Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
14. aug 2013

@vivianamk blahoželáme 🙂

melisska
15. aug 2013

Dobré ranko 🙂

tinna13
15. aug 2013

Dobre ranko 🙂

nelly3
15. aug 2013

dobre ranko 😵

nelly3
15. aug 2013

@lubicaligocka
aj ked nebude, tak to tak rychlo ujde, ze sa ani nenazdas. drzim moc palce 😉

nelly3
15. aug 2013

@tinna13
ahoj, kedy testujes?

tinna13
15. aug 2013

@nelly3 ahoj, este neviem 🙂

falin
15. aug 2013

@nelly3 - super ze mas vsetky lieky a dobre ze sa trosku ta cysta zmensila, lepsie ako keby mala rast 😝 . Tak uz ti nic nebrani, uz len pockat na mrchanu, ja som prave dostala, poslem ti ju, nechces? 😀
Ten pregnyl aj mna prekvapil. Ved naco by poistovna doplacala, ked nemusi 😠 😠 . Ano picha sa 1 kus -5000 jedn.
Inac s tenky,i malymi ihlami som mala problem zohnat ich. V kauflande nic, v Arkadii nic, v tescu vnutri tiez nic, napokon ich mali v Tescu v tej lekarni Pinia. Ale hovorili mi ze v poliklinike urcite maju, len ja som ich zhanala vecer 😔

falin
15. aug 2013

@lubica1979 - drzime palce, ale verim ze vsetko bude ok 😉

@bergalm - je mi to luto, moja. Viem ze to sklamanie je velke. Mne tiez dnes prisla mrcha. Poplac si dostan to zo seba von. Chce to teraz cas a potom hor sa na ivf. Posielam objatie

@sarasota - takze ty uz robis zasoby na dalsi pokus. Plan B vidim ze mas. Ale verim tomu ze ho potrebovat nebudes 😉

@lubicaligocka - drzim palceky 😵

falin
15. aug 2013

@tinna13 - a ako sa citis?

falin
15. aug 2013

a kde je @dafy ? tehotnie a nechodi na kona?

tinna13
15. aug 2013

@falin zacinam sa citit tehotne 🙂 , boli brucho aj krize, tak velmi verim , ze tento pokus uz Marcelkovi vysiel 🙂

nelly3
15. aug 2013

@tinna13
a kedy mas testovat? ale ked su priznaky tak to je dobre, ked si to vies odsledovat.

tinna13
15. aug 2013

@nelly3 testovat mam v utorok,ale urcite nevydrzim a skusim asi cez vikend 🙂

falin
15. aug 2013

@tinna13 - super, drzim palceky, aby boli na teste krasne // 😉 Cez vikend by 10-tkovy test uz mal ukazat. Priznaky su dobre 😵

strapula27
15. aug 2013

dobre ranko bambulky🙂 pomaly sa vas snazim docitat,dlho som tu nebola...vsetkym novym tehulkam gratulujem,cakajucim drzim palce....a dufam,ze vsetky tehulky ste v poriadku...my rastieme,brusko uz zacina byt poriadne velke a zle sa mi zacina spat. V pondelok mam dalsiu kontrolu a v stredu test na cukor. Snad bude vsetko v poriadku. Malicki si robia v mojom brusku poriadny kolotoc🙂 ale nevadi,len nech su culi a zdravucki...🙂

melisska
15. aug 2013

@strapula27 pekne sa drzkate, ja sa v noci pravidelne zobudím a potom som hore aj dve hodiny, ja idem na cukor zajtra, držím palceky 🙂
@tinna13 😉 u

tinkatinulka
15. aug 2013

@strapula27 ahoj dlho si tu nebola, ale chápem 😉 si nám vzorom, ešte by potešila foto bruška 🙂

melisska
15. aug 2013

Dievcata koľko sa pije tej cukrovej vody? 2 dcl alebo 0,5 l? Môžem si do toho vyžmýkať citrón?

tinkatinulka
15. aug 2013

@melisska mala som tento test pre podozrenie na cukrovnku a musela som to vypiť na ex a bolo toho plna flasa..fuj..a nic som do toho nemohla dať 😝

nelly3
15. aug 2013

@strapula27
a budu to baby ci chalosi? zmen si to v pase 😉

tinna13
15. aug 2013

@melisska ano mozes si dat citron , mne to s citronom velmi chutilo 🙂

ria191
15. aug 2013

@tinkatinulka tinča ty nám niečo tajíš ???hm keď si predala liečky ??? 😀 😀 😀 😕 😕 😕

tinkatinulka
15. aug 2013

@ria191 JA? nieeeeee 😀

ria191
15. aug 2013

@melisska krásna si veru tehuľka 😀 😀 😀

tinkatinulka
15. aug 2013

@ria191 nakupila som viac ako mi treba, Stepán sa pobavil že ake zasoby som naškrečkovala 🙂

nelly3
15. aug 2013

@ria191
je to tajnostkarka ako ja he-he 😉 ale nie teraz sa podelim s vami o tu krasnu spravicku ze budem tehulka 🙂

vivianamk
15. aug 2013

dakujeme za gratulácie 🙂 aj za to ze sa vam páčil príspevok. krásny den.

melisska
15. aug 2013

@tinna13
@tinkatinulka ďakujem , citrón beriem so sebou a dáme to 😉
@ria191 no kde si stratená? Už som dala po tebe FKU pátra 😀

elienocka
15. aug 2013

@melisska ja som pila do pol litroveho pohara a sestricka mi tam dala citrodeko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre