Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
23. júl 2013

@ria191 To mi je jasne 😉 Ale co sa hlodov tyka(ze ofinu), vedies 😀 😀 😝

ria191
23. júl 2013

@tinkatinulka počúvaj ty hviezda jasná tých -12kg mám pripočítať k tým -10kg čo bolo predtým?, veď vieš blondína 😀 😀 😀 . Ty kokso nehovor mi, že si dala dole 22kg 😕 😕 😕

ria191
23. júl 2013

@lienka_1 nebodaj si na bábätko 😀 😀 😀 neverííííííííííím ja som mu minule ukázala prales, ale nechtiac 😀 😀 😀 presvedčil ma

annetty
23. júl 2013

@ria191 ty si ale cislo 😀 😀 😀. Ty moja tovaren myomov @dafy by nemala z coho to urobit 😎
Inac ja som tiez nejaka vyrobna cyst, ked mi teraz za 3 tyzdne narastlo 6 cyst a to take 5-6 cm-trove....ostatne cysty sa len tak cvalia so mnou. Beriem to tak, ze maju nove kamosky tie stare 😅. A furt si hovorim, ze nie som tucna, len cysty vo mne rastu 😀 ..... mangel sa ma pytal minule, ze ci su aj stehenne cysty? 😀 😀 😀 Neviem na co narazal 😀 😀 😀

ria191
23. júl 2013

@annetty na krásne nohy 😀 😀 😀 ??? Sakra aj ty si na bábätko ??? ja tam musím nechať takého malého indiána, lebo mm sa na bábätko nepáči, ale pri najbližšej príležitosti tam vykúzlim smajlíka to bude Marcelko na prášky a už si ma konečne zapamätá

tinkatinulka
23. júl 2013

@ria191 juj ty blondínka to nieeee dokopy som dala 12 kil..ale este 13 by som rada ale toz neviem kedže sa budem o par týžnov tehulkovať 🙂

ria191
23. júl 2013

jééééj kočule dnešný pracovný výkon pri vás nula nula prd 😠 😠 😠 , ale je mi s vami strááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááášne dobre a idem žehliť 😀 😀 😀

lienka_1
23. júl 2013

@ria191 Co vsetko sa ja od teba naucim 😀 😀 Ze na babatko, toto dnes musim zahlasit muzovi, ze co preferuje, ci ofinu, ci babatko.....alebo aby bola sranda smajlika 😀

annetty
23. júl 2013

@ria191 ja sa mm nepytam a na decoraciu cas a trpezlivost nemam 😉 Ale raz som videla ruzove srdiecko z goraliek ci z coho nalepene nad nou....to sa mi oci skoro vypadli 🙂 Ci chces alebo nechces, v nemocnici vidis vselijake frizurky 😀

ria191
23. júl 2013

@tinkatinulka fúha aj 12 je dosť ja sa tých mojich 5kg nezbavím. Musím sa ale priznať, že som ťapa sprostá skoro blonďatá, lebo minule som bola behať so ségrou a požičala som jej svoje bežecké boty a ja som si obula tenisky čo ma máličko tlačili na palcoch, ale ubehla som v pohode 10 km 😀 😀 😀 no len keď som sa vyzula skoro som zošedivela obidva palce modré takže som docvičila pretože to bolí ako hovado nechty v prdeli. Dobrá som čo 😔 😔 😔 ???

ria191
23. júl 2013

@annetty čože vy ste si v nemocnici otŕčali frizúrky hm??? ja som tiež bola a ani jedna mi neotrčila 😀 😀 😀

ria191
23. júl 2013

@lienka_1 potom hoď foto ako sa ti ten smajlík podaril 😀 😀 😀 . Keď hodíš ty potom hodím aj ja 😀

annetty
23. júl 2013

@ria191 no jasne, len kvôli tomu chodím do nem. aby dom zistila aky je trend 😀. Ked nie si sama na izbe a hlavne v lete, tak po narkoze ani si nevies predstaviť co vychádzajú 😀 😀 😀

tinkatinulka
23. júl 2013

@ria191 no ty si expert mna zas otlacene prsty na nohach zo stroja ked tlacim do stroja 😀

lienka_1
23. júl 2013

@annetty Ja som po poslednom OPU chcela lekarkam a sestrickam na sale zaplatit za pizzu 😀 😀

@ria191 ty copana, daj najskor profilovku, nech vieme komu ten smajlik patri 😀 😝

annetty
23. júl 2013

@lienka_1 ty moja nahulena 😀 A čo? Sestricky nechceli ti doniesť pizzu ? 😀. Ja som zas naposledy v RF po OPU som rozkričala, že nemáme vajká 🙂. Ale ze vraj pocas takej slabej narkozy zachytavaš komunikáciu okolo seba. Takze sestricky u teba určite potom išli na pizzu a ja som zas započula pravdu 😉.

bergalm
23. júl 2013

baby,ja som tapa mam recept z Brna na Euthyrox kvoli stitnej zlaze mozem to vybrat aj tu na SK?nieje s tym problem? dakujem za odpoved

dafy
23. júl 2013

@bergalm možeš ale zaplatíš plnu sumu

bergalm
23. júl 2013

@dafy dakujem idem kuki co stoja

mimika1973
23. júl 2013

@ria191 nie nebola! 😝
Preco? vari vela toho pisem? 😀 😀 😝 😀 😀

mimika1973
23. júl 2013

baby to co hlasia na august? extremy horucavy? wow, to sa mam na OPU dusit ci co?! 😝 😀 😠
alebo ist rovno bez tej kosielky na salu? ;)

mimika1973
23. júl 2013

@ria191 rius, vsak aj ja musim dohanat konikovske citanie vase! 😀 😀 😀 😝

alexandra2222
23. júl 2013

@karinuska22 ďakujem za radu

mimika1973
23. júl 2013

@dafy zmenila si si profilovku? 😉

mimika1973
23. júl 2013

@ria191 nestraste ma baby! co si mam tam doniest dlhuuu kosulku potom? 😀 😀 😀

vrabcek24
23. júl 2013

@mimika1973 nie, stačí taká akurát, hlavne, že sa v nej budeš cítiť príjemne, aby si nemala stres ešte aj z košuľky 😀

lienka_1
23. júl 2013

@annetty Ked mi robili nosnu prepasku, tak som doktorovi vynadala do ninja korytnaciek, ze nech zmizne a zavola normalneho doktora. No a ked zlomili kosticku, aby ju dali na povodne miesto, tak som ho rovno nakopala 😀 😀 Normne som mala po nohach modriny a ked ma videli sestricky zo saly, zakazdym sa rehnili ako kozy. Na moju otazku, ze co som tam vystrajala, mi doktor povedal, ze mi to radsej nepovie, lebo by som sa za to strasne hanbila 😀

bergalm
23. júl 2013

@dafy inac Stelclik uz odpisal aj mne nemam sa nechat znechutit tym ,ze to napoprve nevyslo 😉 uz sme v 2kole tak snad to nakopnem tym spravnym smerom ,ze na 9mesiacov kto sa pripoji??? 😀 😀 😀

vrabcek24
23. júl 2013

@bergalm jáááááááá

bergalm
23. júl 2013

@vrabcek24 o.k.tak nasadaaaaj prida sa este niekto?uz sme dve jupii 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre