkciu, ale teraz mi hovorila kamarátka s podobným problémom, že vraj dôležitá je hodnota TSH a Prolaktín

mimika1973
23. júl 2013

@melisska no ja sa musim silit na pitny rezim! lebo ked ma nesmadi, tak nepijem! 😀 ledva aj 1l za den veru 😒

mimika1973
23. júl 2013

@melisska ty sikula, ty toho stihas za den, este aj popri konikovi tu! 😅 😵 😀 mate cucoriedky v zahradke?

ria191
23. júl 2013

@lienka_1 ahoj lienočka som rada že si tu 😀 😀 😀

annetty
23. júl 2013

@melisska jej vy ste zlati 🙂 Tak dalsich 20 prstcekov? 🙂 Ja fakt len dufam, ze sa nam to raz podari. Pohladkaj krasne brusko gulatucke a posielaj nam tehu virusy 🙂

mimika1973
23. júl 2013

dobre babulky opustam vas, idem ku kiné a potom povarovat to male dievcatko ako minule, lebo sa potom odchadza na dovosky a uvidim ju len v septembri az! vcera mala 4 mesiaciky babula mala, taka je zlata a bystra na tento malicky vek, lol! 🙂 😵 😀 tak sa idem trosku vytesit z nej, a vecer tu opat cvalam s vami! 😀 pekny dnik vam! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre